Siol tv - (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


Paštetka -> Siol tv - (25.7.2012 18:24:37)

Wtf...
Evo sem vedela, da bo spet nek štos, ko mi je cel dan crkaval TV.
Že po 5 minutah pilotiranja mi gre na živce. Na petko in enajstko so dali reklamo za pop non stop in direkten dostop do nakupa programov, na deset_ko pa nek kino[sm=zmeden.gif], kjer sam izbiraš kateri film boš gledal in plačal seveda. Cena nekaterih filmov je kot kino vstopnica [sm=zmeden.gif]
A se ta kino da kako zakleniti, da mi maladva kje mimogrede in nehote ne naštepata računa?




liliana -> RE: Siol tv - (25.7.2012 18:34:58)

Ne, ne da se zakleniti in ne da se spremeniti pozicija (tako da si pač ne moreš poljubno nastavljati programov, se ti na teh kanalih to non stop ponavlja in te tudi precej zamudi, ko se povezuje na DKINO)....je moj mož že klical na Siol, pa se ne da...jaz sem pa po Siolovih forumih preverjala in tudi tam je odgovor, da se ne da, da je to poslovna politika podjetja, ki je ne bodo spreminjali zaradi nezadovoljstvo uporabnikov.....kar nekaj ljudi to moti....

Seveda, tako DKINO kot Popnonstop sta plačljiva....in večja verjetnost je, da si boš ogledal kak film iz videoteke ali se prijavil na Pop nonstop, če ti, ko štrnckaš po kanalih vsakih 10 kanalov ponudijo filme iz videoteke ali te spomnijo na Pop non stop...

Po eni strani mi je precej moteče, po drugi strani pa zaenkrat ne vidim neke pravne možnosti, da bi to moral Siol skiniti....pač reklamirajo na ta način svoje plačljive strani......




LuLu -> RE: Siol tv - (25.7.2012 18:36:46)

Ponekod so dali ta paket z Kinom in Pop Oto,... zastonj čez počitnice. Pa lahko preveriš, da če že pilotirata tja, da je mogoče zastonj ta dva meseca.




liliana -> RE: Siol tv - (25.7.2012 18:39:00)


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

Ponekod so dali ta paket z Kinom in Pop Oto,... zastonj čez počitnice. Pa lahko preveriš, da če že pilotirata tja, da je mogoče zastonj ta dva meseca.


Dvomim, da je pri Siolu zastonj....je bilo pred nekaj meseci pop nonstop dva meseca zastonj......




Stran: [1]