Zakaj mi pralni stroj pofleka cote? (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


marinci -> Zakaj mi pralni stroj pofleka cote? (4.8.2012 11:20:14)

Imam pralni stroj gorenje star 7 let.
Pralni stroj mi pri vsakem pranju pofleka eno coto. Vsakič samo eno s takimi drobnimi fleki, ki potem ne gredo dol. Zgledajo kot mastni madeži.
Perem na različnih teparaturah z različnimi praški in vedno mi pofleka eno coto. Zadnič taboljš majčko, včeraj bodi danes pa kr celo rjuho.
Pred leti se mi je že to zgodilo in sem tudi klicala serviserja v Gorenje pa mi po tel. ni nč pametnega svetoval. Potem je samo od sebe minilo.
Zdej pa spet. Me je že prav strah dat cote prat. A probam kako stroj očistit?
A je imela katera kak tak problem oziroma ima serviserja doma  [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]?




Ploha -> RE: Zakaj mi pralni stroj pofleka cote? (4.8.2012 12:23:33)

isto problem, pa tudi ne vem rešitve




sonček33 -> RE: Zakaj mi pralni stroj pofleka cote? (4.8.2012 12:35:45)

zanič stroj




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (4.8.2012 13:21:42)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




andea -> RE: Zakaj mi pralni stroj pofleka cote? (4.8.2012 14:12:20)

Probaj v pralni stroj naliti kis, in praznega operi na 90 stopinj.




liliana -> RE: Zakaj mi pralni stroj pofleka cote? (4.8.2012 14:39:12)

Ponavadi zadostuje, da se temeljito sčisti tista guma pod vrati stroja....tam kot se vrata zaprejo in je ena gumica, ki ima na sredini presledek.....ne vem kako naj drugače to opišem....

meni je enako to po nekaj letih začelo delati, ker je nisem čistila in ko sem potem čudežno ugotovila, da je tam groza od groze sranja, sem en dan vsaj pol ure čistila in si ranila vse prste, da sem vse sčistila dol.....od takrat sproti, po vsakem pranju, ko je še vlažno, z eno krpo počistim celoten obod pod tisto gumo...

Meni se je začelo tako s temi madeži.....najprej malo, ena krpica (tista, verjetno, ki je bila blizu vrat) z majhnimi rjavimi madeži....potem pa vedno bolj, ker se je potem tista umazanija začela vedno bolj luščiti, ko se je enkrat načela....

Po moje je to razlog......




liliana -> RE: Zakaj mi pralni stroj pofleka cote? (4.8.2012 14:39:43)


IZVIRNO SPOROČILO: sonček33

zanič stroj


Pri nas je bila zanič gospodinja......[sm=smiley36.gif]




Stran: [1]