|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   unikatna izdelava in poslikava otroške postel...
1.10.2012 10:35:29   
Pikpokica
Živjo,

prijateljica pričakuje in me zanima, če morda katera ve, kje bi se dalo kupit oz. naročit unikatno izdelano in poslikano otoško posteljnino za dojenčka. Če je možno bi sama izbrala motiv za poslikavo.

Hvala,
lep pozdravček vsem.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: unikatna izdelava in poslikava otroške po...
1.10.2012 10:44:05   
mateyka
mogoče lahko ronja nardi? kolikor vem slika na blago ko profi user posted image

(odgovor članu Pikpokica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: unikatna izdelava in poslikava otroške po...
1.10.2012 12:19:14   
ronja
Mateyka, hvalauser posted image .
Nisem profi, si pa lahko pogledaš par reči na blogu in če ti je všeč, mi pošlji zs.

Poslikane majčke:
http://vecna-optimistka.blogspot.com/2012/08/poletne-majcke.html
http://vecna-optimistka.blogspot.com/2011/10/oblekice-za-spet-v-vrtec.html
Potiskane majčke (s krompirjem):
http://vecna-optimistka.blogspot.com/2012/07/tiskanje-s-krompirjem-zuze-in-indijanci.html
Blago potiskano s štampiljkami iz krompirja:
http://vecna-optimistka.blogspot.com/2012/09/morski-pajacek-za-svita.html

< Sporočilo je popravil ronja -- 1.10.2012 12:22:16 >


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: unikatna izdelava in poslikava otroške po...
1.10.2012 13:55:27   
mateyka
by-ab tudi slika na blago. te odejice na linku so vse poslikane na roko.

ronja, una miš s sirom mi je svetovna user posted image ma ja, sej jaz sem tud mahnjena na miši in sire zgleda - sem tamali pojstlo poslikala s podobnim motivom; luna (z nočno čepico) je zaspala in miš jo naskrivaj gloda ter jo dela manjšo user posted image user posted image

(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: unikatna izdelava in poslikava otroške po...
1.10.2012 14:32:42   
škrpijonka
Ronja user posted image , tista mikša je pa vauuuu

_____________________________

Svet je takšen, kakršnega hočemo videti ... Nekateri tožijo, da ima vrtnica trnje, jaz pa sem vesela, da ima cvet.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: unikatna izdelava in poslikava otroške po...
1.10.2012 18:08:52   
ronja
Hvala:). Miške so itak zakon:) Mateyka, pošlji mi fotko, kaj si tamali poslikala. Sicer sem veliko poslikala, ampak večinoma pozabim pofotkat (sem hotela napisat poslikat, pa je izpadlel stavek skrajno bebavo:D) PS: mi je ratalo naredit mrtvaško glavo v Corelu za nečaka za nalepko... Potem pa sem pozabla sprintatuser posted image ...

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: unikatna izdelava in poslikava otroške po...
1.10.2012 18:35:07   
Paštetka
Jaz bi pa rabila mamico oz. v bistvu deklico, ki riše kot pravi Picaso. Stara je pa cca 5-7 let.
Čigava je že? Če me spomin ne vara živi v tujini?

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: unikatna izdelava in poslikava otroške po...
1.10.2012 18:38:28   
*miska.mcc*
Mateykina Inara. user posted image


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: unikatna izdelava in poslikava otroške po...
1.10.2012 18:41:56   
uškinamama

IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

Jaz bi pa rabila mamico oz. v bistvu deklico, ki riše kot pravi Picaso. Stara je pa cca 5-7 let.
Čigava je že? Če me spomin ne vara živi v tujini?


Mala čudežna deklica. Mateykina Inara.

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: unikatna izdelava in poslikava otroške po...
1.10.2012 18:45:54   
*miska.mcc*
aja. darja.mark izdeluje cist kjut zadevice iz blaga in mislim, da jih tudi poslikava. res luskani motivi prihajajo izpod njenih  rok. user posted image

po mojem ji posteljnina nebi kakega hujsega problema delala.


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: unikatna izdelava in poslikava otroške po...
1.10.2012 19:49:12   
Paštetka

IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*

Mateykina Inara. user posted image


Se mi je zdelo, pa nisem bila ziher. Mateyka, jutri pričakuj ZSuser posted image

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: unikatna izdelava in poslikava otroške po...
1.10.2012 20:06:33   
kar_ena
Jaz izdelujem unikatne posteljnine in jih ročno poslikam. Posteljnine so iz različnih materialov (bombaž, svila ipd.), gor pa lahko karkoli narišem in napišem :). Zraven lahko narišem še slikco za na steno z enakim motivom, blazinico, sešijem ninico... karkoli :D.

