|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Gostilna išče šefa-Halo šef
19.10.2012 23:21:24   
Vijoličarka
Spremljam in se spopadam s hudimi problemi. Te probleme je že Paštetka tako izvrstno opisala, da nima smisla pisati variacije na isto temo, pa še mnogo slabša bi bila. user posted image

Iz principa ne kupim dostopa Voyo, čeprav me matra, da bi si lahko pogledala filmčke, na katerih Bine razlaga recepte in nazorno kaže pripravo jedi. Tolažim se, da bo enkrat izdal kuharsko knjigo.


_____________________________

When you stand before God, you cannot say "but I was told by others to do thus" or that "virtue was not convenient at the time."

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Gostilna išče šefa-Halo šef
19.10.2012 23:25:47   
arabela*
Gledam, mi je full zanimivo, moram rečt, da vedno rečem, da ne bom gledla, pa me je do zdaj še vsak tak šov "noter potegnu"user posted image

Skratka, Bine je tud meni zakon, nekako največ možnosti in najbolj si zasluži zmagati Rok, vsaj po mojejm mnenju.

na dom ne bi klicala, da mi kateri od njih pride kuhat, bom pa morda obiskala gostilno. Me mika par jedi, najbolj tisti pire v omaki z govejim mesom in pa ajdov sladoleduser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Mala vijolica)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Gostilna išče šefa-Halo šef
20.10.2012 7:54:43   
Paštetka

IZVIRNO SPOROČILO: Janeja

Evo vam jedilnik, radovednice user posted image
Sicer je v originalu lepše oblikovan, ampak več kot Copy - Paste se mi trenutno ne da.

Goveji Rock´n´Roll
hladna predjed
5 eur
Gremo se šefa
V vlogi Šefa se boste poigrali s tehniko »rolanja« oz. zvijanja angleško pečene goveje rezine in zelenjavnega nadeva. Sočna rožnata sredica mesa se bo prepojila z okusom tankih zelenjavnih rezancev, ješprena in začimb. Pravi rock´n´roll okusov pa si boste priigrali z omakanjem v majonezno omako z ostrigami ter s solato iz rukole in vodne kreše.
To je jed, kjer domačnost sreča svet!

Bučni štrukelj
topla predjed
5 eur
Saj ni res, pa je!
Tudi to je možno v »zmešani« kuhinji, ko tradicionalna slovenska jed pade na »bučo«. Bučni štrukelj, zlatorumeno popečen na maslu, ima unikaten okus. Na prvi kreativni nalogi v oddaji Gostilna išče šefa, pa je jed dobila popolnost! Šef je izbral drzno omako iz zelene, ki jo je Jani skreiral s fuzijo začimb in okusov. Omaka pretrese brbončice, nežno gladek štrukelj se stopi v ustih, bučna semena pa hrustljavo zaposlijo domišljijo...
Štrukelj, ki se mu ne moreš upreti!

Telečji 'pisker'
glavna mesna jed
11 eur
Ali kako se je Šef rešil iz godlje, ki si jo je zakuhal sam...
Zgodili sta se mu ena prevelika in ena premajhna porcija za dva gosta za isto mizo. Rešil se je tako, da je velik kos telečjih ličk prerezal na pol, iz manjšega pa hitro na novo skreiral omamen ragú. Na vrh raguja je dodal nežno gladek pire, ki ga je slučajno imel v bližini in vse skupaj zapekel v pečici. Za priokus počitnic nekje na toplem pa je dodal še svežo solato iz tankih rezancev gomoljne zelenjave. Tako je nastala izvrstna krepka jed, ki se je nikoli ne naveličaš, saj spominja na dom!

Sladoledni 'žganci'
sladica
4 eur
Spomini na otroštvo
Do svojega desetega leta je šef dobesedno sovražil ajdove žgance in kislo mleko, dokler se mu ni med vožnjo v avtu na nekem družinskem izletu v glavo »prikradel« nebeški vonj po kuhanih žgancih. Od takrat naprej se jih ne more nasititi. Padla je odločitev ... Tri mesece je razvijal svojo kreacijo in prišel do popolnega recepta! Božanski okus ajdovega sladoleda s hrustljavimi »ocvirki« in masovnik s svežo meto, vas bosta popeljala nazaj v otroštvo... ali pa polepšala sedanjega.

