Ali že veste koga boste volili? (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


Paštetka -> Ali že veste koga boste volili? (16.10.2012 21:02:54)

Ne sprašujem po Priimku, ampak samo ja ali ne.
Ker zdaj se bo spet začel "šov" in me samo zanima če je vredno to "nategovanje" ali vas lahko prepričajo v drugo stran oz. drug kandidat.
Je smiselno vse to pregovarjanje ali folk že ve koga bo volil oz. je odločen?




Tippi -> RE: Ali že veste koga boste volili? (16.10.2012 21:13:50)

ja, jst sem že odločena. že zdavnaj [sm=smiley36.gif] in čisto nič me ne odvrne od mojega kandidata! zabetonirano![sm=smiley1.gif]




Paštetka -> RE: Ali že veste koga boste volili? (16.10.2012 21:23:48)

Saj pri meni je tudi zabetonirano, zato pa sprašujem, če ni škoda denarja? [sm=smiley36.gif]




Tippi -> RE: Ali že veste koga boste volili? (16.10.2012 21:31:19)

Paštetka, škoda je sam mojih živcev, da bi se sploh še s tem ubadala, kolk in za koje gluposti trošijo denar. [sm=smiley36.gif]

mi je pa hecno, da imamo vedno kakšne patrone ala štern. mislim res smo banana republika [sm=smiley36.gif]




Stanislava_ -> RE: Ali že veste koga boste volili? (16.10.2012 22:37:06)

Seveda je smiselno, brez reklame ni politike.

Ne volitve praviloma ne hodim in tudi na te ne bom šla, ker se mi ne zdijo bistvene (do sedaj sta mi bili bistveni samo dve odločanji ljudstva).
Hkrati ima funkcija predsednika države zelo majhno izvršilno moč; enako majhna je običajno tudi njegova moralna avtoriteta; še največjo je imel Kučan po osamostvojitvi, kasneje pa je vse bolj bledela.

Zdajšnji predsednik je zelo spreten in diplomatski govorec, a to je bolj ali manj vse, kar občutim od njega; čeprav deluje na prvi vtis močna oseba, bistvenega vpliva iz predsedniškega urada ne zaznavam. Še najbolj markanten mi je bil njegov govor ob prvem dnevu šole - da je šola zakon in njegovo sporočilo - poslušajte radio, ker spodbuja domišljijo. To je sicer pomembno, ampak zdaleč premalo za človeka njegove vzgoje. Diplomacija mu je preveč sedla pod kožo in na domačem parketu ne pušča sledov, čeprav ima potencial. To je tudi moja 'zamera' njemu - da bi lahko, a ne naredi.

Ostali kandidati pridejo za njim, Pahor in Zver, se mi zdi (ali nekdo njemu podoben - mi niti ni pomembno kdo). So bolj ali manj politične marionete, ki bodo naredile tisto, kar je scenaristom in gledalcem všeč in so pomemben, če ne celo bistven del šova. Brez njih bi bila predsedniška tekma dolgočasna.

Potem je kategorija vsi ostali. V njej so vsi, ki si želijo svojih pet minut slave in so zanjo pripravljeni narediti nekaj neumnosti, da se ljudstvo zabava. To je tudi vse.


V prvem krogu ne bom volila.
Tudi v drugem, v katerem bosta Turk in Pahor, ne.
Kdorkoli bo zmagal, bo imel zelo podoben vpliv - zelo majhen, zato mi je vseeno, kdo to je. Če bo prvi, nas bo dostojno zastopal 'na Zahodu', če drugi, bomo bolje sprejeti 'na Balkanu'.







Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (16.10.2012 22:37:30)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




TomTaylor -> RE: Ali že veste koga boste volili? (16.10.2012 22:40:27)

Jz zase vem, da ne bi mogla bit predsednik RS. Bi me bilo preveč sram. Tko, da me v bistvu čist boli đoka kdo je, rešit nas itak nihče ne more. Predsednik še najmanj.




Vijoličarka -> RE: Ali že veste koga boste volili? (16.10.2012 23:24:20)

Odločeno in zabetonirano. Kampanja je izguba dragocenega časa in sredstev. V drami, ki jo bodo ustvarili kandidati in mediji in rovarjenje po internetu, vidim samo izgubo energije naroda.






josephine27 -> RE: Ali že veste koga boste volili? (17.10.2012 8:29:55)

Ne vem še, ker takega po mojem okusu ni[sm=smiley36.gif]




Anonimen -> RE: Ali že veste koga boste volili? (17.10.2012 8:36:05)

žalostno, zelo žalostno opažam da sem istega mnenja kot predhodnice [sm=zmeden.gif]




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (17.10.2012 8:59:55)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




liliana -> RE: Ali že veste koga boste volili? (17.10.2012 10:38:24)

Jaz pa še ne vem koga bom volila......in če le imam čas gledam soočenja politikov.....marsikaj in vidiš in zveš, ko so skupaj, ko eden drugega sprovocira......




nananaja -> RE: Ali že veste koga boste volili? (17.10.2012 18:48:18)

Od potrjenih kandidatov najraje ne bi nobenega... vendar si za enega bolj želim, da ne bi bil, zato bom verjetno šla volit za enega od preostalih dveh, pa še ne vem katerega.

Pa vseeno bi mi bilo, če ne bi bilo soočenj, ker bodo govorci taki, da jih ne bom poslušala.




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (17.10.2012 19:24:44)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




nejcko -> RE: Ali že veste koga boste volili? (17.10.2012 21:26:05)

Sem odločena, ja.




alda -> RE: Ali že veste koga boste volili? (18.10.2012 9:50:30)

Vem da 99,99% ne bom šla volit 1.krog,
drugega pa če bom šla bom pa v dilemi: al dunajskega dečka al pa ex soproga od Barbie![sm=smiley1.gif]




Luni -> RE: Ali že veste koga boste volili? (18.10.2012 10:14:42)

IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

Saj pri meni je tudi zabetonirano, zato pa sprašujem, če ni škoda denarja? [sm=smiley36.gif]

[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image][image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image] Men se tud zdi [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




liliana -> RE: Ali že veste koga boste volili? (18.10.2012 19:45:31)


IZVIRNO SPOROČILO: MILLEENA


IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Jaz pa še ne vem koga bom volila......in če le imam čas gledam soočenja politikov.....marsikaj in vidiš in zveš, ko so skupaj, ko eden drugega sprovocira......


Kaj pa lahko človek pri teh treh sploh kaj novega zve?



A si si ti recimo pred letom ali dvema lahko predstavljala, da bo človek, ki se oblači v Armanija šel s smetarji pobirat smeti, oblečen v delavski kombinezon flurescentne barve, izdelan na Kitajskem....?




Stran: [1]