Gostilna išče šefa-Halo šef (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


Mala vijolica -> Gostilna išče šefa-Halo šef (19.10.2012 9:02:42)

Pozdravljeni,

ob gledanju šova se mi je porajalo vprašanje, kaj bi si vi želeli, da bi vam skuhal kuhar na domu? Boste obiskali gostilno in poskusili kakšno njihovo jed? Mene najbolj firbec mantra kakšna je tista omakica, ki so si jo sami zmislili... Dajmo malo pokomentirat...

Lp




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (19.10.2012 9:35:22)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (19.10.2012 9:42:54)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Angel_Tian -> RE: Gostilna išče šefa-Halo šef (19.10.2012 10:33:37)


IZVIRNO SPOROČILO: Vespazijan


IZVIRNO SPOROČILO: Ankica

No, pa da odgovorim: ne gledam, ne bom obiskala in nimam želje, da bi mi kdo kuhal doma.


Enako.



Se pod tole kar podpišem. Nisem in kolker se poznam tudi nikoli ne bom gledala kakega od teh šovov. Nimam časa gledat, kako se folk špetira [sm=smiley36.gif]
Tisti čas jaz tamaladva spat spravljam. in če se že poknem pred TV, z veliko večjim veseljem pogledam kak film [sm=bravo.gif]




Paštetka -> RE: Gostilna išče šefa-Halo šef (19.10.2012 11:19:06)

evo, jaz sem pa zrela hruška in prihajam iz rovt, pa gledam, ker me zanima kaj kuhajo, ker pač uživam v kuhinji.

Jezi me pa, ker ne morem do receptov, voyo ali JOJO ali kaj je že pa ne mislim plačevati.
Jezi me tudi to, da je tako pozno ta oddaja in sem potem lačna, ko mi delajo lušte in potem, ko že skoraj izropam hladilnik in še vedno ne morem zadostit mojim luštom, grem jezna in s polnim želodcem v posteljo.
Jaoooo pa celo življenje se držim načela, da se zvečer ne je....

Poleg tega pa poznam tudi osebno Bineta in vem, da je frajer in pol.In ko se spomnim, da je enkrat jedel moje zažgane Muffine z Nutelo...se skoraj pogreznam[sm=jezicek.gif] No, pica mu je pa bila všeč [sm=jezicek.gif]




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (19.10.2012 11:27:52)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




gsatalema -> RE: Gostilna išče šefa-Halo šef (19.10.2012 11:33:40)

No še ena ki gleda to zadevo... ne preko voya (al kako že), ampak zvečer te povzetke.
No ja tudi jaz rada kuham, in me kar mika, ko jih gledam kaj vse skupaj dajo in po moje mora bit dobro, ker dobro tudi izgleda. Bine je pa car,... vse napake najde...tudi če jih menda ni [sm=smiley36.gif] .
Sedaj se še nisem prijavila za obisk gostilne, ampak v bližnji prihodnosti pa za sigurno.
Tako, sedaj pa kuhat našo domačao specialiteto, ....bi me prav zanimal komentar Bineta... [sm=smiley9.gif] .




Tippi -> RE: Gostilna išče šefa-Halo šef (19.10.2012 11:41:30)

Jezi me pa, ker ne morem do receptov, voyo ali JOJO ali kaj je že pa ne mislim plačevati.


jaz tud pogledam, če mam glih cajt, pa če ni glih kaj bolj pametnega na tv-ju in mene tud to zna pojezit, da ne izpišejo celega recepta. tko kot novakova recimo [sm=smiley36.gif]




Tippi -> RE: Gostilna išče šefa-Halo šef (19.10.2012 11:43:21)

kaj bi si vi želeli, da bi vam skuhal kuhar na domu?


Ma ni šans! Po moji kuhinji se lahk sukajo samo izbrani, da bi mi prišel en iksipsilon kuhat, ma ni šans ej!




_sonček -> RE: Gostilna išče šefa-Halo šef (19.10.2012 11:47:47)

Gledam, spremljam vsak dan in se prav veselim...zame je tudi Bine car!
V gostilno pa ne bom šla in tudi na dom jih ne bom klicala [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley2.gif[/image]




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (19.10.2012 11:49:53)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




kalbo -> RE: Gostilna išče šefa-Halo šef (19.10.2012 11:51:03)

Men je pa Nigellca vedno lušte nardila....pa ne po hrani [sm=smiley36.gif] je tko lepo polna, da bi jo....khm




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (19.10.2012 11:51:03)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (19.10.2012 11:55:46)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




kalbo -> RE: Gostilna išče šefa-Halo šef (19.10.2012 11:58:25)

Men si njenih receptov nikakor ne rata zapomnit[sm=jezicek.gif]...hkhm




Najaa -> RE: Gostilna išče šefa-Halo šef (19.10.2012 12:11:05)

Rada gledam vse kuharske oddaje... 24 kitchen sem en čas mela non stop prižgan. Edino Novakova ne morem gledat, ne vem neki me odbija. Gostilno gledam zvečer vsak dan, sem padla noter že priznam.




metuljčica87 -> RE: Gostilna išče šefa-Halo šef (19.10.2012 12:46:13)

Jaz sem pa čist "not padla" [sm=smiley36.gif] Gledam vsako večer, v živo bi tud lahko, ker imamo Pop kanale naročene, ampak ne gledam, tolk časa pa ziher ne bi temu namenila, tudi če bi ga imela.

