|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vlažilci zraka
11.10.2012 13:53:56   
Barbi5
Zanima me kateri vlažilci zraka so najboljši? Gledala sem predvsem tale dva:
http://www.mimovrste.com/artikel/3020002714/q=vla%C5%BEilec%20zraka%20lanaform/otroski-ultrazvocni-vlazilec-zraka-lanaform-mixy#priporocila

http://www.mimovrste.com/artikel/3020018721/osvezilec-zraka-s-svetlobno-in-aroma-terapijo-lanaform-aroma-zen

Vendar ne vem ali lahko v vsakega dodam malo eteričnega olja ali je potrebno, da ima vlažilec posebno posodico za to???

Hvala! LP
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Vlažilci zraka
12.10.2012 9:17:40   
razglednica
žal ne morem ti pomagatiuser posted image

vendar jaz osebno vlažim zrak tako da dam v eno posodo vodo plus eterično olje par kapljic in nato namočim brisačko in dam na radiatoruser posted image
to mi je najcenejša varjantauser posted image

(odgovor članu Barbi5)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Vlažilci zraka
12.10.2012 9:44:45   
HeLenčica
Jaz sem ravno delala celo študijo okoli teh vlažilcev in ionizatorjev in sem se odločila za nakup tega:
http://www.mimovrste.com/artikel/3020003080/vlazilec-zraka-hyundai-hum770

_____________________________

Po dolgem čakanju sva dočakala dan, ko se nama je pridružil mali škrat.

(odgovor članu razglednica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Vlažilci zraka
12.10.2012 11:49:14   
čiba
Jaz pa za tega: http://www.dormeo.net/dodatki/vlazilec-mador-z-ionizatorjem.html

(odgovor članu HeLenčica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Vlažilci zraka
23.10.2012 6:48:12   
ninque
Helenčica, kako si zadovoljna s Hyundajem? Jaz moram tudi kupiti vlažilec, pa me skrbi, da bo preglasen, oddajal presvetlo luč ali pa slabo opravljal svojo nalogo...

Lp, n.

(odgovor članu čiba)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Vlažilci zraka
23.10.2012 9:00:49   
Inigo
mi imamo tega: http://www.p4c.philips.com/cgi-bin/dcbint/cpindex.pl?slg=sl&scy=si&ctn=SCH580/20

ne znam ti najbolj razložit, če sm zadovoljna ali ne. zrak sicer navlaži, ampak se mi zdi, da se tk smotano kadi ta vlaga iz njega, da je pol pod njim kr mal mokro. če bi pa manj naštimala, pa ni neke spremembe.

tega sigurn neb še enkrat kupla. bi se odločila za katerega drugega.

drgač je pa vlaga od sušenja perila oziroma brisačne na radiatorju, še najbolj kul. se strinjam z razglednico. tko tut v bolnicah delajo...

(odgovor članu ninque)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Vlažilci zraka
23.10.2012 9:51:06   
Barbi5
Se opravičujem, da nisem prej napisala, me čas malo...;))
NO, jaz sem potem kupila navadno posodico, ki se obesi na radiator, pa moram reči, da če vanjo vliješ vodo in malo eteričnega olja, diši le ko je radiator topel, ponoči pa vonj izgine popolnoma, saj ne kurimo.
Imam tudi vlažilno lučko z aromaterapijo, tako čez dan, pa je res, da vse šprica naokoli, je potrebno imeti brisačo pod njo. Drugače pa sem zadovoljna z njo, fino navlaži in odišavi.

Hvala za vse info. LP

(odgovor članu Inigo)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Vlažilci zraka
23.10.2012 11:47:51   
ninque
A te posodice kaj pomagajo, ce nimas radiatorja prizganega? Mi ga namrec se nimamo, vendar je tako suh zrak, da zjutraj nasa mala reva prav hrka. Nekako se sicer odlocam med zgoraj omenjenim hyundajem in enim znamke Bionare.

(odgovor članu Barbi5)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Vlažilci zraka
23.10.2012 12:15:01   
HeLenčica
To posodo z vodo imam tudi jaz. Sem namreč astmatik in itak kašljam kot konj, ko začnejo kurit user posted image . Ampak ne bi rekla da ravno pomaga....ionizatorji ti pa še poleg vlaženja čistijo zrak in zagotovo se ne more primerjat brisača na radiatorju z ionizatorjem.

Ninique, žal ti še ne morem povedat, ker ga še nisem naročila. Sem si pustila še kak teden časa user posted image . Drugače pa tudi mene skrbijo iste stvari kot tebe, ampak če bi že bilo kaj od tega, lahko mogoče čez noč ga izključiš, če ga imaš npr. čez dan prižganega?

_____________________________

Po dolgem čakanju sva dočakala dan, ko se nama je pridružil mali škrat.

(odgovor članu ninque)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Vlažilci zraka
23.10.2012 13:05:35   
ninque
Vbistvu bi ga ravno cez noc najbolj potrebovala...ker mala ze dve noci zelo slabo spi in zjutraj prav hrka, ko se zbudi. Potem cez dan, ko sva zunaj je vredu, ponoci pa spet.

(odgovor članu HeLenčica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Vlažilci zraka
27.10.2012 22:37:52   
ninque
Jaz sem ga kar naročila, ker sem ga našla na eni spletni strani znižanega na 40 €. Po dopustu ga bomo začeli pa uporabljat, pa lahko poročam kako se obnese.

(odgovor članu ninque)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Vlažilci zraka
1.11.2012 14:48:31   
Blond1
Mi imamo tegale:
http://www.bestshop.si/izdelek/3476/naziv/HYUNDAI-HUM-500-ultrazvocni-vlazilnik-zraka

zelo zadovoljni - mala spi kot za stavo :)

(odgovor članu ninque)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
So nočna prebujanja pomembna za dojenčkov ...
Večina staršev se veseli trenutka, ko bo njihov dojenček prespal celo noč, malokdo pa se sprašuje, ali in zakaj so nočna...




gluten
1hruška

Kdaj ste začele uvajati gluten?

pred 6. mesecem (29%)

med 6. in 7. mesecem (50%)

po 7. mesecu (14%)

po 1. letu (7%)


Število vseh glasov: 163

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!