Do kdaj spati? (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Spicy Black -> Do kdaj spati? (8.9.2005 9:48:20)

Naš mali že nekaj dni "protestira" ponoči in se lepo zbuja na 3 ure jaz sem že vsa ..ahhh bo že bolje

Zdej me pa neki zanima..ob 7h je jedel zdej pa kar spi ura je pa 9:44 ..je pa v sobi zagrnjeno in temno kot ponoči..a naj ga pustim spati ali na ga dvignem?

Kako ste ve to prakticirale?




*maja -> Do kdaj spati? (8.9.2005 9:49:44)

Jaz bi ga pustila, samo sobo bi naredila svetlo, popoldan pa ga probaj imeti čim več budnega. Mogoče bo pomagalo, da bo ponoči kaj bolje spal .




Stefka -> Do kdaj spati? (8.9.2005 9:50:55)

Midva sva jo pustila. Je spala do desetih skoraj do svojega 7. meseca .
Zdaj pa nič več .




Marogica -> Do kdaj spati? (8.9.2005 10:05:33)

Če ti zdaj spi. ga pusti spati, pa se še sama malo spočij. Drugače pa, kot so ostale povedale, ga poskušaj imeti čimveč budnega-mi smo ga imeli v ležalniku in v svetlem prostoru. Se pa je nam podobno zgodilo in je trajalo ca 2 mes, da je naš princ zopet "ujel" ritem.




Maxica -> Do kdaj spati? (8.9.2005 10:11:21)

Če ga boš čez dan probala imeti čim več budnega, se zna zgoditi ravno nasprotni učinek-da bo zvečer že tako utrujen, da od same utrujenosti ne bo mogel zaspati. Vem da se čudno sliši, ampak pri nas je tako. Več ko spi čez dan, lepše in boljše spi ponoči. Kar predstavljaj si sebe, če je za tabo razburljiv in napet dan-verjetno tudi ne boš kar zlahka zaspala, kaj?!
Priporočljivo pa je tudi ločevati, kje spi čez dan in kje ponoči. Čez dan ga imej npr. v dnevni sobi, v vozičku, vglavnem drugje in v drugi posteljici kot ponoči. Posteljica v spalnici naj bo samo za spanje ponoči. Naj ve, kdaj je noč in kdaj je dan.
Srečno, pa sporoči, kako vam gre.




pravljica -> Do kdaj spati? (8.9.2005 11:27:15)

meni ni važno kdaj, kje in kako dolgo...samo da spi ...no, ponoči pa res nimamo težav




sabini -> Do kdaj spati? (9.9.2005 19:43:49)

Moj spi od 7h približno do 6h zjutraj vmes se zbudi dvakrat pije pri meni in spi dalje




sabini -> Do kdaj spati? (9.9.2005 19:44:22)

čez dan pa po tri ure pop. ...vmes pa po pol ure na obroke




ZARA -> Do kdaj spati? (9.9.2005 19:49:09)

Jst jo pustim, da spi dokler pač spi, ker je že po naravi zaspanka...Čez dan ima v sobo obvezno odgrnjeno, zvečer pa normalno zagrnem...
Jst bi (kot je rekla *maja) odgrnila in pustila naj spi...
Dijo !!




ZARA -> Do kdaj spati? (9.9.2005 19:50:59)

JOj...kaj sem napisala...se popravljam...
Čez dan ima okno obvezno odgrnjeno,zvečer pa...bla,bla... (upam da se razumemo )




Pi-kica 1 -> Do kdaj spati? (10.9.2005 22:02:09)

Meni je pri tej starosti tudi vedno spal do desetih in še čez. Vedno sem ga pustila. Tudi čez dan je spal, kakor se mu je zahotelo, pa nikoli ni bilo posebnih problemov ponoči.

lP

Pi-kica




Stran: [1]