pokanje kože pri ušesu (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


mini86 -> pokanje kože pri ušesu (1.8.2012 9:28:53)

tamaumu poka pri enem ušesku spodaj koža..prav luknica rata..vem da ga boli in peče ampak ne vem več s čim namazat..
mazala sem že z tea tree kremo, bepanten, aloe vero..ampak nič bolše..to se vleče že kakšen mesec..

no je pa pomemben podatek da to namaževa večinoma zvečer pa še takrat je cel halo ker pač če namažeš s kremo je to ful grozno..in je treba bolj jokat kokr pa takrat ko dejansko pade in se udari




dreamhorse -> RE: pokanje kože pri ušesu (1.8.2012 12:04:58)

Mini, si poskusila s kakšno fejst, fejst mastno kremo za nego kože... verjetno je suho in zato poka? Bepanten in te reči pa kožo se dodatno sušijo, se meni zdi




mini86 -> RE: pokanje kože pri ušesu (1.8.2012 12:34:51)

U bistvu bi rada prvo da se posusi in kokr tok zaceli da bomo pol to nadaljno pokanje kokr tok preprecili




urška -> RE: pokanje kože pri ušesu (1.8.2012 13:24:26)

Jaz bi z ognjičevim mazilom ali pa šentjanževim oljem poslusila. Veckrat na dan po malo namazala.




susica -> RE: pokanje kože pri ušesu (1.8.2012 14:47:57)

to se je dogajala enemu malčku od kolegov in so ga mazali z navadno kermo za ritko - bebival in je pomagalo. probaj.




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (2.8.2012 23:31:35)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




mini86 -> RE: pokanje kože pri ušesu (3.8.2012 8:54:45)

da niso glivice?


hmmmm..a veš da sem že pomislila da bi mu mazala iz canestenom..no bom probala sej škodovat ne more




josephine27 -> RE: pokanje kože pri ušesu (3.8.2012 10:11:26)

mojemu je to pokalo dokler je bil še majhen. so mi takrat na posvetovalnici rekli naj mu skrbno umivam in z oljem mažem ali pa kakšno res mastno kremo. pa se je potem počasi popravilo. je imel pa ful na obeh straneh za učesom in pod. zdaj se mu še vedno včasih naredi luknjica ćisto na koncu ampak mu potem ko mu mažem že po par dneh izgine.




TomTaylor -> RE: pokanje kože pri ušesu (3.8.2012 14:15:33)

za noht bepanthena (tisti klasični - roza črtica) zmešaj z parimi kapljicami domačega olivnega olja zmešaj z bibiko in namaži. V enem tednu se bo pozdravilo. Mi smo naši po nasvetu zdravnice tako pozdravili en trdovraten lišaj, ki ga v enem letu niso pozdravile nobene kremice s strani dermatologa. In zdaj vsako tako spremembo na koži zdravimo na ta način - v tednu se vse pozdravi, preverjeno.

In tudi verjamem, da mu je ful neprijetno ko ga mažete, kajti kremice lahko,ko pridejo v stik z razdraženo kožo, prvih nekaj minut pečejo, nato mesto nekoliko srbi in šele čez kakšne 10-15 minut delujejo toliko, da kožo pomirijo.




Paštetka -> RE: pokanje kože pri ušesu (3.8.2012 14:36:54)

Tudi jaz sem pomislila na glivice.




Stran: [1]