Izpadanje las po porodu (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


Katy78 -> Izpadanje las po porodu (29.7.2012 18:24:46)

Sem malo več kot 2 meseca po porodu in že kakšen mesec opažam, da mi lasje ful izpadajo. A je to mogoče posledica hormonskih sprememb ali kaj drugega? Kako je bilo z lasmi po 1. porodu se ne spomnim, zdaj mi pa res precej izpadajo. Me moj zajebava, da ne rabimo psa, da je dovolj mojih las vsepovsod. [sm=smiley36.gif]




Anonimen -> RE: Izpadanje las po porodu (29.7.2012 20:07:56)

JA to je čisto značilno za obdobje po porodu ... je nekaj s hormoni povezano ... jaz sem po porodu kar v šopih zgubljala lase ... hb jih imam še vseeno več kot dovolj [sm=smiley36.gif]




divna -> RE: Izpadanje las po porodu (29.7.2012 20:23:34)

Ja, tudi meni so izpadali nenormalno. Sicer tam šele okoli 4. meseca po porodu. Pri kuhi sem uporabljala ruto, ker drugače so bili lasje povsod.

lp




TomTaylor -> RE: Izpadanje las po porodu (29.7.2012 20:30:59)

ja, je normalno. Meni so izpadali, prve mesece itak najbolj, pa vse dokler sem dojila. Ne boj se, lasje se itak sproti dovolj hitro obnavaljajo in rastejo, tako da ni bojazni. Je pa sesanja ogromno ja [sm=smiley36.gif]




naja17 -> RE: Izpadanje las po porodu (29.7.2012 20:31:26)

Jap normalno in nadležno... Meni se je začelo tri mesece po porodu in se je kr vleklo, pol je pa spet fajn, k začnejo pa novi rast in sem bla jst k tofsi, k tko kratkih nimam kam dat in stojijo same v luftu [sm=zmeden.gif]




Katy78 -> RE: Izpadanje las po porodu (29.7.2012 22:35:01)

OK, torej adijo bujna pričeska. [sm=smiley36.gif]




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (29.7.2012 22:54:07)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




naja17 -> RE: Izpadanje las po porodu (30.7.2012 6:50:47)


IZVIRNO SPOROČILO: Katy78

OK, torej adijo bujna pričeska. [sm=smiley36.gif]


Niti ne, moj pravi, da bi do zdej mogla bit že plešasta kolk gre meni z glave samo, ko si umijem lase [sm=smiley36.gif]




blaža -> RE: Izpadanje las po porodu (30.7.2012 12:41:51)

Jaz mam pa drugače ful goste lase, sem bla pa po 2.porodu skoraj plešasta bo straneh. za ne verjet. se pravi vidi na slikah, ko sem bla na plaži, z mokrimi lasi nazaj, da sem na obeh straneh z ful malo lasmi.[sm=zmeden.gif]




dreamhorse -> RE: Izpadanje las po porodu (30.7.2012 13:28:22)

b kompleks ali pa šampon proti izpadanju las... oboje preverjeno pomaga




LiliMia -> RE: Izpadanje las po porodu (11.11.2012 17:54:38)

Blaža: ali so ti ob straneh potem zrasli nazaj? Jaz sem 4 mesece po porodu in izpadanje je čedalje hujše,
ob straneh jih pa sploh ni več, oz. se mi sence počasi večajo. Groza...




Katy78 -> RE: Izpadanje las po porodu (11.11.2012 18:47:38)

Jaz sem danes točno 6 mesecev po porodu in šele zadnja 2 tedna se je izpadanje umirilo. Mojih las je bilo po stanovanju toliko, da sem si jih ob vsakem umivanju najprej na suho razčesala (so šli v šopih ven) in potem še mokre (isto so šli v šopih ven) pa jih je bilo v stanovanju še vedno veliko. [sm=hudicek1.gif] No, zdaj zadnja 2 tedna pa mi pri razčesavanju ne grejo več toliko ven ampak po stanovanju se pa še vseeno najdejo vendar se vidi, da jih je precej manj. Frizerka mi je rekla, da naj bi se izpadanje dokončno umirilo ko dobiš nazaj menstruacijo. Zdaj pa ne vem a to drži ali ne... Ker menstre še prav nič ne pogrešam. [sm=smiley36.gif]




LiliMia -> RE: Izpadanje las po porodu (12.11.2012 0:05:34)

No ta teza sigurno ne drži, ker sem jaz menstruacijo dobila že drugi mesec po porodu, pa polno dojim.
Lasje pa so mi začeli izpadati kakšne tri tedne nazaj in če mi bodo v takšnih količinah
izpadali še naprej bom naslednji mesec plešasta....še nikoli nisem imela tako malo las [sm=zmeden.gif][sm=smiley19.gif]
Koliko časa pa naj bi (v povprečju ) izpadali?




tečla -> RE: Izpadanje las po porodu (12.11.2012 10:23:30)

Katy78 tudi pri meni se izpadanje las z menstruacijo ni nehalo. Menzo sem dobila 4 mesece po porodu, kljub zelo pogostemu dojenju, lasje pa so mi najbolj izpadali med 2 in 7 mesecem, potem pa se je poooočasi umirjalo. Nehali so mi izpadat po prenehanju dojenja, nehala sem ko je bil mali star 14 mesecev.




HHH -> RE: Izpadanje las po porodu (12.11.2012 14:53:52)

Meni je fitoval pomagal.




Taddy78 -> RE: Izpadanje las po porodu (13.11.2012 15:08:53)


IZVIRNO SPOROČILO: HHH

Meni je fitoval pomagal.


Tudi meni...samo je pa potrebno imet čas, da se šampon pusti nekaj minut na laseh.




LiliMia -> RE: Izpadanje las po porodu (13.11.2012 18:50:23)

Bom si ga šla kupit...upam, da pomaga tudi meni. Lahko ga imam pol ure gor, samo da pomaga.[sm=smiley13.gif]




HHH -> RE: Izpadanje las po porodu (14.11.2012 7:30:00)

IZVIRNO SPOROČILO: Taddy78


IZVIRNO SPOROČILO: HHH

Meni je fitoval pomagal.


Tudi meni...samo je pa potrebno imet čas, da se šampon pusti nekaj minut na laseh.


Jaz sem jemala kapsule. Po cca 2 tednih se je začelo malo poznat, po enem mesecu je bilo že veliko boljše. Šampona pa nisem uporabljala.




LiliMia -> RE: Izpadanje las po porodu (14.11.2012 14:20:47)

Kakšne kapsule? Lahko jem kapsule in b kompleks in razne podobne stvari glede na to da dojim?




Stran: [1]