TERME PTUJ (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


NEA_TEJA -> TERME PTUJ (8.8.2012 13:16:01)

Kako je tam ?Ta vikend bi se odpravili z družino nekam kopat.Zanima me kako je v teh termah vidim da imajo veliko toboganov a so te še posebej plačljivi al kako je to .Vaše izkušnje prosim.





Blink1 -> RE: TERME PTUJ (8.8.2012 13:20:29)

Nič ne rabiš doplačat... je že itak karta dovolj draga [sm=zmeden.gif]

Drugače je pa fino ja. Mi smo že večkrat bili tam.




NEA_TEJA -> RE: TERME PTUJ (8.8.2012 13:23:47)

ja sej zato sprašujem  od katerega leta naprej pa plačajo mulčki





3jeMi -> RE: TERME PTUJ (8.8.2012 13:26:34)

http://www.sava-hotels-resorts.com/si/destinacije/ptuj/programi/vodni-parki/cenik/




nanka -> RE: TERME PTUJ (8.8.2012 21:43:56)

Ravno danes smo bili tam. Z eno besedo, odlično. Danes ni bilo gužve, za vikend pa pravijo da je. Družinska karta 2 odrasla, 2 otroka je 35 Eur.




špelin@ -> RE: TERME PTUJ (8.8.2012 22:13:48)

Zastonj imajo otroci do 5. leta. Za družinsko karto 2 odrasla + 2 otroka (+ 1 pod pet let) smo dali 42 EUR. Bili preteklo nedeljo, ljudi veliko, samo ni bilo čutit neke gneče, ker je prostora ogromno, tudi sence na pretek. Sta pa najstarejša hči in njena prijateljica kar dosti čakali na najatraktivnejšem toboganu. Na drugih toboganih ni bilo gneče.




liliana -> RE: TERME PTUJ (8.8.2012 22:55:41)

Meni je to svinjsko drago......40 EUR za en dan kopanja (pa to še niti ni tako drago), smo že plačali okoli 30 EUR za tri ure v Bohinjski bistrici za tiste tri miniaturne bazene z enim otroškim toboganom visokim 2 m.....verjetno pa te toplice s tako dragimi cenami tangirajo na to, da je čim manj dnevnih gostov in se kopajo tam zgolj hotelski oz. apartmajski gostje....







Blink1 -> RE: TERME PTUJ (9.8.2012 7:42:27)


IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Meni je to svinjsko drago......40 EUR za en dan kopanja (pa to še niti ni tako drago), smo že plačali okoli 30 EUR za tri ure v Bohinjski bistrici za tiste tri miniaturne bazene z enim otroškim toboganom visokim 2 m.....verjetno pa te toplice s tako dragimi cenami tangirajo na to, da je čim manj dnevnih gostov in se kopajo tam zgolj hotelski oz. apartmajski gostje....



Kompleks kopališča na Ptuju je tako ogromen, da je po moje prevelik samo za hotelske goste [sm=zmeden.gif] In ne glede na visoko ceno, se je že zgodilo, da smo prišli ob pol desetih dopoldan tja in ni bilo niti enega prostega ležalnika več [sm=hudicek1.gif] Je pa res, da ptujsko kopališče poleg svojega območja pokriva še cel Maribor, kjer je samo eno mini kopališče, pa še to je staro 80 let [sm=zmeden.gif]




HuAnita -> RE: TERME PTUJ (9.8.2012 8:59:35)

Precej drago, sploh ob tem, da potem otroci zavohajo pomfri, sladoleke, ati kak pir... Tako da kar gre po evrih.
Drugače je pa lepo urejeno, čisto, pa pojdite pogledat v kamp, kjer imajo nove prenočitvene zmožnosti - velikanske sode, predelane v spalnice. Dobra ideja - stane pa za 2 odrasli osebi mislim da 65 eur ( v tem imaš nočitev, pa zajtrk v hotelski rewtavraciji, pa vstopnico za v Terme - tako da se mi zdi precej ugodno, dglede na ceno dnevne vstopnice), pa tudi pravo doživetje mora biti, je pa res samo posletlja notri, pa nočna omarica....




Stran: [1]