… in če še niste poizkusili vseh, se vaše doživetje »pri Šefu« še ni končalo!
Piramida okusov
glavna vegetarjanska jed
9 eur
Od Indije prek' mediterana na vrh triglava
Na drugi kreativni nalogi v oddaji Gostilna išče šefa je RDEČA skupina z domiselno vegetarijansko kreacijo prepričala »triglavega Šefa«. Vrhunski kuharski mojstri Igor Jagodic, Uroš Štefelin in Bine Volčič so v en glas rekli, da! Sonce vzhaja v Indiji. Potuje preko Mediterana do Triglava. S seboj prinaša indijske začimbe, slovensko polento, francoski pire in italijansko paradižnikovo omako. S hrustljavimi ocvrtimi bučkami, svoj potep po svetu zaključi … na Vašem krožniku.
Jed, ki bi jo s ponosom postregli tudi največji kuharski mojstri!

Predjedi:

Jesenska Juha
5 eur

bučna kremna juha, ocvrti wan tan žepki s kostanjem
Solatni »Twist«
5 eur

kraljeve kozice, zelena solata, mango, paprika, koriander
»Noro Dobri« Njoki
5 eur

njoki iz čičerike in pastinaka, pire iz pese in zelene

Sladice:

Steklena Jabolčna Pita
4 eur

jabolka, krhko testo, sladoled iz črnega sezama, espuma cheesecake
Čokoladni Janez
4 eur

čokoladna tortica s kardamomom, mangov sorbet, kokosova omaka, čipka

Glavne jedi:

Jagenček s Fregolo
14 eur

jagnječji hrbet na način tabouleh s fregolo
Šefov »Dunajc«
10 eur

piščančje prsi, basmati riž, zelenjava, tri šefove omake
»Brancinada«
12 eur

pečen file brancina, ozki rezanci s tapenado, omaka iz slanih inčunov
»Ena Paleta Rezancev«
9 eur
ozki rezanci, dimljen tofu, rumenjak, smetana, parmezan, sojina omaka


Se mi zdijo kar normalne cene.
In ja, gledam šov, kolikor imam časa...

Ljubi te mamauser posted image

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Gostilna išče šefa-Halo šef
20.10.2012 7:56:44   
Paštetka
Zdaj pa daj še recepte, pa te kušnem user posted image

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Gostilna išče šefa-Halo šef
20.10.2012 8:06:57   
sončnica24
Jaz bi tudi recete imela samo se mi zdi da tega ne bodo dali v javnost, ker imam možnosti sicer gledat pop gostilno na tv-ju ampak je ne gledam non stop enkrat sem zasledila ko so delali te jedi pa tudi niso receptov do potankosti povedali, pa še tekmovalci so jih dobili na listih napisane da se držijo določene količine, tako da mislim da mi do njih ne bomo prišli.

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Gostilna išče šefa-Halo šef
20.10.2012 21:51:46   
Janeja
Receptov ni. user posted image
So sicer za vse jedi daljši filmčki, kjer jed kuha in jo tekmovalcem razlaga Bine, niso pa recepti objavljeni v pisni obliki s količinami.

(odgovor članu sončnica24)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Gostilna išče šefa-Halo šef
22.10.2012 9:48:44   
_sonček
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

Tisti, ki spremljate... A ste opazili, da Teja skoz nekaj je?user posted image


jp, tudi jaz sem to opazla...pa glede na to, da skoz je, je full suha user posted image


No, kdo mislite bo šel danes na drugi vroči stol? pa kdo domov?
Jaz mislim, da bo to Julijana in da bo šla Tinca domov

_____________________________

V nas vseh je še vedno otrok, ki verjame v čudeže. Za otroke so čudeži preproste reči. Vsak dan je čudežen – nepojasnjen, poživljajoč, vedno nov!

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Gostilna išče šefa-Halo šef
22.10.2012 10:15:40   
gsatalema
Kaj pa če izbere Branka, ki ga tudi sama nominirala?user posted image

(odgovor članu _sonček)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Gostilna išče šefa-Halo šef
22.10.2012 15:20:23   
hmm...
Pomoje bo izbrala Brankota, takrat ne vem kdo bo odšel domov. Če pa izbere koga drugega, gre pa definitivno Tinca.

_____________________________

Kadar neko stvar izgubimo, šele takrat se zavedamo kaj smo imeli!

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

-----> POMAGAJMO JIM!!!!!

(odgovor članu gsatalema)
Neposredna povezava do sporočila: 34
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Darilo za otroka
nada56

Bi kupili otroku personalizirano darilo presenečenja preko interneta?

DA, v vrednosti do 20 eur (15%)

DA, vendar do 10 eur, ker ne zaupam internetni trgovini (5%)

DA, v vrednodti do 30 eur s pistnino vred (10%)

NE, rajsi kupujem v trgovini (5%)

NE, ker ne vem kaj dobi za darilo (30%)

NE, ne kupujem daril preko interneta (35%)


Število vseh glasov: 20

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!