ortopedski natikači (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


jasnika -> ortopedski natikači (5.7.2012 22:42:08)

Zanima me kdo ima izkušnje z kakšnimi ortopedwskimi natikači ali pa crocksi,....imam pa stoječe delo in najbolj me bolijo pete,,,,,,spr5ašujem pa za to, ker menim, da če vprašam v ortopedski trgovini mi bojjo tak hoteli prodati bilo kaj,.......zato me zanimajo predvsem izkušnje,...

lp




Anais Nin -> RE: ortopedski natikači (5.7.2012 22:57:30)

Jaz nosim natikače scholl, nizki z belim paskom (malo poguglaj). To so najbolj udobni natikači v moji karieri :)




Tippi -> RE: ortopedski natikači (6.7.2012 7:32:12)

Z ortopedskimi nimam izkušenj, lahko pa povem za krokse, da so to najboljši natikači, kar so jih kdaj izumili. Udobni, ne švica noga, mehki, ma super. Imam tri pare. Je pa pomembno, da kupiš original krokse, ne ponaredke, ki jih imaš malo morje, in se ne morej primerjat s temi. Razen v ceni, so namreč bistveno cenejši.

Je pa seveda odvisno od vsake posameznice. Enim ustreza rahlo dvignjena peta, drugim raven podplat. Veliko je odvisno tudi od same strukture stopala, pa od zdravja hrbtenice. Tako da, če nimaš kakšnih posebnih zdravstvenih težav, po moje ne potrebuješ ortopedskih natikačev. Bodo kroksi čist super!

Pa še ena stvar. Ki je sicer pri dobrem počutju in zdravju bolj zanemarljiva, ampak če si v tisti kategoriji, da nimaš zdravstvenih težav, so kroksi ful lepši. Ortopedski so meni vsi grdi, če govorimo o tistih res tapravih, ki pa tudi stanejo precej. Vmesnih variant ortopedskih natikačev pa ne poznam.





divna -> RE: ortopedski natikači (6.7.2012 7:55:12)

IZVIRNO SPOROČILO: Tippi

Crocsi - Udobni, ne švica noga, mehki, ma super.



Crocsi so edina obutev, pa imam originalne, v katerih se potim in to kar "cmoka" za menoj, ko hodim.
Pa drugače nimam takih težav z nobenimi drugimi čevlji, natikači ipd.

lp




Tippi -> RE: ortopedski natikači (6.7.2012 8:06:34)


IZVIRNO SPOROČILO: divna

IZVIRNO SPOROČILO: Tippi

Crocsi - Udobni, ne švica noga, mehki, ma super.



Crocsi so edina obutev, pa imam originalne, v katerih se potim in to kar "cmoka" za menoj, ko hodim.
Pa drugače nimam takih težav z nobenimi drugimi čevlji, natikači ipd.

lp



Ne me basat! A res? [sm=smiley22.gif] No, itak da ti verjamem, sem pa presenečena, ker meni je pa to edina obutev v kateri ne švicam [sm=smiley36.gif] Pa tudi z ostalimi, s katerimi se pogovarjam in imajo krokse, o njih slišim samo pohvale. Ampak lej, očitno se najdejo tudi takšni kot si ti, katerim ta guma al plastika al karkoli to že je, enostavno ne sede.




jasnika -> RE: ortopedski natikači (6.7.2012 8:58:06)

ja jaz sem tud mislila že na crokse pa mi je sodelavka povedala da tud švica noga v njih,...
ne bvi rada dala tolko denarja pol pa da ne bi mogla nosit,...[sm=smiley13.gif]




*bubi* -> RE: ortopedski natikači (6.7.2012 9:05:58)


IZVIRNO SPOROČILO: Tippi

Ortopedski so meni vsi grdi, če govorimo o tistih res tapravih, ki pa tudi stanejo precej. Vmesnih variant ortopedskih natikačev pa ne poznam.



