Katarina Čas z M. Scorsesejem (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


ZARA -> Katarina Čas z M. Scorsesejem (16.8.2012 17:22:54)

Vau, bravo Katarina!!


http://www.rtvslo.si/kultura/film/katarina-cas-pod-rezisersko-taktirko-martina-scorseseja/289541#comments




TomTaylor -> RE: Katarina Čas z M. Scorsesejem (16.8.2012 18:05:05)

Vsa čast, res. Ful ji privoščim!




Julija08 -> RE: Katarina Čas z M. Scorsesejem (16.8.2012 18:48:29)


Čeprav po pravici povedano, meni kot igralka ne potegne...mislim, ne zdi se mi dobra igralka....drugače pa je ful simpatična....ampak kdo sem jaz da ocenjujem...


Drugače pa "svaka čast"[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




liliana -> RE: Katarina Čas z M. Scorsesejem (16.8.2012 19:12:42)

Sem v komentarjih pod člankom prebrala, da bo njen vloga sledeča....

Carolyn (Katarina Čas) = 20s, Todd's wife, stripper, Swiss blonde bombshell.

Sicer pa....čestitke.....[sm=smiley1.gif]




Felicita -> RE: Katarina Čas z M. Scorsesejem (16.8.2012 19:20:31)

Pa 4 prizore nej bi odigrala...




Julija08 -> RE: Katarina Čas z M. Scorsesejem (17.8.2012 12:46:53)

Swiss blonde bombshell [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




mateyka -> RE: Katarina Čas z M. Scorsesejem (17.8.2012 13:01:55)

se mi je zdelo da bo bolj minutna vloga..




ZARA -> RE: Katarina Čas z M. Scorsesejem (17.8.2012 16:27:13)

Who cares. Minutna al ne, Scorsese je top šit med režiserji. Od 1 - 10 je na vseh mestih, hehe...




ZARA -> RE: Katarina Čas z M. Scorsesejem (17.8.2012 16:27:53)

No, pa B. de Palma in O. Stone sta še iz te lige.




mateyka -> RE: Katarina Čas z M. Scorsesejem (17.8.2012 18:12:52)

ne vem no, za teh par minut (pa kerkoli hollywoodski režiser že) se mi res ne zdi vredno teme za čestitanje odpirat. [sm=smiley1.gif] mislim, Željko Ivanek ful raztura na sceni (ima tri Tony Award-e), pa noben o njemu ne piše na veliko..




Anonimen -> RE: Katarina Čas z M. Scorsesejem (18.8.2012 0:19:45)

jah to je pa tko: Judi Dench je za 8 minut v Shakespeare in Love dobila oskarja [sm=jezicek.gif]

Vsaka minuta v high profile filmu se zelo pozna, ker je skavtov (teh lovcev na talente) vec in se s tem nove vloge odpirajo. Meni je Katarina simpaticna ampak kot igralka mi ne potegne. Kar se dela z M. Scorsesejem tice...cestitke. Zdej drzim pesti, da je na koncu ne izrezejo...




Anonimen -> RE: Katarina Čas z M. Scorsesejem (18.8.2012 0:26:27)


IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

ne vem no, za teh par minut (pa kerkoli hollywoodski režiser že) se mi res ne zdi vredno teme za čestitanje odpirat. [sm=smiley1.gif] mislim, Željko Ivanek ful raztura na sceni (ima tri Tony Award-e), pa noben o njemu ne piše na veliko..



joj on je men ful zanimiv karakter, ga rada gledam ampak lastimo si ga tezko...je odsel iz takratne Jugoslavije ko je bil star 8 al neki tacga. Nima naglasa, studiral na Londonski Academy of Dramatic Arts...je mal drugac, ma za sabo ze neki institucij, priporocil, agentov...me pa zanima, ce zna slovensko :)




liliana -> RE: Katarina Čas z M. Scorsesejem (18.8.2012 9:50:44)

Lahko si pa lastimo Jurija Bradača in zelo dobro prijateljico Angeline Jolie, Tanjo Ribič......[sm=smiley1.gif]

Sicer pa baje Katarina še ni ptrdila, da je dobila vlogo....in tudi na imdb še pri njenem imenu piše rumored.....




mateyka -> RE: Katarina Čas z M. Scorsesejem (18.8.2012 10:53:19)

IZVIRNO SPOROČILO: liliana
..in zelo dobro prijateljico Angeline Jolie, Tanjo Ribič......[sm=smiley1.gif]


jup, takih zelo dobrih prijateljic ima angelca čez 200 [sm=jezicek.gif]


IZVIRNO SPOROČILO: bibasiba
...me pa zanima, ce zna slovensko :)


mene tud [sm=smiley1.gif] je kr konkretno dosleden pri izgovorjavi svojega imena - lepo pove kako se izgovarja in ni ga poagležil, tako da lahko da aktivno govori slovensko..




skuštrana -> RE: Katarina Čas z M. Scorsesejem (18.8.2012 13:03:33)

Pozabile sta sigurno najbolj znano Slovenko - Melanijo [sm=jezicek.gif]


Sicer pa -za vsem bliščem (in bedo) so vsi "oni" samo ljudje. Eni bolj, drugi manj....


Katarinci pa čestitke, meni je ona čisto simpa.




liliana -> RE: Katarina Čas z M. Scorsesejem (18.8.2012 17:22:07)

Jaz pa ne razumem zakaj je takšen uspeh se nekaj sekund pojaviti v holivudskem filmu......na tisoče in tisoče igralke se recimo pojavlja za nekaj sekund v holivudskih filmih, uspejo pa itak le nekatere.....tako kot se je tisoče trudilo vženiti Donalda Trumpa, uspelo pa je le eni.....

Meni je recimo to, da ena slovenska igralka dobi na Berlinskem filmskem festivalu nagrado za mladega, perspektivnega igralca večji uspeh, kot pa se za nekaj sekund pojaviti v holivudskem filmu, pa čeprav gre za Scorseeja......




Stran: [1]