Visa ali Mastercard oz. Diners (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


nova_tukaj -> Visa ali Mastercard oz. Diners (25.10.2012 9:22:45)

Sedaj sem bila uporabnica kartice Diners eno leto. Ker pa je potrebno članarino po enem letu plačati in to 60 eur, je ne bom več uporabljala. Članarina za Viso ali Mastercard pa pride nekaj centov čez 14 eur/leto.
Zdaj pa se ne morem odločiti katero kartico naj vzamem. Vem, da je imel Diners plačilo na obroke, kar te karice nimajo. Za katero se naj odločim.




gsatalema -> RE: Visa ali Mastercard oz. Diners (25.10.2012 9:37:53)

60 eur?[sm=zmeden.gif], od kdaj pa imajo takšen znesek?
Moj mož ima tudi to kartico in ni nikoli bilo omenjene tako visoke članarine?
Če je pa to sicer vse kaj te pr tej kartici moti, si pa prava srečnica... vedno neke finte in problemi [sm=smiley13.gif].
Za te druge kartice nimam izkušenj, ker se borim daleč stran od njih




gsatalema -> RE: Visa ali Mastercard oz. Diners (25.10.2012 9:40:43)

Aja, saj master tudi ima, pa ne vem če so kakšni problemi, če bi bili bi se menda prej na njo spomnila [sm=jezicek.gif], na obroke pa tu menda ne gre.




nova_tukaj -> RE: Visa ali Mastercard oz. Diners (25.10.2012 9:44:06)

sem imela enkrat neka obročna odplačevanja, pa se je potem izkazalo, da vse to šteje v limit, ki ga imaš na razpolago. Sem bila tudi razočarana. Imajo svoje fore - Diners. samo je bila članarina prvo leto brezplačna in mi je prav prišla že pri naročanju iz Next-a :), še danes sem nekaj naročila.





lily975 -> RE: Visa ali Mastercard oz. Diners (25.10.2012 9:54:56)

Jaz imam Diners kartico že dosti let ,pa sem prav prejšnji mesec plačala članarino ,ki je znesla malo manj kot 20€.Je pa članarina odvisna od kartice ,ker jih je več.




nova_tukaj -> RE: Visa ali Mastercard oz. Diners (25.10.2012 10:21:57)

jaz ima goodlife




gsatalema -> RE: Visa ali Mastercard oz. Diners (25.10.2012 10:29:46)

jaz ima goodlife

Ja za to pa je res 60 eur

Mož ima klasično in še ta včasih preveč "požrešna" [sm=smiley36.gif]




Arwenko -> RE: Visa ali Mastercard oz. Diners (25.10.2012 11:12:13)

jaz imam diners, ki ga koristim za sprotne stvari in občasno kakšno stvar na obroke (trenutno pralni stroj recimo, pa gume nove za avto računam vzet), imam pa še viso, ki jo imam preko trr za kakšen drug spletni nakup, jo pa res koristim samo občasno, ker dinersa pač nimajo vse spletne trgovine. mastercard-a nimam, je visa v tujini precej uporabnejša.




Jantar -> RE: Visa ali Mastercard oz. Diners (25.10.2012 12:27:01)

Pa daj prošnjo za zamenjavo za navadno Diners [sm=smiley1.gif]

Mož imel eurocard in ga je vrnil,ker pač je nisva neki velik uporabljala,ker imava Diners in nama je boljša. Pa razlog vrnitve je bil tud ta,da poleg letne članarine je eurocard vsak mesec hotel še 1,70€ in pojma nimava za kaj [sm=zmeden.gif]. No julija ga je vrnil pa so mu konec septembra teh 1,70€ še kr trgali in mu nobeden ne zna povedati zakaj [sm=zmeden.gif],ko kliče mu vedno rečejo,da majo tko narejeno.......sicer sedaj so mu rekli,da kao oktobra ne bodo več,no bomo videli,če bo to res [sm=zmeden.gif]




gsatalema -> RE: Visa ali Mastercard oz. Diners (25.10.2012 12:42:43)

Saj meni so tudi kar sami od sebe master... poslali, pa sem jim ga nesla nazaj in sem povedala , da ne dovolim da mi ga zaračunajo in ne članarine, ker ga niso izdelali na mojo željo ....
Zdaj čakam izpisek da vidim kaj bo.... , če ne grem nazaj in dam enemu na [sm=smiley18.gif] .




pelin -> RE: Visa ali Mastercard oz. Diners (25.10.2012 14:12:29)

Imam svizov diners in je članarina tudi okrog 20 evrov...jaz ga imam bolj za "svaki slučaj" in nam je takole že večkrat priskočil na pomoč pri plačilu storitev v tujini, saj ga vzamejo skoraj povsod...osebno sem zadovoljna...bi pa ob tej priliki popljuvala plačilno kartico najboljšega soseda, ki mi dela takšne težave , da jo bom resnično vrnila....




gsatalema -> RE: Visa ali Mastercard oz. Diners (25.10.2012 16:57:21)

bi pa ob tej priliki popljuvala plačilno kartico najboljšega soseda, ki mi dela takšne težave , da jo bom resnično vrnila....


E, lej ga zlomka... z to pa jaz nisem imeli niiikoli nobene težave, pa jo zelo pogosto uporabljam[sm=smiley1.gif]




Stanislava_ -> RE: Visa ali Mastercard oz. Diners (25.10.2012 19:16:04)

Po moje vseeno - podobno sta sprejeti pri nas in v Evropi, tako da vzemi tisto, ki ti je bolj všeč :).




benika -> RE: Visa ali Mastercard oz. Diners (26.10.2012 15:59:52)

Jaz za Diners kartico plačujem 19€/leto.




Stran: [1]