iščem garsonjero za najem v okolici porodnišnice Lj (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


nataska82 -> iščem garsonjero za najem v okolici porodnišnice Lj (12.10.2012 17:06:30)

Pozdravljene!
Zanima me če je kje v bližini kakšna garsonjera - opremljena, za dat v najem, namreč rodila sem dvojčki in eno imam na intenzivni negi, katera bo ziher tu vsaj mesec ali več dokler se ne stabilizira ter se jaz naučim negovanja z njo.... v porodnišnici dolgo ne bom zdržala, ker ne smem prejeti niti obiskov svoje družine, ter osebje na tem oddelku je tak-tak,.. Glede na to da sem tu not že tri mesece jih že mal pogrešam,... Tako da če kira ve, če je kje v okolici, pa nekje normalna cena če lahko javi,...hvala in lp




*bubi* -> RE: iščem garsonjero za najem v okolici porodnišnice Lj (13.10.2012 9:42:07)

Če ne boš ničesar našla, se pozanimaj v Hotelu Prak. Je v neposredni bližini, imajo tudi varianto hostla.
Včasih vem, da so tudi študenti tam živeli, ne vem pa, kako je danes.




nataska82 -> RE: iščem garsonjero za najem v okolici porodnišnice Lj (13.10.2012 16:30:02)

hvala.. bom tudto pizvedla.....




Arwenko -> RE: iščem garsonjero za najem v okolici porodnišnice Lj (15.10.2012 11:31:30)

Vem, da nisi vprašala za mnenje, ampak tudi jaz sem imela mojo na intenzivni, sicer daleč ne tak dolgo, pa mi je bilo vseeno hudo noter bit, ampak vseeno mislim da je najboljše, da si tam dokler imaš možnost in ti država oziroma zavarovanje to krije. Sicer si verjetno tako noter kot spremljevalec, niti več sama hospitalizirana in pač ko pride tvoja družina greste za tačas ven, pa malo v mesto in tako. Mislim da je to lažje, se pravi ostaneš noter in pač hodiš ven se družit (zato da se ti ne zblede, je čist razumljivo) kot pa obratno, če niti noter kot spremljevalec imaš potem verjetno malo bolj omejen dostop do tamale ali?




nataska82 -> RE: iščem garsonjero za najem v okolici porodnišnice Lj (15.10.2012 15:07:45)

zrihtano,..smo se odločli da se selimo v mariborsko, ker tak bi nas tu prestavli na pediatrični oddelek, tak da nam je zaj skor vseeno, pa lažje nam bo ker nam je bliže,..vsem hvala in lep pozdrav...




Stran: [1]