|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Dolenjke, 5.del
1.10.2012 9:34:58   
Alex01
princesi - VSE NAJBOLJŠE user posted image user posted image

petra - evo mene, nimam nobenega časa user posted image . trenutno z malčkm doma - laringitis.


(odgovor članu dramica)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Dolenjke, 5.del
1.10.2012 9:40:41   
Mala_princeska
hvala vsem za čestitke, pa hvala za tolažbo user posted image

5ra si me nasmejala in ujela v vprašanje da ne vem koliko si ti mlada? user posted image

vsem bolančkom pa pozdravite se user posted image user posted image user posted image

lep sončen dan vsem - začel se je s krasno mavrico - vsaj na našem koncu jo je bilo ujeti user posted image

(odgovor članu Alex01)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Dolenjke, 5.del
1.10.2012 9:42:18   
5ra8

IZVIRNO SPOROČILO: Alex01

petra - evo mene, nimam nobenega časa user posted image . trenutno z malčkm doma - laringitis.



ojej user posted image pikepoke da se čmrlj čimprej pozdravi.

naš tud sicer neki kašlja pa mal šmrka, ampak upam da pri tem ostane user posted image


_____________________________

Našega sončka smo dočakali 09.03.2011 ob 19.39!

(odgovor članu Alex01)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Dolenjke, 5.del
1.10.2012 9:43:00   
5ra8

IZVIRNO SPOROČILO: Mala_princeska

5ra si me nasmejala in ujela v vprašanje da ne vem koliko si ti mlada? user posted image



mladaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




_____________________________

Našega sončka smo dočakali 09.03.2011 ob 19.39!

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Dolenjke, 5.del
1.10.2012 13:08:03   
lenčy
princeska vse naj nja ti želimuser posted image
Alex naj se ti dečko kmalu pozdravi, upam da ni tako hudo.
saj tudi mi neki kašlamo pas m ga kar doma danes pustila pa sirup sm šla nabavit tko da upam, da bo bolše. na srečo nosek še ni bil tako zamašen, da ne bi mogel dihat, tko da sm malo šmrka. nam kar pomaga izparilnik pa notri evkaliptusovo olje.

drugače pa smo dali že morfologijo skozi in tudi gin. je potrdila, da imamo zelo živahno deteuser posted image  ojej boga mami. za spol ni bilo pomembnokateri je, ampak glavno da ga veva in sva šla takoj v šoping za pajackauser posted image  ampak vam ne povem spola, ker me očitno preveč ljudi pozna tukajuser posted image  pa naj bodo firbčni do koncauser posted image
lep dan vam želim vsem


_____________________________

24.03.2010 ob 20.13 sva postala ponosna starša malemu Aleksu.
Rada te imava!!

(odgovor članu 5ra8)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Dolenjke, 5.del
1.10.2012 13:13:47   
5ra8


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image
NICK, STAROST, NOSEČNOST PO VRSTI, ŠT. OTROK, KRAJ


27.09.2012
*zmajčica*, 26 let, 3user posted image , 1user posted image , Bela krajina

20.10.2012
mis, 33 let, 4user posted image , 3user posted image , NM

06.11.2012
olimia, 33 let, 4user posted image , 2user posted image , NM

14.01.2013
Štrumfek, 23 let, 2user posted image , 1user posted image , KK, user posted image

17.01.2013
nitta, 25 let, 1user posted image , 0user posted image , kraj, user posted image

5.2.2013
lenčy, 25 let, 2user posted image , 1user posted image , NM

15.02.2013
Tangerina, 23 let, 2user posted image , 1user posted image , NM

17.02.2013
hypnotic, 25 let, 2user posted image , 1user posted image , NM

26.02.2013
čebeli, 3user posted image , 2user posted image , NM

28.3.2013
Katte, 34 let, 1user posted image , 0user posted image , NM user posted image

03.05.2013
*dotika*, 33 let, 6user posted image , 1user posted image , NM

št. user posted image : 3

št.
user posted image :


št. 
user posted image : 7  
 


št. dvojčkov user posted image user posted image = /


navijačice user posted image
 
potty, Alex01, Mala_princeska, lenčy, dramica, neanja duo, ljupka, vipercat, 5ra8


v pričakovanju + user posted image user posted image  : 5ra8



_____________________________

Našega sončka smo dočakali 09.03.2011 ob 19.39!

