Kje kupiti zadrgo? (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


Julija08 -> Kje kupiti zadrgo? (6.9.2012 11:53:26)

Sem tolk jezna...pred cca. 1 mesecem sem kupila hlače in se mi skoz odpira zadrga, tako da jo moram zamenjat...

Ma ful mi gre na živce, ker mi so mi že drugič ko sem jih oblekla počile med nogami (pa niso ful oprijete), pa zadrga se mi že od samega začetka odpira...najbolj me pa jezi ker so bile redna cena čez 80€, sicer so bile znižane....na živce mi gre kako je vse to zanič narejeno, včasih ko si kupil oblačilo si ga imel za skoz.[sm=zmeden.gif][sm=zmeden.gif]

V glavnem sem se morala mal spihati [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]

Sej mam srečo, ker mi to vse mami popravi, ampak da bi pa mogla skoz k šiviljam nosit bi pa tud popiz?**** ker prvo ni poceni, pa še čakaš ful časa....se moram nujno enkrat vpisati v en tečaj šivanja.


No, da pridem k stvari...kje se sploh kupijo zadrge (da so kvalitetne in da imajo več izbire)????




petea -> RE: Kje kupiti zadrgo? (6.9.2012 12:14:27)

fajn je, če napišeš, iz katerega konca Slo si, da se javijo tiste iz tvoje okolice, ker iz KP se verjetno ravno ne boš vozila v MS po eno zadrgo ...




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (6.9.2012 12:19:43)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Najaa -> RE: Kje kupiti zadrgo? (6.9.2012 12:23:08)

Če si iz Lj, recimo mercator center Šiška. Sicer pa v vsaki trgovini z blagom ali šiviljskim materialom.




darja.mark -> RE: Kje kupiti zadrgo? (6.9.2012 12:26:07)

Svet metraže ima veliko izbiro, drugače pa poguglaj, je tudi nekaj spletnih trgovin s široko ponudbo, samo nisem pa ziher ča bi ti prodali samo eno.




Julija08 -> RE: Kje kupiti zadrgo? (6.9.2012 12:27:17)

Ja sem iz okolice LJ....tko da tukaj okoli, lahko tudi KR....

mah računa več nimam....si bom pa naslednjič shranila....ma ja res me ful jezi, ker blago je res fajn kvalitetno in vse take črne hlače tam kupujem....me res razpiz****

Pa pri zadnjih se mi je isto zgodilo, pa še ne bi rekla, da bi kupla v eni X trgovini za 20€....tko me pa res jezi....




Julija08 -> RE: Kje kupiti zadrgo? (6.9.2012 12:29:19)


IZVIRNO SPOROČILO: darja.mark

Svet metraže ima veliko izbiro, drugače pa poguglaj, je tudi nekaj spletnih trgovin s široko ponudbo, samo nisem pa ziher ča bi ti prodali samo eno.





Super, bom kar sem skočila med malico...mam blizu [sm=smiley1.gif]





Stran: [1]