Moj mi je že tudi obljubil večerjo tam, je pa res da se bova verjetno kar lep čas spravljala tja [sm=smiley36.gif] Pa cenik me zelo zanima ... Na dom jih pa ne bom klicala, no bi jih, če jih ne bi kamere spremljale [sm=smiley36.gif]

No pa dajmo še malo tekmovalce pokomentirat.

Fuuul vesela, da je šel Zoran ven (pa glasujem tudi ne, še nikoli nobenemu nisem namenila niti enega glasa v vseh šovih kaj so že bili in tudi ne mislim)

Favorita sta mi Rok in Jani trenutno. Pa tudi Julijana ni slaba, v bistvu bi blo zelo fajn videt žensko na vrhu [sm=bravo.gif]

Tinca je taki otroček, ful prijetna oseba, ampak mislim da za zmago nima kaj dosti šans. Enako Petra.

Branko upam da je naslednji za ven, verjamem da ne kuha slabo, ampak njegov odnos mi je pa katastrofalen ... Pa komentarji včasih taki, da ga komaj razumeš, kot da je zdrogiran in prepoln sam sebe.

Nik je tudi lahko en izmed favoritov, sicer ga še ravno ne morem prav ocenit, ampak po moje ima potencial.

Andrej in Luka sta mi tak vmes, dobra karakterja, nekonfliktna, ampak tudi mislim da proti Roku in Janiju nimata šans. Čeprav je še dolga pot do cilja, to je res.

Teja mi je na začetku bila huda afnica, mislila sem, da bo hudo pametna in hotela prevladat vsem, ampak se je vseeno izkazala za čist ok punco.

Meri mi je bla pa taka faca, da dol padeš, definitivno ni bila primerna za ta šov (bi bla bolj za BB), ampak karakter pa dober, vedno sem se ji smejala [sm=smiley36.gif]

Špela ... Neopazna, sploh se je več ne spomnim. Čeprav tudi fajn punca.

Dejstvo je tudi, da bo moral zmagovalec imeti tudi sposobnosti voditi to gostilno, moral bo biti sposoben biti ŠEF! In zaenkrat v tem vidim samo Roka, Janija in Julijano.




nyna84 -> RE: Gostilna išče šefa-Halo šef (19.10.2012 14:27:36)

Mene pa res zanima, kakšne so cene v Gostilni? Ponudba mi je všeč in bi šla kdaj probat, ampak ne za vsako ceno [sm=smiley36.gif]




mojamura -> RE: Gostilna išče šefa-Halo šef (19.10.2012 14:45:24)

meni pa gre na pimpeka (RR[img]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/img]), ker Teji pravijo, da je alfa samica (saj štekam da je pogovorno) samo če bi meni keri to reko, bi ga zažgala z novim MB radarjem po piskru!




tečla -> RE: Gostilna išče šefa-Halo šef (19.10.2012 18:13:54)

Gledam priznam čist redno, čeprav ostalih šovov nisem...
Domov nebi nikogar povabila...kaj pa vem

V gostilno ne bom šla, kot prvo mi je daleč, kot drugo pa sem skoraj prepričana da ni v mojem cenovnem rangu.





blaža -> RE: Gostilna išče šefa-Halo šef (19.10.2012 18:22:42)

Jp, gledam. Obožujem kuhanje, še posebaj peko slaščic in tort, s tem se tudi ukvarjam za hoby.

In ja, sem mama, ki uspem otroka peljat za dve uri ven, grem na comp in še uspem gledat Gostilno, ker gre ta mali spat ob osmih ( 4 leta), ta starejši pa od osme do devete, rad bere. ( 9 let).





Tejči -> RE: Gostilna išče šefa-Halo šef (19.10.2012 18:31:41)

Mi tudi spremljamo Gostilno, nasplošno rada gledam resničnostne šove, kot sociologinja vidim še marsikaj drugega kot samo šov. [sm=smiley1.gif]




Paštetka -> RE: Gostilna išče šefa-Halo šef (19.10.2012 20:26:44)

Tisti, ki spremljate... A ste opazili, da Teja skoz nekaj je?[sm=zmeden.gif]




LuLu -> RE: Gostilna išče šefa-Halo šef (19.10.2012 20:31:10)

Jaz bi z veseljem povabila koga, da mi skuha vse te specialitete ali pa naredi 5 super dobrih, fantastičnih, zdravih obrokov, kjer bi mi oba otroka pojedla VSE, kar bi bilo na krožniku. Tistemu bi čestitala.
Za izziv bi mu še dala, da morajo biti na krožniku malo zelene, malo oranžne barve.
Pa seveda brez kamer [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




Janeja -> RE: Gostilna išče šefa-Halo šef (19.10.2012 22:04:03)

Evo vam jedilnik, radovednice [sm=smiley36.gif]
Sicer je v originalu lepše oblikovan, ampak več kot Copy - Paste se mi trenutno ne da.

