belo modre kitajske skodelice (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


sanasan -> belo modre kitajske skodelice (7.9.2012 12:47:51)

ali jih je katera v zadnjem času kje videla?
rabila bi jih nujno malo več kot le par :)

hvala in lep vikend :)




Paštetka -> RE: belo modre kitajske skodelice (7.9.2012 12:54:52)

Jaz sem jih prejšnji petek nesla v cerkev za dobrodelne namene [sm=smiley1.gif]




*miska.mcc* -> RE: belo modre kitajske skodelice (7.9.2012 17:52:17)

joj.....lih vceraj sem eno sesula na prafaktorje v sluzbi. [img]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley13.gif[/img]




alda -> RE: belo modre kitajske skodelice (7.9.2012 19:13:09)

V BTC-ju v hali a1,v tisti trgovini,kjer imajo vse iz daljnega vzhoda.
lahko kupiš po kosu al pa kar skompletirane.




TomTaylor -> RE: belo modre kitajske skodelice (7.9.2012 19:20:13)

jao...ne mi o teh skodelicah, še zdaj, v teh letih imam nočne more zaradi njih...


Ko sem bila še otrok. Moja mami in midve s sestro z ne preveč rožnatim socialnim položajem - pa je mami več let zbirala drobiž in varčevala, da si bo enkrat v življenju privoščila kitajski servis za kavo. Končno ji je ratalo. Pa ni dolgo trajalo, ker jz sem bila (pa sem še zdaj) tak "pacient" da mi najdražji kozarec/skodela/lonček pade iz rok. Zakleta sem kar se tega tiče, majkemi...In mi je padla skodelica in se razbila. Jz sem mislla, da me bo živo iz kože slekla, če brž ne najdem nove skodelice...Dobro, da sem takrat imela enga sočutnega fanta, ki je takrat že služil svoj prvi denar, da sva nagrabila skupaj za nov komplet. Kajti samo eno skodelico ni bilo mogoče kupiti...Na koncu se je pa vsemu smejala in rekla samo: "Ja, buča!"

....hja...Jz sem pa tak stres doživela, da ga še danes nisem pozabila...

Da ne vidim več teh belo/modrih servisnih zadev, ker vsakič znova podoživljam to grozoto [sm=smiley36.gif]




sanasan -> RE: belo modre kitajske skodelice (7.9.2012 20:40:05)

Punce, najlepša hvala. Grem enkrat te dni v lov :)

TT, tebi pa čimmanj mor. :) ...




Amethiste -> RE: belo modre kitajske skodelice (10.9.2012 13:44:19)

Jaz jih imam, pa še kaj zraven. Piši na ZS, ti jih z veseljem podarim.




ronja -> RE: belo modre kitajske skodelice (10.9.2012 13:55:17)

TT, v Ča lahko kupiš take ful lepe porcelanaste šalčke, ki imajo na dnu gejšo odtisnjeno in jo vidiš, če šalčko podržiš proti svetlobi, ker je tako tanka, da se vidi. Te so ful lepe, lahko jih kupiš na kos in lahko kakšno kupiš svoji mami in kakšno celo sebi privoščiš:) Pa samo bela je, ne bo nobene more,).




TomTaylor -> RE: belo modre kitajske skodelice (10.9.2012 16:52:46)


IZVIRNO SPOROČILO: ronja

TT, v Ča lahko kupiš take ful lepe porcelanaste šalčke, ki imajo na dnu gejšo odtisnjeno in jo vidiš, če šalčko podržiš proti svetlobi, ker je tako tanka, da se vidi. Te so ful lepe, lahko jih kupiš na kos in lahko kakšno kupiš svoji mami in kakšno celo sebi privoščiš:) Pa samo bela je, ne bo nobene more,).


[sm=smiley36.gif]
Zame je brezveze, ker bi jo razbila v 14 dneh. Še najdlj nam/mi zdržijo lončki iz DIPO ali iz KIK-a. Pa so tut iz Kitajske [sm=smiley36.gif]




Colt -> RE: belo modre kitajske skodelice (10.9.2012 18:20:35)


IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor
Ko sem bila še otrok. Moja mami in midve s sestro z ne preveč rožnatim socialnim položajem - pa je mami več let zbirala drobiž in varčevala, da si bo enkrat v življenju privoščila kitajski servis za kavo. Končno ji je ratalo. Pa ni dolgo trajalo, ker jz sem bila (pa sem še zdaj) tak "pacient" da mi najdražji kozarec/skodela/lonček pade iz rok. Zakleta sem kar se tega tiče, majkemi...In mi je padla skodelica in se razbila. Jz sem mislla, da me bo živo iz kože slekla, če brž ne najdem nove skodelice...


Serija Fine Lady? ;)




Stran: [1]