|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Gorenjske nosečke 2013
24.1.2013 20:45:46   
mity
Ko ste ze ravno pri temiporodnisnice -tudi sama sem ze slisala kar nekaj zgodbic o nezadovoljstvu s Kr.porodnisnico -od tega, da so mamico po porodu pustili na hladnem hodniku, da se je resno prehladila, do tega, da so kolegici narobe ocenili, koliko je odprta, pa jo kar poslali domov, ne da bi delali ctg, potem je pa skoraj v avtu rodila. Kakorkoli, sama imam Jesenice blizje in tudi prva izkusnja je pozitivna. Babice so bile super, imele so res oseben in sproscen ,pa vendar strokoven pristop, osebje na oddelku je bilo meni ok, ceprav sem tudi za Jesenice od dveh prijateljic slisala nekaj pripomb glede oddelcnih sester...

(odgovor članu zmedena...)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Gorenjske nosečke 2013
26.1.2013 22:25:34   
Buska
evo gorenjke, ki se je ze pred casom pofockala na prvi strani ... mi smo 8.1. ze rodili user posted image in se sedaj pridno cartamo

_____________________________

nas soncek Jaka nas je obiskal 8.1.2013
...............
http://lb1f.lilypie.com/U0qmp1.png

(odgovor članu mity)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Gorenjske nosečke 2013
1.2.2013 18:18:37   
jenny700
mogoče še ena ki se vam kmalu pridruži ;)

sem hotela samo malo pokomentirat o porodnišnicah...jaz sem prvič rodila na Jesenicah..zelo zadovoljna...samo sedaj kakšne zgodbe slišim...me je kar groza it še enkrat rodit gor...ne dajo več klistirja...niti umetnih popadkov, da ti pospešijo porod..dobiš antibiotike, in lahko si tudi 3 dni gor preden greš rodit?! jaz si ne predstavlam da bi mogla bit tolk časa gor..v prvo tud mal popadkov nism mela...ne vem če bi zdržala bit 3 dni :S

(odgovor članu Buska)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Gorenjske nosečke 2013
8.2.2013 10:59:32   
Niabi
DEJMO GORENJKE ! :D kje ste?

Je morda kakšna z okolice Bleda ? čez kakšno leto se tja preselim iz Kranja pa nočem bit osamljena :P

(odgovor članu jenny700)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Gorenjske nosečke 2013
8.2.2013 11:07:13   
zmedena...

IZVIRNO SPOROČILO: Niabi

DEJMO GORENJKE ! :D kje ste?

Je morda kakšna z okolice Bleda ? čez kakšno leto se tja preselim iz Kranja pa nočem bit osamljena :P


kaj ne boš nas pol zanemarjala...kr lepo kranjskih se drži, pa ne boš user posted image

(odgovor članu Niabi)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Gorenjske nosečke 2013
8.2.2013 19:15:23   
jenny700
jaz bila včasih iz Bleda...oz. še vedno delam na Bledu..in vrjetno bom imela tamalo še kar nekaj časa v vrtcu tam..če bomo imeli drugega..bom pa zagotovo hodila vozičkat okol jezera...;)

(odgovor članu zmedena...)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Gorenjske nosečke 2013
8.2.2013 19:16:00   
jenny700
je pa Bled več ali manj mesto mrtvih user posted image

(odgovor članu jenny700)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Gorenjske nosečke 2013
15.2.2013 10:17:54   
misstanja
punce kako ste kaj se po dolgem času javljam tukaj na rr mi bomo tudi kmalu pri koncu še dva tedna in bomo cartali vsem pa želim eno lepo nosečnost in upam da se kaj vidimo z vozki :P

(odgovor članu jenny700)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Gorenjske nosečke 2013
21.2.2013 11:15:15   
Niabi
Je mesto mrtvih pozimi ja, polet je pa zakon :D

@Zmedena: Men tut ni ušeč da bom sama tm ;( sploh ne vem kaj bom počela.....pomoje se bom res vsak dan v kranj vozila :D

(odgovor članu jenny700)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Gorenjske nosečke 2013
21.2.2013 11:34:23   
Niabi
CJOoooooooooooo VSE SEM ŽE NAPISALA pa mi sploh ni naleplo..... a bi me tut nardile eno skrito facebook skupinco, da se bomo ko bo čas lažje menile za vozičkanje in druge gorenjske radosti :D
Meni ta RR tako šteka da včasih hočem kaj napisat pa tolkrat zablokira da me mine vse user posted image

(odgovor članu Niabi)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Gorenjske nosečke 2013
21.2.2013 20:43:38   
teodora75
misstanja, od kod si? Prav iz Radovljice ali kje okoli? Jaz sem pošta 4246, nekako 9 minut do Radovljice (z avtom). Je še kakšna z našega konca?

Pozdrav in srečno vsem!

T.

(odgovor članu Niabi)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Gorenjske nosečke 2013
3.3.2013 15:35:22   
jenny700
niabi kamot se lahko zmeniva za kkšno vozičkanje...jaz imam sicer oktobra šele rok...sam tud čez zimo je fajn vozičkat...sploh če ni tazga mraza...aja polet je dobr sam med tednm..vikende je norišnca...ponavad smo mi zmerej ob nedeljah hodil vn iz bleda...

(odgovor članu teodora75)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Gorenjske nosečke 2013
3.3.2013 15:35:50   
jenny700
aja...se lahko še jaz pridružim skupini gorenjk 2013?