(odgovor članu *dotika*)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Dolenjke, 5.del
1.10.2012 13:15:05   
5ra8
da mal premaknem seznam....kokr vidim bi morala zmajčica rodit user posted image . upam da je že mimo, in da je bilo hitro in čim manj bolečin user posted image



_____________________________

Našega sončka smo dočakali 09.03.2011 ob 19.39!

(odgovor članu 5ra8)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Dolenjke, 5.del
2.10.2012 18:35:52   
štrumfek
ne zmajčica je še kar 2 v 1 user posted image tud ona že komaj čaka, da"se reši" ampak je mali vztrajenuser posted image


(odgovor članu 5ra8)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Dolenjke, 5.del
3.10.2012 9:48:09   
olimia

IZVIRNO SPOROČILO: štrumfek

ne zmajčica je še kar 2 v 1 user posted image tud ona že komaj čaka, da"se reši" ampak je mali vztrajenuser posted image





Tole je najhujše... čakati čez rok, kdaj se bo otroček odločil priti na svet. Pri nas smo malega kar mal nagnali ven.

Kako je to s kavico, kateri petek naj bi to bil- jaz sem tudi za, da grem mal ven.
Mis - vidim, da imaš rok sorazmerno blizu mene; nizko nosim in je verjetnost prezgodnjega poroda velika, poleg tega bi morala po M imet PDP 24.10. Tako da jaz upam, da bom takrat tudi nekje že rodila - upam

Sem pa v gužvi, ker sedaj pripravljam za novega člana, pa otroka furam v vrtec, preglede imam vsak teden, tako da- dogaja

(odgovor članu štrumfek)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Dolenjke, 5.del
3.10.2012 9:52:25   
5ra8

IZVIRNO SPOROČILO: olimia


Mis - vidim, da imaš rok sorazmerno blizu mene; nizko nosim in je verjetnost prezgodnjega poroda velika, poleg tega bi morala po M imet PDP 24.10. Tako da jaz upam, da bom takrat tudi nekje že rodila - upam



To bo pa en dva tri tukaj user posted image

a pr prvem si mela CR? Al so ti dali umetne?


_____________________________

Našega sončka smo dočakali 09.03.2011 ob 19.39!

(odgovor članu olimia)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Dolenjke, 5.del
3.10.2012 10:32:49   
Tangerina
Hej Dolejkice user posted image Kako so vaši malčki v bušijih, oz. malčki doma? Mne je prav super ob takem vremenu, takoooo mi paše po vsej tej vročini letos da kar res ni user posted image user posted image
Em.. kako kaže glede naše Loke? Al ste že bile pa sem zamudila?user posted image

Punce, v minulih postih vseh sem pozabila omeniti, če bi katera rada imela spopedenane nohtke, delam z gel laki Gelish (Hand & Nail Harmony), me lahka kontaktira! Gelish je kot že pove gel lak, ki brez krušenja in odlimavanja zdrži na nohtih do 5 tednov, nekje po 4 tednih prihajajo punce na obnovitev zaradi narastka user posted image
Morma si nekako prežent odvečen čas, ki ga imam zdaj ko sme doma user posted image
Če katero zanima, ZS :)

P.s.: Ste morda za, da odpremo svojo FB skupino Dolenjke?

(odgovor članu 5ra8)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Dolenjke, 5.del
3.10.2012 11:28:17   
mis





Olimia, no, morda se pa še kje srečava, čeprav sem tudi jaz prej rojevala. Prva na rok, druga 4 dni prej, tretja 6 dni prej. tako da se res približujemo...
Ni čudno da imam gnezdni nagon, ravno sem s snegom za tepihe očistila tepih, premaknila kavč, vse spodaj posesala...user posted image Bi šla pa rada jutri na materinsko ob treh, ker bi šla spet mal porodno sobo pogledat, čeprav sem že 3x tukaj rodila. Mi paše malo psihične priprave. Boš morda ti tudi tam?

< Sporočilo je popravil mis -- 3.10.2012 11:29:24 >


_____________________________

17.10.2006 sva dobila sončico Tino.
28.6.2008 je prišla še barčica Neža.
13.9. 2010 pa še žabica Anja.
17.10.2012 je prišel dečko, Rok.

