|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   beauty baby kozmetika
18.9.2012 14:22:18   
adelak
pozdravljene mamice zanima me ali katera uporablja kozmetiko beauty baby iz mullerja?kmalu pricakujemouser posted image pa ne vem ce je dobra za nasega tamalega-lep pozdrav in hvala za vase odgovore.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: beauty baby kozmetika
19.9.2012 10:51:24   
živetijelepo
Pozdravljena!
Nobene kozmetike, to je dejstvo, ki ga veliko mamic ne razume. Glej, kupi zgolj in samo naravno trdo milo, ribjo mazilo, mandljevo olje in kremo za ritko. To je to. Nič drugega. Moj sinko bo drugi mesec star eno leto in nič kaj drugega nismo uporabljaji. Rezultat? Čista koža brez kakršnega koli vnetja, nobenih lišajev, suhe kože... Kopali smo ga samo enkrat tedensko (razen poleti, ko je bilo vroče), drugače sem ga pa vsak dan samo obrisala z vlažno krpico. In verjemi mi, da je tak način najboljši in najbojl zdrav. Se pa kar zgrozim, ko pridem v kakšno drogerijo, tam pa srečaš bodočo mamico z nakupovalnim vozičkom polnim do vrha s kozmetiko za dojenčkauser posted image v glavnem ni dani. Nič bat. Pred kopanjem otročka rahlo namili (no, namili krpico - postopek, ki ga je pokazala patronažna), ga daj v vodo, ki ji dodaš nekaj kapljic olja (to smo dodali mogoče 2x mesečno), po kopanju pa ga lepo rahlo obriši, namaži v pregibih z ribjim mazilom čisto na tanko in to je to. Boš videla, s tem boš za svojo največjo srečo naredila največ. Vso ostalo kozmetiko, ki res da lepo diši, pusti pri miru. Navadno naravno trdo milo in ribje mazilo za pregibe nameravam uporabljati še dolgooo, saj vidim, da je njegova koža resnično lepa, nič suha,...
Želim vam veliko sreče, zdravja in prespanih noči. Zdaj se lepota življenja šele začenja.

(odgovor članu adelak)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: beauty baby kozmetika
19.9.2012 13:00:45   
Aninchy
mi smo uporabljali hladilno mazilo za ritko, ritko umivali z vodo, kopali pa s kapljico šampona 1x tedensko, ali samo z vodo, na koncu pa gubice namazali z oljem (sem imela šampon in olje od nivee baby). Druge kozmetike nisem potrebovala, pa tudi menjat ni dobro preveč...
No, hotla sem povedat, da čutudi nekaj smo uporabljali, vseeno nikoli nismo imeli nikakršnih problemov s kožo...


_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu živetijelepo)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: beauty baby kozmetika
19.9.2012 13:11:19   
Inigo

IZVIRNO SPOROČILO: živetijelepo

Pozdravljena!
Nobene kozmetike, to je dejstvo, ki ga veliko mamic ne razume. Glej, kupi zgolj in samo naravno trdo milo, ribjo mazilo, mandljevo olje in kremo za ritko. To je to. Nič drugega. Moj sinko bo drugi mesec star eno leto in nič kaj drugega nismo uporabljaji. Rezultat? Čista koža brez kakršnega koli vnetja, nobenih lišajev, suhe kože... Kopali smo ga samo enkrat tedensko (razen poleti, ko je bilo vroče), drugače sem ga pa vsak dan samo obrisala z vlažno krpico. In verjemi mi, da je tak način najboljši in najbojl zdrav. Se pa kar zgrozim, ko pridem v kakšno drogerijo, tam pa srečaš bodočo mamico z nakupovalnim vozičkom polnim do vrha s kozmetiko za dojenčkauser posted image v glavnem ni dani. Nič bat. Pred kopanjem otročka rahlo namili (no, namili krpico - postopek, ki ga je pokazala patronažna), ga daj v vodo, ki ji dodaš nekaj kapljic olja (to smo dodali mogoče 2x mesečno), po kopanju pa ga lepo rahlo obriši, namaži v pregibih z ribjim mazilom čisto na tanko in to je to. Boš videla, s tem boš za svojo največjo srečo naredila največ. Vso ostalo kozmetiko, ki res da lepo diši, pusti pri miru. Navadno naravno trdo milo in ribje mazilo za pregibe nameravam uporabljati še dolgooo, saj vidim, da je njegova koža resnično lepa, nič suha,...
Želim vam veliko sreče, zdravja in prespanih noči. Zdaj se lepota življenja šele začenja.


podpis!

(odgovor članu živetijelepo)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: beauty baby kozmetika
19.9.2012 15:23:31   
adelak
mamice hvala za vase odgovore in za nasvete.katere pa pelenice uporabljate?lp

(odgovor članu Inigo)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: beauty baby kozmetika
20.9.2012 10:26:38   
Inigo

IZVIRNO SPOROČILO: adelak

mamice hvala za vase odgovore in za nasvete.katere pa pelenice uporabljate?lp


mullerjeve, hoferjeve, na koncu sem kupovala tudi lumpijeve iz mercatorja.

(odgovor članu adelak)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: beauty baby kozmetika
22.10.2012 11:09:43   
roberta
Na teli povezavi lahko dobiš eno res fajn naravno trdo milo (http://priusovih.weebly.com). Mislim, da se ga da dobit tudi po pošti... malo prečekiraj.
Drugače pa kot so ostale rekle: voda, mazilo za rito, ribje mazilo in občasno trdo naravno milo.

(odgovor članu adelak)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
To je razlog, zakaj se dojenčki zbujajo po...
Strokovnjaki so prišli do razloga, zakaj se dojenčki ponoči zbujajo. Raziskave so pokazale, da gre za evolucijo oziroma ...




Špela ali?
tweety83

Odločava se med imeni za punčko,in sicer me zanima katero vam je najbolj všeč:

Špela (24%)

Nika (40%)

Zoja (37%)


Število vseh glasov: 432

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!