Hrvaska (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


malaMravljica -> Hrvaska (3.9.2012 16:39:46)

Punce z boljsimi informacijami kot jih imam jaz prosim za pomoc.

Je na Hrvaskem se toplo za it na en kratek dopust dol? In morje je se toplo?
Malo smesno vprasanje mogoce, samo ko si ze v pravi jeseni in gledas po netu si tezko predstavljas, da bi spakirala poletne cunje in sla.
Res bom vesela kaksnega odgovora.




thaiss -> RE: Hrvaska (3.9.2012 21:49:40)


jah, odvisno kaj je zate toplo...danes sem videla en par z enoletnikom s kapo na glavi pri 29 stopinjah [sm=smiley13.gif] ... tej sigurno niso šli na plažo, pa ima morje dobrih 25 st
mi se še kopamo, ponavadi še cel september, kontinentalci večinoma ne več

če pa greš južneje na hrvaško je še topleje, poguglaj malo vremenske napovedi




malaMravljica -> RE: Hrvaska (3.9.2012 22:51:30)

a res, tok toplo je. Res najlepsa hvala za podatek! To je zame zelo toplo. Pri 29 st jaz ne dajam kape na glavo, nic bat, mi se gremo pri taki toploti zagotovo kopat.




skuštrana -> RE: Hrvaska (4.9.2012 7:17:21)

Pri nas - mal bolj južno (Rijeka() je bilo včeraj full vroče in sparno. Pa oblačno in pihal je jugo. Kopat se še da, sedaj je napoved spet sončna in bo čisto ok. Še bolj južno je pa itak še čisto pravo poletje, tako da...kar pakiraj, samo napoed prej malo pogleda da ne bo ravno kakšen dež.




benika -> RE: Hrvaska (4.9.2012 8:06:27)

Mi gremo v soboto na Pag pa glede na info ni napovedano ravno slabo vreme. Je pa res, da meni stopinje tam okoli 25' kr ustrezajo.




Tippi -> RE: Hrvaska (4.9.2012 8:08:55)

Ti kar pakiraj. September je najlepši mesec za morčka! Obe temperature, tako morja, kot ozračja so idealne![sm=bravo.gif]




dayya -> RE: Hrvaska (4.9.2012 8:37:47)

Mi smo se ravno v soboto vrnili iz Istre, cel teden smo imeli 35 stopin razno za vikent je deževalo, dopustnikov in vsega kar preveč, sem pričakovala manjše temperature in manjšo gužvo pa se mi je zdelo da je blo vsega več kot prejšna leta ko smo hodili v največji sezoni na dopust.
Pred leti sem že dopustovala v septembru, lahko samo rečem preveri vremensko napoved za teden ki ga misliš preživeti na morju in če ti bo sijalo sonce le veselo boš pršla še z barvo domov :))




Stran: [1]