(odgovor članu mity)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Gorenjske nosečke 2013
3.3.2013 20:23:18   
mity
Da se se malo javim, preden se tudi mi crkljamo -ce bo otrocicek tocen (se dobra dva tedna do PDP), se bo z zacetkom pomladi tudi za nas zacela sezona vozickanja ...
Niabi, FB skupinica ni slaba ideja, tam bi najbz precej lazje dorekle skupne termine za kaksno gorenjsko vozickanje. Tale RR veckrat zamrzne, to je najbrz tudi razlog, da smo tako redkobesedne ... Se javi katera kandidatka, ki bo odprla skupinico na FB, da se potem njej javimo?
Teodora75, tudi jaz sem iz okolice Radovljice (Begunje) in sem takoj za skupni sprehod z vozicki, lahko tudi na Bledu.
Misstanje, vi se pa zdaj najbrz ze crkljate? Ce je tako, potem zelim lepe skupne prve trenutke user posted image

(odgovor članu jenny700)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Gorenjske nosečke 2013
5.3.2013 17:49:01   
Niabi
Evo sem jst ustvarla skupinco.....nase avgustovke sem že notri dodala, ostale pa mi v zasebca pošljite link od svojga fb profila pa vas dodam (sam nisem non stop na RR :D ) **

(odgovor članu mity)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Gorenjske nosečke 2013
24.3.2013 11:18:09   
zaspanka89
a bi lahko se mene dodala na fb?

(odgovor članu Niabi)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Gorenjske nosečke 2013
5.4.2013 14:01:35   
marelcaspelca
Punce, tiste, ki ste iz Kranja in ste tam pri G.
Sem bila pri prvem pregledu kar malo razočarana, tako na hitro, čestitke in naslednja na mizo. Sem dobila datum za posvetovalnico, pa me zanima kako to izgleda. Ali bo v posvetovalnici moj G, ali ga ima pač naključni? Kere preiskave me čakajo sem že poguglala, pa me zanima, koliko imaš možnost spraševat... jaz imam že sedaj cel spisek vprašanj, pa je še en mesec do takrat. Hodim pa k Reljiču.

(odgovor članu zaspanka89)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Gorenjske nosečke 2013
5.4.2013 16:24:27   
tintin
sama sem dala 2 nosečnosti čez v BGP KR. Najbrž si imela zdaj samo potrditveni UZ? Ja, na posvetovalnici je tvoj G in imaš priliko kaj vprašat. Ponavadi gre takole: daš čez laboratorij in potem greš na posvetovalnico.

(odgovor članu marelcaspelca)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Gorenjske nosečke 2013
5.4.2013 16:52:26   
marelcaspelca
Hvala :)

Ja, samo potrditev, samo sem mela že en kup vprašanj pripravljenih, pa sta me skoraj vn vrgla :P hahaha, pomojem mata takih kot sem jaz polno vsak dan, sej jima niti ne zamerim, jaz se tudi ne bi z mano ukvarjala!

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Gorenjske nosečke 2013
11.4.2013 9:29:15   
ursa_p
Pozdravljene nosečke!

Ker ste nekatere že mamice, vas vabim na fotkanje vaših sončkov. user posted image
To nedeljo prihajava v Kranj - več na tej povezavi:
https://www.facebook.com/events/271872539615060/
PS: Za vse, ki ste na fb-ju - poteka tudi akcija za brezplačno fotografiranje t

Za kakršno koli vprašanje pa me lahko kontaktirate na privat, sicer pa so vsi kontakti objavljeni na spletni strani www.fotostudio.si .

Vabljene! user posted image

Lep pozdrav, Urša

(odgovor članu mity)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Gorenjske nosečke 2013
16.4.2013 10:44:27   
zmedena...
Če je še kakšna nova nosečka, se nam lahko pridruži tudi na fb-ju user posted image

(odgovor članu ursa_p)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Gorenjske nosečke 2013
16.4.2013 15:58:02   
bibaleze18
Pozdravljene:-))))))
Sem še ena nova članica vašega foruma:-))))
Predvideni datum poroda imam 18.11.2013, rodila pa bom v Kranju.......pa me zanima koliko vas je, ki imate tudi takrat rok, da vidim koliko bo poln porodniški oddelek ali bom sama:-)


(odgovor članu zmedena...)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Gorenjske nosečke 2013
16.4.2013 19:23:47   
lollipop07
dobrodošla bibaleze...
jaz sem sicer septembrska ampak verjemi, da ne boš sama...jaz zadnje čase opažam, da so vsi noseči, tako da kranj ne bo izumrluser posted image če boš za kako kavo ali sprehod pa piši na ZS, da malo partnerje razbremeniva pogovorov o otrocihuser posted image

(odgovor članu bibaleze18)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Gorenjske nosečke 2013
16.4.2013 20:26:30   
zmedena...
no ja, tudi julijk in avgustovk nas je neki in tudi kavice že laufajo, tko da dobrodošle med čvekice user posted image

(odgovor članu lollipop07)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Gorenjske nosečke 2013
11.6.2013 15:11:29   
GoldVesna
Pozdravljene mamice tudi z moje strani. Sem tudi iz Kranja. Leta 2010 rodila v Kranju. Zelo sem zadovoljna in seveda spet grem v Kranj rodit, lahko tudi peš pridem če bo sila ker do P.imam cca 1 km. PDP imam 20.07.
Lp za vse in uživajte!user posted image

(odgovor članu zmedena...)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?