(odgovor članu olimia)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Dolenjke, 5.del
3.10.2012 11:34:36   
lenčy
ve k ste že tolkrat rodile, a očetovsko potrdilo iz materinske velja za skos al je treba za vsako dete posebej hodit? sj to sm že enkrat spraševala pa nisem dobila konkretnega odgovora.

_____________________________

24.03.2010 ob 20.13 sva postala ponosna starša malemu Aleksu.
Rada te imava!!

(odgovor članu mis)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Dolenjke, 5.del
3.10.2012 13:39:12   
mis

IZVIRNO SPOROČILO: lenčy

ve k ste že tolkrat rodile, a očetovsko potrdilo iz materinske velja za skos al je treba za vsako dete posebej hodit? sj to sm že enkrat spraševala pa nisem dobila konkretnega odgovora.


Jaz mislim da sem vsakič posebej šla vsaj na eno predavanje, pa sem takrat rekla za potrdilo za moža.


_____________________________

17.10.2006 sva dobila sončico Tino.
28.6.2008 je prišla še barčica Neža.
13.9. 2010 pa še žabica Anja.
17.10.2012 je prišel dečko, Rok.

(odgovor članu lenčy)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Dolenjke, 5.del
4.10.2012 9:27:58   
štrumfek
jutro..

kar se tiče FB-ja jaz sem za user posted image
potrdilo.. mislim, da velja 2 leti (nisem sigurna) glede na to da bom tokrat rodila v Bržicah, kjer potrdila ne rabiš in tudi prisotnosti se ne plača, bo tisti izpred treh let čisto okuser posted image

sem pa kar malo pretresena danes... naša prva januarčica je rodila, punčko, težko 770g.... šok.. močno upam, da bo z miceno vse ok....

(odgovor članu mis)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Dolenjke, 5.del
4.10.2012 9:29:42   
5ra8

IZVIRNO SPOROČILO: štrumfek

sem pa kar malo pretresena danes... naša prva januarčica je rodila, punčko, težko 770g.... šok.. močno upam, da bo z miceno vse ok....



uff user posted image ....pikepoke za obe user posted image


_____________________________

Našega sončka smo dočakali 09.03.2011 ob 19.39!

(odgovor članu štrumfek)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Dolenjke, 5.del
4.10.2012 9:34:21   
Tangerina
Punce, odprla sem skupino, zdaj pa bo potrebno da mene osebno dodate med prijateljstva, da potem jaz vas dodam v skupino. Skupina je zaprtega tipa in NIHČE razen članov ne bo vidle objav in kdo je član skupine!!

Povezava do moje strani:
http://www.facebook.com/pika.poka.980967

(odgovor članu štrumfek)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Dolenjke, 5.del
4.10.2012 9:40:30   
5ra8

IZVIRNO SPOROČILO: Tangerina

Punce, odprla sem skupino, zdaj pa bo potrebno da mene osebno dodate med prijateljstva, da potem jaz vas dodam v skupino. Skupina je zaprtega tipa in NIHČE razen članov ne bo vidle objav in kdo je član skupine!!

Povezava do moje strani:
http://www.facebook.com/pika.poka.980967


zaprtega in skritega tipa?
tko mamo me pr marčevkah2011


_____________________________

Našega sončka smo dočakali 09.03.2011 ob 19.39!

(odgovor članu Tangerina)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Dolenjke, 5.del
4.10.2012 9:43:33   
mis
Jaz ne znam. Sem čist leva na tem facebooku. Pa sem prijavljena, pa ne najdem kje naj te pofočkam za prijatelja.user posted image

_____________________________

17.10.2006 sva dobila sončico Tino.
28.6.2008 je prišla še barčica Neža.
13.9. 2010 pa še žabica Anja.
17.10.2012 je prišel dečko, Rok.

