dviganje trupa (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


sergeja26 -> dviganje trupa (7.9.2005 18:03:08)

Lep pozdravček;
Kdaj so se vaši sončki čisto samostojno dvignili iz ležečega v sedeči položaj? Jure se čisto sam še ne dvigne, če pa mu ponudim prst ali dva, pa ni problema- samo da ima malo oporice; Drugače lepo sam sedi od začetka 8. meseca...( je pa mesec dni prehitro rojen)


hvala

lp, sergeja




Alina -> dviganje trupa (7.9.2005 19:26:02)

Zdravo!

Naš Urban je star 7,5 meseca in sedi že od 6,5 meseca samostojno, danes pa se je prvič tudi sam dvignil iz ležečega položaja v sedeči. Pred dvema dnevoma pa je poskusil tudi iz sedečega položaja vstati in mu je tudi ratalo. Sam se dvigne s pomočjo ograjice na postelji. Moram reči, da me naš mali korenjak vsak dan z nečem preseneti.

Lp, Alina




lex -> dviganje trupa (7.9.2005 20:00:44)

Moj tud sedi že od 6,5 meseca sam. Me pa zanima, ker se kar naprej poizkuša dvignit iz ležečega v sedeči položaj, če dolgo rabijo, da jim uspe. A mu naj kako pomagam, da bo pogruntal?




SaaS -> dviganje trupa (7.9.2005 22:58:07)

Moj čisto brez problema samostojno sedi od 8.meseca, prej ga je bilo treba še kar držat in pobirat.. Jutri bo 10m in se še ne dvigne sam iz ležečega položaja v sedeči. Če je za njim povšter in pade nanj, potem se dvigne, čisto ravno - pa še ne gre. Je pa na splošno zelo len v teh stvareh, tudi plazi in dviguje se še ne. V glavnem sedi in ves čas naklada...
Bojo že, eni prej drugi kasneje.




Divja vijolica -> dviganje trupa (8.9.2005 22:10:05)

Moj se že kar dolgo dvigne iz ležečega v sedeči položaj, in sicer se najprej obrne na trebuh, potem na vse štiri, nato pa se lahko usede. Star je 9,5 mesecev. Pa tudi "puza" že kar nekaj časa. Povsod ga je dosti.




Stran: [1]