Goveji Rock´n´Roll
hladna predjed
5 eur
Gremo se šefa
V vlogi Šefa se boste poigrali s tehniko »rolanja« oz. zvijanja angleško pečene goveje rezine in zelenjavnega nadeva. Sočna rožnata sredica mesa se bo prepojila z okusom tankih zelenjavnih rezancev, ješprena in začimb. Pravi rock´n´roll okusov pa si boste priigrali z omakanjem v majonezno omako z ostrigami ter s solato iz rukole in vodne kreše.
To je jed, kjer domačnost sreča svet!

Bučni štrukelj
topla predjed
5 eur
Saj ni res, pa je!
Tudi to je možno v »zmešani« kuhinji, ko tradicionalna slovenska jed pade na »bučo«. Bučni štrukelj, zlatorumeno popečen na maslu, ima unikaten okus. Na prvi kreativni nalogi v oddaji Gostilna išče šefa, pa je jed dobila popolnost! Šef je izbral drzno omako iz zelene, ki jo je Jani skreiral s fuzijo začimb in okusov. Omaka pretrese brbončice, nežno gladek štrukelj se stopi v ustih, bučna semena pa hrustljavo zaposlijo domišljijo...
Štrukelj, ki se mu ne moreš upreti!

Telečji 'pisker'
glavna mesna jed
11 eur
Ali kako se je Šef rešil iz godlje, ki si jo je zakuhal sam...
Zgodili sta se mu ena prevelika in ena premajhna porcija za dva gosta za isto mizo. Rešil se je tako, da je velik kos telečjih ličk prerezal na pol, iz manjšega pa hitro na novo skreiral omamen ragú. Na vrh raguja je dodal nežno gladek pire, ki ga je slučajno imel v bližini in vse skupaj zapekel v pečici. Za priokus počitnic nekje na toplem pa je dodal še svežo solato iz tankih rezancev gomoljne zelenjave. Tako je nastala izvrstna krepka jed, ki se je nikoli ne naveličaš, saj spominja na dom!

Sladoledni 'žganci'
sladica
4 eur
Spomini na otroštvo
Do svojega desetega leta je šef dobesedno sovražil ajdove žgance in kislo mleko, dokler se mu ni med vožnjo v avtu na nekem družinskem izletu v glavo »prikradel« nebeški vonj po kuhanih žgancih. Od takrat naprej se jih ne more nasititi. Padla je odločitev ... Tri mesece je razvijal svojo kreacijo in prišel do popolnega recepta! Božanski okus ajdovega sladoleda s hrustljavimi »ocvirki« in masovnik s svežo meto, vas bosta popeljala nazaj v otroštvo... ali pa polepšala sedanjega.

… in če še niste poizkusili vseh, se vaše doživetje »pri Šefu« še ni končalo!
Piramida okusov
glavna vegetarjanska jed
9 eur
Od Indije prek' mediterana na vrh triglava
Na drugi kreativni nalogi v oddaji Gostilna išče šefa je RDEČA skupina z domiselno vegetarijansko kreacijo prepričala »triglavega Šefa«. Vrhunski kuharski mojstri Igor Jagodic, Uroš Štefelin in Bine Volčič so v en glas rekli, da! Sonce vzhaja v Indiji. Potuje preko Mediterana do Triglava. S seboj prinaša indijske začimbe, slovensko polento, francoski pire in italijansko paradižnikovo omako. S hrustljavimi ocvrtimi bučkami, svoj potep po svetu zaključi … na Vašem krožniku.
Jed, ki bi jo s ponosom postregli tudi največji kuharski mojstri!

Predjedi:

Jesenska Juha
5 eur

bučna kremna juha, ocvrti wan tan žepki s kostanjem
Solatni »Twist«
5 eur

kraljeve kozice, zelena solata, mango, paprika, koriander
»Noro Dobri« Njoki
5 eur

njoki iz čičerike in pastinaka, pire iz pese in zelene

Sladice:

Steklena Jabolčna Pita
4 eur

jabolka, krhko testo, sladoled iz črnega sezama, espuma cheesecake
Čokoladni Janez
4 eur

čokoladna tortica s kardamomom, mangov sorbet, kokosova omaka, čipka

Glavne jedi:

Jagenček s Fregolo
14 eur

jagnječji hrbet na način tabouleh s fregolo
Šefov »Dunajc«
10 eur

piščančje prsi, basmati riž, zelenjava, tri šefove omake
»Brancinada«
12 eur

pečen file brancina, ozki rezanci s tapenado, omaka iz slanih inčunov
»Ena Paleta Rezancev«
9 eur
ozki rezanci, dimljen tofu, rumenjak, smetana, parmezan, sojina omaka


Se mi zdijo kar normalne cene.
In ja, gledam šov, kolikor imam časa...




Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>