|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj pijejo?
6.9.2005 19:47:25   
Bejba
Kaj pijejo vaši sončki čez dan? Naš zelo rad pije vodo, pa se mi včasih malo zasmili, ker mu ne "privoščim" kakšnega sokca ali česa drugega. Po drugi strani pa si mislim, da če je zadovoljen z vodo (jo ful rad pije), zakaj bi mu vsiljevala neke sladke pijače, ki ne naredijo prav nič dobrega. Mogoče mislim narobe? Kako je pri vas?

LP; Bejba
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Kaj pijejo?
6.9.2005 20:13:23   
špelin@
Naša zdaj 6-letnica že od začetka pije le vodo in včasih čaj Mala trimesečnica pa vode ali čaja ne mara Da vsaj nekaj spije (poleg mleka) ji dam vodo, začinjeno z malo soka

Če je mali zadovoljen z vodo, je to SUPER

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Kaj pijejo?
6.9.2005 20:30:41   
k1
bolj razredčen čaj oz. vodo.

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Kaj pijejo?
6.9.2005 20:48:25   
Blink1
Hja...naša ni hotela samo vode, zato sem ji dala čaj. Zdaj pije sokove ali instant čaje od Hippa ipd.

če rad pije vodo, ne kompliciraj...še prehitro bo navohal sladko

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Kaj pijejo?
6.9.2005 20:51:08   
Ninica
Moja 5-mesečnica pa noče nevem kaj piti, bolj požličkah - vodo ali čaj

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Kaj pijejo?
6.9.2005 20:51:17   
SISI25
Moja dva nočeta piti ne vode še manj pa čaj, zdaj jima dam sok v katrem skuham sadje in to zelo rada pijeta.

Če hoče piti vodo jo pa kar naj pije.

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Kaj pijejo?
6.9.2005 20:54:34   
polona2
Pije vodo, le včasih, občasno, kakšen jabolčni ali gosti sok.

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Kaj pijejo?
6.9.2005 20:59:28   
Anonimen
Cockto.

(odgovor članu Bejba )
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   Kaj pijejo?
6.9.2005 21:07:26   
alesmedved
Instant čaj od Hippa, sem mu hotla prodat vodo od kuhanega sadja pa jo je ven pljuno.

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Kaj pijejo?
6.9.2005 21:07:48   
Jančika_
Vodo. In zjutraj par požirkov sveže stisnjenega soka pomaranče in grenivke iz mojega kozarca. Sladkih pijač ne mara in jih pljuva ven.

Ko je bil zaprt in se mu hotela poturiti sladkane kamilice in Hippov silovov sok, nisem spravila v njega niti enega požirka. Ampak res niti enega. Noče, pa konec.

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Kaj pijejo?
6.9.2005 21:11:22   
Anonimen
Jančika, v takih primerih samo brizgo (injekcijo) v roke in malemu v usta, snisneš in je. Deluje. Vsaj pri nas. Ker tisto kar nekako pocuza, pa se mu zdi drugače in ni toliko pozornosti na tem, kaj je notri.

(odgovor članu Bejba )
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   Kaj pijejo?
6.9.2005 21:16:46   
Jančika_
Hvala za nasvet, bom naslednjič poskusila. Bo veliko dretja, ampak kar se mora, ni težko .

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Kaj pijejo?
6.9.2005 21:42:19   
Marogica
Naš ta večji je pil samo vodo, čaj samo, kadar je bil bolan. Ta manjši pa vode še povohati noče. Za njega je trenutno čaj zakon.
Nič se ne boj, da ga z vodo "prikrajšaš", še prehitro se bo navadil na ostale pijače in verjemi, najkaseje do drugega leta bo "sprobal" skoraj vse pijače, ki jih je možno kupiti
Sedaj ko je večji, pa pije doma najraje vodo, kašen ledeni čaj ali jabolčni sok. Ko pa smo zunaj, pa popije tudi rad kakšno coca-colo ali kaj podobnega. Za ta manjšega princa pa ti še ne morem povedati, če bo spremenil mnenje o vodi.

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Kaj pijejo?
6.9.2005 23:34:50   
inna
moja sploh ni zbirčna, pije tako vodo kot čaj in sokece, vendar večinoma ji dajem rahel čaj.

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Kaj najbolj škodi otrokovemu imunskemu sis...
Preverite, kateri so največji sovražniki otrokovega močnega imunskega sistema in s tem njegovega zdravja.




Sex pozicije
binyy

Ali vam je všeč sex pozicija številka 69?

da, zelo (58%)

ne, nikakor (27%)

ne poznam te pozicije (14%)


Število vseh glasov: 230

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!