Idrijski kraji... (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


Frodo Bisagin -> Idrijski kraji... (22.10.2012 9:58:17)

Planiramo izlet in me zanima kje je kaksna res domaca gostilna v ali pri Idriji. Sli bi namrec v rudnik pa malo okoli... Kendov dvorec - nekdo ve kaksne so cene za kuhinjo? Kam se splaca iti jesti in kaj se poleg rudnika splaca videti?

Hvala!




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (22.10.2012 10:23:15)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (22.10.2012 10:34:12)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




nyna84 -> RE: Idrijski kraji... (22.10.2012 10:51:18)

Kendov dvorec je hotel s petimi zvezdicami. Ambient super, hrana odlična, količine bolj moderne [sm=smiley36.gif], cena pa zvezdicam primerna [sm=smiley2.gif] Ampak je včačsih vseeno fino iti k njim na obisk. [sm=smiley1.gif]
Nam je Pri Škafarju dobro. Sicer sedaj že zelo dolgo nismo bili tam, ampak včasih so imeli tudi zelo dobre pice.




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (22.10.2012 11:08:29)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




caramel -> RE: Idrijski kraji... (22.10.2012 11:29:41)

Nam je bil všeč tudi akvarij.





korni13 -> RE: Idrijski kraji... (22.10.2012 11:45:32)

Gostinske ponudbe imaš še kar veliko od Škafarja, ki je v bližini rudnika, pa gostilne KUT v stavbi rudnika ( nad rudnikom), Kos, Žlikrof-gostilna na poti idrija - sp. idrija, pa v sp. idriji Na vasi gostilna.

Priporočam pa tudi obisk akvarija in divjega jezera, če še niste bili tam.




alda -> RE: Idrijski kraji... (22.10.2012 15:17:29)

Ma ko so bila v Idriji še Nebesa je bilo daleč najboljša hrana in postrežba dakeč na okoli. Lani pa sem po dolgem času bila spet v Idriji in jedla v eni gostilni v bližini vrtca in gradu-ne vem kako se kliče [sm=smiley1.gif]. ,pa je bila hrana zelo dobra in cenovno ugodna .

Če pa gledam širše,pa trenutno najboljša ponudba hrane v gostilni Pri Metki na Črnem Vrhu,blizu Godoviča-to pa je nekaj 10km pred Idrijo!




rozilu -> RE: Idrijski kraji... (22.10.2012 15:54:15)


IZVIRNO SPOROČILO: alda

Ma ko so bila v Idriji še Nebesa je bilo daleč najboljša hrana in postrežba dakeč na okoli. Lani pa sem po dolgem času bila spet v Idriji in jedla v eni gostilni v bližini vrtca in gradu-ne vem kako se kliče [sm=smiley1.gif]. ,pa je bila hrana zelo dobra in cenovno ugodna .

Če pa gledam širše,pa trenutno najboljša ponudba hrane v gostilni Pri Metki na Črnem Vrhu,blizu Godoviča-to pa je nekaj 10km pred Idrijo!


Evo, to sem hotela tudi jaz predlagati: Metka v centru vasi Črni vrh nad Idrijo!!! Ko sem bila nazadnje v Nebesih, sem bila še premajhna, da bi se spomnila kakšna je bila hrana (baje nebeška? :)... nona je praznovala 60 let, zdaj jih ima pa že 87 [sm=smiley1.gif]. Tudi jaz priporočam akvarij!!!




korni13 -> RE: Idrijski kraji... (22.10.2012 18:42:06)


IZVIRNO SPOROČILO: alda

Ma ko so bila v Idriji še Nebesa je bilo daleč najboljša hrana in postrežba dakeč na okoli. Lani pa sem po dolgem času bila spet v Idriji in jedla v eni gostilni v bližini vrtca in gradu-ne vem kako se kliče [sm=smiley1.gif]. ,pa je bila hrana zelo dobra in cenovno ugodna .

Če pa gledam širše,pa trenutno najboljša ponudba hrane v gostilni Pri Metki na Črnem Vrhu,blizu Godoviča-to pa je nekaj 10km pred Idrijo!



Gostilne na gradu ni več, je pa sedaj v spodnji idriji. Nebes pa tudi že ene 15 let ali več ni - zdaj je tam akvarij




Frodo Bisagin -> RE: Idrijski kraji... (23.10.2012 11:42:23)

Punce, najlepša hvala za nasvete in navodila. Zdaj nam samo ostane, da zadevo speljemo in se imamo enkratno :)




Stran: [1]