KRANJČANKE (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


Lolek in Bolek -> KRANJČANKE (8.8.2012 9:31:00)

Tiste, ki ste bile letošnjo prvo polovico pridne in hodile na telovadbo; kje ste bile zadovoljne z vodenimi aktivnostmi (aerobika, body pampi etc.)?
V naprej hvala za vaše odgovore.




sončnica14 -> RE: KRANJČANKE (8.8.2012 15:13:31)

Jaz čez zimsko sezono hodim v Mega Center in sem tam zelo zadovoljna. Všeč mi je  zato ker:
-  je zelo velika izbira vadb (veliko različnih vrst, od popoldneva do poznega večera v vseh treh dvoranah - enkrat že najdem čas  in vadbo, ki mi je všeč)
- imajo na splošno zelo dobre inštuktorice in inštruktorje
- niso potrebne prijave na vadbe - prideš kadar želiš
Komaj čakam september, da spet začnem.




sončnica14 -> RE: KRANJČANKE (8.8.2012 21:31:16)

Drugače imaš pa v Kranju sedaj kar precej izbire, poleg Mc.ja imaš v Stražišču Prošport, pa na bazenu v Kranju Maxxfit, v bivšem IBIju je nekaj, potem ima Fitpro na več lokacijah različne vadbe.
V septembru imajo večinoma vsi kakšne dneve odprtih vrat, ko so vse vadbe zastonj, pa lahko mogoče malo probaš na več lokacijah.

O izkušnjah še kje drugje naj pa še kakšna druga kaj pove iz lastnih izkušenj.




Lolek in Bolek -> RE: KRANJČANKE (9.8.2012 11:29:04)

Najlepša hvala sončnica. Včasih sem hodila v Monika šport k Jerci. Mogoče katera ve, če ona še kje vodi ae?




lučka 25 -> RE: KRANJČANKE (9.8.2012 14:02:41)


IZVIRNO SPOROČILO: Lolek in Bolek

Najlepša hvala sončnica. Včasih sem hodila v Monika šport k Jerci. Mogoče katera ve, če ona še kje vodi ae?


Jerca ni več v teh vodah. Sedaj dela in živi v Bruslju.




Lolek in Bolek -> RE: KRANJČANKE (10.8.2012 13:17:18)

Se mi je kar zdelo, ker jo kar na lepem več ne srečujem več tudi  tam kjer je nazadnje živela z svojo družinico. Sem pa mislila, da se je samo preselila....
Hvala za info...
Jerci pa vse dobro.




Stran: [1]