OTROŠKI TERMOMETRI - KATEREGA? (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Otroška oprema



Sporočilo


SPORTINA -> OTROŠKI TERMOMETRI - KATEREGA? (6.9.2005 22:08:28)

Rada bi kupila otroški termometer, no, takega za vso družino.
Otroci so stari 4 in 2m....
Kakšna je razlika med tistim za v uho in na čelo...
Kateri je boljši, natančnejši?

Upam pa, da ga bom čim manj rabila!!!

Hvala za nasvete




urška -> OTROŠKI TERMOMETRI - KATEREGA? (6.9.2005 22:15:24)

jaz mam že od začetka digitalnega za pod roko. pa se kr da.




Pinga -> OTROŠKI TERMOMETRI - KATEREGA? (7.9.2005 7:41:01)

Priporočamo digitalnega za pod pazduho.




SPORTINA -> OTROŠKI TERMOMETRI - KATEREGA? (7.9.2005 9:32:54)

digitalnega za pod roko imam, ni prakticen




Tasika -> OTROŠKI TERMOMETRI - KATEREGA? (7.9.2005 11:14:03)

Mi imamo ušesnega. Ker sem bila malo nezaupljiva sem preverjala z navadnim za podpazduho, pa je ušesni kazal cca. 0.3 stopinje več, in to vedno, tako da smo navadnega pospravili in uporabljamo samo še ušesnega.




Tinna -> OTROŠKI TERMOMETRI - KATEREGA? (8.9.2005 12:45:18)

Mi smo kupili tistega, kjer se temperatura očita s čela in smo ga v zadnjem času kar nekajkrat rabili in je res super. Temperaturo odčita takoj in še ni strahu, da bi otroka kaj poškodoval, ker samo potegneš termometer od čela do senc 2cm proč od kože. Ne vem jaz sem probala (imela sem sposojenega) ušesnega pa mi ni bil tako fanj. V bistvu se je Luka premikal in potem nisem vedela ali je prav zmerjena temperatura, pa še kar globoko si ga moral dat v uho in obrnit, kar je bilo pri našem skoraj neizvedljivo. In enkrat je odstopalo za 1 st. drugič za 2st.?
No samo moje mnenje.
LP




Lana_s -> OTROŠKI TERMOMETRI - KATEREGA? (12.9.2005 17:41:07)

Midva sma kupila v BC Phillipsovega. V škatlici je bil digitalni termometer, ki ga lahko uporabljaš za pod jezik, pod pazduho ali v ritko. Zraven pa je še duda termometer in s tem jaz merim Tini temperaturo in je super pa praktično.




Stran: [1]