|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   a kdo proda
17.7.2012 16:06:55   
mini86
letno prevleko za lupinico maxi cosi..

kera kol barva samo da ni bela in preveč temačna, če razumeteuser posted image

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: a kdo proda
18.7.2012 9:19:30   
Aninchy
tudi jaz to kupujem user posted image

_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: a kdo proda
18.7.2012 9:35:12   
mini86
js sm prvauser posted image

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu Aninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: a kdo proda
18.7.2012 9:58:24   
Aninchy
itak.sam da ne bom nove teme odpirala user posted image aja, vzamem pa tud belo ali "temačno" user posted image

_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: a kdo proda
18.7.2012 10:04:07   
mini86
aja, vzamem pa tud belo ali "temačno" user posted image


user posted image


user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu Aninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: a kdo proda
18.7.2012 11:00:40   
Najaa
No jaz pa prodajam prevleko za Tobija, da se še sama malo vštulim in ne odpiram nove teme. user posted image  (sori mini user posted image )

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: a kdo proda
18.7.2012 11:42:58   
5ra8

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

No jaz pa prodajam prevleko za Tobija, da se še sama malo vštulim in ne odpiram nove teme. user posted image  (sori mini user posted image )


matr...kje si bla prej, jst sm jo glih nabavla v BCju....matr draga! user posted image

_____________________________

Našega sončka smo dočakali 09.03.2011 ob 19.39!

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: a kdo proda
18.7.2012 11:47:29   
Tutan
Samo v info, čeprav sem naše vse dala zraven, ko sem prodajala lupinico in kasneje sedež 8-19, in to gratis - jaz sem jih vedno kupila v Rutarju (cena okoli 10€), za lupinico sem imela drap, za Tobija modro. Res ne piše gor maxi cosi, drugače je pa povsem enaka user posted image ...malo počekirajte.
Za sedeže 15-36 je imel pa BC zdaj akcijo za 20€.

(odgovor članu 5ra8)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: a kdo proda
18.7.2012 13:04:53   
Aninchy

IZVIRNO SPOROČILO: Tutan

Samo v info, čeprav sem naše vse dala zraven, ko sem prodajala lupinico in kasneje sedež 8-19, in to gratis - jaz sem jih vedno kupila v Rutarju (cena okoli 10€), za lupinico sem imela drap, za Tobija modro. Res ne piše gor maxi cosi, drugače je pa povsem enaka user posted image ...malo počekirajte.


A res? No, bi se pa splačalo it pogledat - sam Rutar mi je čiiiist predaleč, dam rajši 10€ več user posted image Razen če je v zadnjem času kak Rutar tudi v Celjuuser posted image user posted image

mini - če boš šla v Rutar se javim, da še meni eno vzameš user posted image

_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: a kdo proda
18.7.2012 13:38:59   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: 5ra8


IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

No jaz pa prodajam prevleko za Tobija, da se še sama malo vštulim in ne odpiram nove teme. user posted image  (sori mini user posted image )


matr...kje si bla prej, jst sm jo glih nabavla v BCju....matr draga! user posted image


Čisto predraga. user posted image  Jaz jo prodam za več kot pol manj.

(odgovor članu 5ra8)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: a kdo proda
18.7.2012 13:40:38   
Ekaz
Pa so te letne prevleke sploh učinkovite?

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: a kdo proda
18.7.2012 14:54:29   
Najaa
Če ne druga, se sedež ne umaže. Mi je nismo uporabljali, ker sem jo založila in sem jo šele zdej našla, ko je tamala šla že v večji sedež. Tak da je praktično nova. Sedež pa zbledel od sonca in umazan je bil tak, da joj.

(odgovor članu Ekaz)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: a kdo proda
18.7.2012 15:28:14   
mini86

IZVIRNO SPOROČILO: Ekaz

Pa so te letne prevleke sploh učinkovite?


js jo rabim zato ker bom tokrat dobila lupinico in mi vzorec na njej ni všečuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu Ekaz)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: a kdo proda
18.7.2012 18:35:51   
malaMravljica
Jaz imam temno modro prevleko za Maxi cosi cabrioxif, je pa 1 leto rabljena. Dam za 11,50 eur ampak to je s postnino, ki me pride kar nekaj EUR. Vem da nisem konkurencna ampak mi pac nanese postnina.

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: a kdo proda
18.7.2012 20:41:06   
majčica1508
IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica

Jaz imam temno modro prevleko za Maxi cosi cabrioxif, je pa 1 leto rabljena. Dam za 11,50 eur ampak to je s postnino, ki me pride kar nekaj EUR. Vem da nisem konkurencna ampak mi pac nanese postnina.


Zdaj me pa firbec matra,kolk je to poštnine..........Ker jaz,ko pošiljam rabljena oblačila moji kupki,pa je polna mullerjeva vrečka me pride cca 3,80€(pošiljam pa vedno navadno)

Glede letnih prevlek,sem pa jaz letos tamali dala bombažno pelenico na avto sedež,pa se ni nič potila....
Moram pa ta teden it mal  okoli pogledat.........
Če bo pa kaka šla v Rutarja,se pa jaz tudi priporočam.........

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: a kdo proda
18.7.2012 20:47:19   
majčica1508
malamravljica........sem odkrila na drugi temi,da si v Nemčiji in zato tolk poštnineuser posted image ...

(odgovor članu majčica1508)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: a kdo proda
19.7.2012 8:19:16   
Aninchy

IZVIRNO SPOROČILO: mini86
js jo rabim zato ker bom tokrat dobila lupinico in mi vzorec na njej ni všečuser posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image Jst tud iz tega razloga!!user posted image V bistvu je že starejši model in zgleda barva sprana, pa sm rekla, da me še najcenej pride če kr prevleko kupim...user posted image

malaMravljica - jst bi jo vzela!! user posted image Je itak že lupinica v modrih barvah user posted image No, če je ne bo mini vzela, ona je prva user posted image

_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: a kdo proda
19.7.2012 8:20:26   
Aninchy
Aja... tole pa nisem študirala... a je vseeno kater model maxi cosi-ja je?? Ker ne vem točnouser posted image Po moje bi mogle vse pasat ne?

_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu Aninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: a kdo proda
19.7.2012 10:13:07   
mini86
No, če je ne bo mini vzela, ona je prva user posted image


bom ful noro prjazna pa nardila eno dobro delo dons pa ti jo odstopimuser posted image

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu Aninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: a kdo proda
19.7.2012 11:36:40   
Aninchy

IZVIRNO SPOROČILO: mini86
bom ful noro prjazna pa nardila eno dobro delo dons pa ti jo odstopimuser posted image


O, zakon! Si slišala malaMravljica? Imaš kupko user posted image ZS?


_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: a kdo proda
19.7.2012 14:17:47   
malaMravljica
Ja, daj mi en ZS in se bova naprej zmenili. Sam v vednost ti povem, to je ze rabljena prevleka ves, jaz sem jo dala gor, ker nisem znala prevleke od lupinice dol snet za oprat in sem pol imela od prve do zadnje voznje prevleko gor. Lupinica je zato ostala cudovito cista user posted image no, sej ti bom dala kaksno slikco na ZS, ok.

(odgovor članu Aninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: a kdo proda
20.7.2012 21:44:09   
Aninchy
Ni panike, tud jst jo nameravam skos gor imet user posted image Itak če je otrok notri se ne vidi, same lupinice pa tako ne bom okol kazala user posted image

No, super, sem vesela da sem našla kar sem iskala user posted image


_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 22
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?