Tu je še link, do moje FB strani, če bi si katera želela pogledati: http://www.facebook.com/UnikatnaInRocnoPoslikanaPosteljnina




(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: unikatna izdelava in poslikava otroške po...
1.10.2012 20:10:16   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: ronja
Hvala:). Miške so itak zakon:) Mateyka, pošlji mi fotko, kaj si tamali poslikala. Sicer sem veliko poslikala, ampak večinoma pozabim pofotkat (sem hotela napisat poslikat, pa je izpadlel stavek skrajno bebavo:D) PS: mi je ratalo naredit mrtvaško glavo v Corelu za nečaka za nalepko... Potem pa sem pozabla sprintatuser posted image ...


ma poslikala sem ji otroško pojstlco kakih 14 dni pred rokom (2007) - zdaj se glih spravljam da jo zvlečemo v nov flet in bo to kavč-sofa v njeni sobi user posted image
sem pa poslikala 3 stranice, uporabila samo 4 barve (bela, črna, zlata, rdeča), pojstlica je modra (samo to barvo so mel takrat na zalogi);
zaspala luna, ki se manjša, ker jo miša papca
user posted image
pa mačka od moje tašče (katera je črna, ma rdečo ovratnico in nosi žogo kot pes nazaj)
user posted image
pa njene inicijalke v rokopisnem (iluminacija) stilu
user posted image

drugače mam pa jaz drug problem - en ogromen kup pofotkanih stvari in si moram vzet časa da sortiram, obdelam, porežem, in napišem komentarje - sem skoz v zaostanku user posted image


aja, mislim da paštetka ne misli inare ampak uno punčko, ki je že imela samostojno razstavo in prodaja slike (ambiciozni starši) - Aelita Andre; http://www.youtube.com/watch?v=ccPoUrLv4wo

sam mi je dala pa ta pupa dobro idejo - moramo okrasit nov flet s slikami in bi lahko nardila projekt z inaro, da bi sestavile 3-4 take slike. a ste vidle kako je dajala gor na barvo še igrače pa razne kose origamijev, pa bleščice.. z inaro bi lahko naredile celo zgodbo z barvami, potem pa dajale gor razne stvari, posušile, napele in jih dale v našo kuhinjo in dnevno. po moje bi ful zažgale user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: unikatna izdelava in poslikava otroške po...
1.10.2012 20:16:14   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: kar_ena
Tu je še link, do moje FB strani, če bi si katera želela pogledati: http://www.facebook.com/UnikatnaInRocnoPoslikanaPosteljnina


heh, a to si ravno začela delat? na FB zdajle piše:
Joined Facebook
7 hours ago

(odgovor članu kar_ena)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: unikatna izdelava in poslikava otroške po...
1.10.2012 20:17:51   
Paštetka
Nop, tvojega otroka, sem mislila. user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: unikatna izdelava in poslikava otroške po...
1.10.2012 20:18:14   
kar_ena
Ne, delam jih že nekaj časa (sem v takem poklicu) ampak šele zdaj sem naredila stran ;)

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   [Brisano sporočilo]
1.10.2012 20:28:34   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: unikatna izdelava in poslikava otroške po...
1.10.2012 20:29:15   
kar_ena
Btw. Ronja res delaš lepe stvari, ona miška pa zmaga! Pa Mateyina muca... men so tele "domači " izdelki zakon, en čist drug občutek, kot pa ob industrijskih zadevah...

(odgovor članu kar_ena)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: unikatna izdelava in poslikava otroške po...
1.10.2012 20:52:17   
Pikpokica
Uf, ste mi pa dale veliko izbire...in pa par idej v razmislek user posted image .

Hvala, papa

(odgovor članu kar_ena)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: unikatna izdelava in poslikava otroške po...
1.10.2012 23:23:29   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka
Nop, tvojega otroka, sem mislila. user posted image


oho. ok, jutri pričakujem user posted image

sem rekla tamali prejle, ko je risala, da se tete tle gor pogovarjajo kako lepo riše in je kr rekla, da riše za njih - kaka samaritanka, nič še ne kasira user posted image
so mi pa najbolj kul najine kombinacije (nima še tok potrpljenja natančno barvat) risba-inara, barvanje-jaz - pridejo tok odbite stvari ven user posted image poglej npr. ta aquarium (zdaj igrava eno igrico na računalniku, kjer mora zgradit akvarij, ga napolnit z opremo in ribami in vse to) - no in tukaj je nekaj morskih junakov, ki so ji všeč (sem poiskala še fotke od njiih)
user posted image
da opišem dogajanje:
tisto veliko pisano-šekasto pink bitje je morski polž plavač (sea slug), ki so itak čist odbitih barv. zraven desno je nautilus - živi fosil, ki mu je solata-alga padla na glavo in polž jo pohlepno gleda - zraven to opazuje mala jegulja in lionfish, ki pa raje tako pohlepno gleda jeguljo, hehe.
spodaj je skrinja z zakladom in malo vijolično koralno ribo (ki nosi dinarček od zaklada v ustih - kolikor sem izvedela, ga misli skrit). zraven je vesela prijateljica, baby pink meduza, ki se ji smeji. ob algi in okrogli anemoni (na tleh) je vijolična korala in tam stanuje rdeča rakovica, ki opazuje čistilca kako pušča slino na steklu (vedno ma zraven ene zgodbeXD).
jaz sem vse potrpežljivo pobarvala in ko so dodane barve, prav zažge kar je narisala user posted image in zraven se učiva živalske vrste, kaj jejo, kje stanujejo..

< Sporočilo je popravil mateyka -- 1.10.2012 23:27:36 >

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: unikatna izdelava in poslikava otroške po...
3.10.2012 8:31:42   
StrawberrY
mateyka noro, kot vse vajine risbice do sedaj (v naši sobici so Inarine slikice na častnem mestu user posted image )


(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Izbor TOP popoldanskih dejavnosti za otroke
Katera dejavnost bo najbolj ustrezala vašemu otroku, da bo lahko preživel popoldneve na zabaven, poučen in aktiven način...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?