pomoč (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


nola4 -> pomoč (27.7.2012 20:59:24)

sem nova na forumu, pa bi prosila, če mi lahko katera razloži kako se citirra, ali lahko že poslana sporočila brišeš?
prosim za pomoč




LuLu -> RE: pomoč (27.7.2012 21:30:47)

IZVIRNO SPOROČILO: nola4

sem nova na forumu, pa bi prosila, če mi lahko katera razloži kako se citirra, ali lahko že poslana sporočila brišeš?
prosim za pomoč

Če želiš nekoga citirati, klikneš gumb "Citiraj" nad postom in začneš pisati svoj tekst za drugim znakom (/quote) Med dvema znakoma (quote) in (/quote) lahko tekst tudi skrajšaš ali povdariš, če želiš.
Svoje sporočilo pa lahko zbrišeš tako, da ko ga pošlješ, klikneš gumb "Uredi" nad postom in potem pa popraviš ali kaj izbrišeš. Sam post se ti ne bo izbrisal, izbriše se ti le tekst v njem.
Ampa pri urejanju svojega posta imaš omejen čas. Če nekdo za tabo že kaj piše ali pa nekaj časa preteče, ga ne moraš več urejat.
Upam, da si kaj razumela.
Kak pa se citira več postov, ali deli citiranje, pa naj druga napiše... jaz ne vem več. Pozabila sem [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




nola4 -> RE: pomoč (27.7.2012 21:39:00)


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: nola4

sem nova na forumu, pa bi prosila, če mi lahko katera razloži kako se citirra, ali lahko že poslana sporočila brišeš?
prosim za pomoč

Če želiš nekoga citirati, klikneš gumb "Citiraj" nad postom in začneš pisati svoj tekst za drugim znakom (/quote) Med dvema znakoma (quote) in (/quote) lahko tekst tudi skrajšaš ali povdariš, če želiš.
Svoje sporočilo pa lahko zbrišeš tako, da ko ga pošlješ, klikneš gumb "Uredi" nad postom in potem pa popraviš ali kaj izbrišeš. Sam post se ti ne bo izbrisal, izbriše se ti le tekst v njem.
Ampa pri urejanju svojega posta imaš omejen čas. Če nekdo za tabo že kaj piše ali pa nekaj časa preteče, ga ne moraš več urejat.
Upam, da si kaj razumela.
Kak pa se citira več postov, ali deli citiranje, pa naj druga napiše... jaz ne vem več. Pozabila sem [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]



hvala[sm=smiley1.gif]
a potem koliko sem razumela, ni možnosti, da oddan post izbrišeš

a mi še lahko katera razloži kako citirat samo doložen del beedila ali pa več besedil hkrati




LuLu -> RE: pomoč (27.7.2012 21:46:12)

IZVIRNO SPOROČILO: nola4
hvala[sm=smiley1.gif]
a potem koliko sem razumela, ni možnosti, da oddan post izbrišeš

a mi še lahko katera razloži kako citirat samo doložen del beedila ali pa več besedil hkrati

Lahko izbrišeš le tekst v postu ali ga popraviš. Še vedno pa bo vidno, da si nekaj napisala oz. hotla napisati... bo pač tam prazno polje.
Določene poste, ki so res mimo... se da izbrisati tudi s strani moderatorjev.
Del besedila sem jaz zdaj citirala. Kliknila sem CITIRAJ na zadnjem postu in vmes izbrisala moj del. Ostal je le tvoj tekst. Moraš pa paziti, da imaš vedno na začetku (quote) in na koncu (/quote)  - - ekasti oklepaji seveda.
Meni osebno je fajn, da se vidi koga citiraš, to pomeni, da ostane besedilo: "IZVIRNO SPOROČILO: uporabnik RR"
Nekatere imajo navado to izbrisati.
Ti bom dala en izbrisan post gor, da vidiš kako izgleda.




LuLu -> RE: pomoč (27.7.2012 21:46:51)

.




LuLu -> RE: pomoč (27.7.2012 21:49:51)

Praznega posta ne moreš poslati. Jaz sem napisala eno piko.
To sem pozabla prej napisati. Da v postu mora biti vsaj en znak...
Tudi, če ga boš popravljala, se ti bo spodaj izpisal tak tekst, da si popravljala in datum in ura.




Stran: [1]