(odgovor članu Tangerina)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Dolenjke, 5.del
4.10.2012 9:45:31   
Tangerina
jap, zaprtega in skritega tipa, tako da nihče ne ve da stran sploh obstaja, le me.

mis, vnesi zgornjo FB povezavo v tvoj iskalnik v računalniku, pa me bo samo vn vrglo ;) Če ne pa vpiši Pika Poka, na sliki je pikapolonica :)

(odgovor članu mis)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Dolenjke, 5.del
4.10.2012 9:46:29   
5ra8

IZVIRNO SPOROČILO: 5ra8


IZVIRNO SPOROČILO: Tangerina

Punce, odprla sem skupino, zdaj pa bo potrebno da mene osebno dodate med prijateljstva, da potem jaz vas dodam v skupino. Skupina je zaprtega tipa in NIHČE razen članov ne bo vidle objav in kdo je član skupine!!

Povezava do moje strani:
http://www.facebook.com/pika.poka.980967


zaprtega in skritega tipa?
tko mamo me pr marčevkah2011



Jst sem te dodala :)

_____________________________

Našega sončka smo dočakali 09.03.2011 ob 19.39!

(odgovor članu 5ra8)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Dolenjke, 5.del
4.10.2012 9:53:23   
štrumfek



IZVIRNO SPOROČILO: 5ra8


IZVIRNO SPOROČILO: 5ra8


IZVIRNO SPOROČILO: Tangerina

Punce, odprla sem skupino, zdaj pa bo potrebno da mene osebno dodate med prijateljstva, da potem jaz vas dodam v skupino. Skupina je zaprtega tipa in NIHČE razen članov ne bo vidle objav in kdo je član skupine!!

Povezava do moje strani:
http://www.facebook.com/pika.poka.980967
 

zaprtega in skritega tipa?
tko mamo me pr marčevkah2011



Jst sem te dodala :)


jaz sem ti pa poslala ZS  na FB, ker te ne morem dodat, kot prijateljicouser posted image

(odgovor članu 5ra8)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Dolenjke, 5.del
4.10.2012 9:56:06   
Tangerina
evo, sm te dodala :)

(odgovor članu štrumfek)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Dolenjke, 5.del
4.10.2012 9:59:39   
mis

IZVIRNO SPOROČILO: štrumfek




IZVIRNO SPOROČILO: 5ra8


IZVIRNO SPOROČILO: 5ra8


IZVIRNO SPOROČILO: Tangerina

Punce, odprla sem skupino, zdaj pa bo potrebno da mene osebno dodate med prijateljstva, da potem jaz vas dodam v skupino. Skupina je zaprtega tipa in NIHČE razen članov ne bo vidle objav in kdo je član skupine!!

Povezava do moje strani:
http://www.facebook.com/pika.poka.980967
 

zaprtega in skritega tipa?
tko mamo me pr marčevkah2011



Jst sem te dodala :)


jaz sem ti pa poslala ZS  na FB, ker te ne morem dodat, kot prijateljicouser posted image



Jaz sem ti tud sporočilo pustila...

_____________________________

17.10.2006 sva dobila sončico Tino.
28.6.2008 je prišla še barčica Neža.
13.9. 2010 pa še žabica Anja.
17.10.2012 je prišel dečko, Rok.

(odgovor članu štrumfek)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Dolenjke, 5.del
4.10.2012 10:01:28   
lenčy
IZVIRNO SPOROČILO: mis


IZVIRNO SPOROČILO: lenčy

ve k ste že tolkrat rodile, a očetovsko potrdilo iz materinske velja za skos al je treba za vsako dete posebej hodit? sj to sm že enkrat spraševala pa nisem dobila konkretnega odgovora.


Jaz mislim da sem vsakič posebej šla vsaj na eno predavanje, pa sem takrat rekla za potrdilo za moža.


pa sploh ni rabil s tabo, hecno. js ravno ne mislim hodit ampak če bo zarad potrdila treba, bom šla. sicer pa skor vsak dan srečam babico, ki je spravla moje dete na svet, ampak mi je zmeraj nerodno, da bi ji kaj reklauser posted image

verjamete al ne, js sploh nisem prijavljena na FBuser posted image  ravno zaradi firbcev...

imam spet eno vprašanje...pa človek  misli, da že vse veuser posted image  spet pakiram premale cunjce oz. zdj so že cunje, pa jih dajem kar v kartonsko škatlo. a bo to vredu? se bojim moljev, a dam še kaj zraven? ker zadeva mora zdržat vsaj ene tri leta...

_____________________________

24.03.2010 ob 20.13 sva postala ponosna starša malemu Aleksu.
Rada te imava!!

(odgovor članu mis)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?