Kopitarna Sevnica ima zelo všečno delovno obutev. In pa Dr. Harvey - poklicna anatomska obutev TUKAJ





jasnika -> RE: ortopedski natikači (6.7.2012 9:07:50)

oooooo to pa mi je zelooo všeč,bo treba malo pregledat,,..




Tippi -> RE: ortopedski natikači (6.7.2012 9:10:09)


IZVIRNO SPOROČILO: *bubi*


IZVIRNO SPOROČILO: Tippi

Ortopedski so meni vsi grdi, če govorimo o tistih res tapravih, ki pa tudi stanejo precej. Vmesnih variant ortopedskih natikačev pa ne poznam.



Kopitarna Sevnica ima zelo všečno delovno obutev. In pa Dr. Harvey - poklicna anatomska obutev TUKAJ




Okrog okusov se ni za prepirat. Men niso ti všeč. Nobeni [sm=smiley1.gif]




*bubi* -> RE: ortopedski natikači (6.7.2012 9:25:01)


IZVIRNO SPOROČILO: Tippi


Okrog okusov se ni za prepirat. Men niso ti všeč. Nobeni [sm=smiley1.gif]



Ja, Tippi, eno je modna obutev, drugo pa delovna obutev. In okoli delovne obutve so marsikje zelo stroga pravila. Moj point je bil, da delovna obutev ni nujno TO




Tippi -> RE: ortopedski natikači (6.7.2012 9:41:10)

Ja, ti so pa še najbolj grdi. Meni [sm=smiley36.gif]
Štekam bubi, štekam [sm=smiley1.gif]




tancy25 -> RE: ortopedski natikači (6.7.2012 11:43:35)

Tudi jaz imam originalne crokse pa se mi noga v njih zelo poti. Sem pa noseča in mi noge zatekajo tako da so croksi trenutno edini ki jih obujem.
Imam pa temnomodre in ko pridem domov imam noge čisto modre, tako da se mož heca in pravi da če v službi hodim bosa[sm=smiley36.gif].
Delovna obutev mi je bila pa vedno najboljša od kopitarne Sevnica.





MioBambino -> RE: ortopedski natikači (6.7.2012 13:25:33)

Jaz imam Crocs(original) za v službo, tiste z zaobljenim podplatom- tone.
V službi sem vsak dan vsaj 6-7 ur na nogah.

Moje izkušnje- noge se mi potijo(drugače se mi ne), so pa udobni za hodit. Noge me na koncu službe še vedno bolijo(nevem, če obstajajo takšni natikači, da me ne bi).
Sem pa opazila, da čisto nezavedno velikokrat med službo dam noge iz Crocsa ali v njih čudno stojim- sem že razmišljala, da me vrjetno nekaj moti.

Že dolgo neuspešno iščem zamenjavo...[sm=smiley1.gif]




Tippi -> RE: ortopedski natikači (6.7.2012 13:35:10)

Bemtiš, res nisem od svojih znancev še slišala, da bi kdo švical v kroksih. Tudi jaz ne. Prav zanimivo! [sm=smiley36.gif]
Verjetno so za delat (osem ur) nekaj povsem drugega, kot ko jih uporabljaš pri delu okrog hiše, na krajših sprehodih, pa do trgovine in nazaj, pa za "štrapac", ko si verjetno vedno malo nehote daš kroks z noge in se prelufta.

No, nekaj je zagotovo. Prav bolj bom pozorna na to, koliko mi noga švica [sm=smiley36.gif]




Barik@ -> RE: ortopedski natikači (7.7.2012 0:25:52)

a ima katera te natikače http://www.ideo.si/a/Bio_sandali_odprti_Dynastatic_LANAFORM#!prettyPhoto[pp_gal]/0/ ?
ali pa tiste z vzmetjo v peti?
kakšen je občutek pri hoji?


Tippi, tudi meni se noga poti v crocsih.[sm=smiley36.gif]




LuLu -> RE: ortopedski natikači (7.7.2012 11:58:31)

IZVIRNO SPOROČILO: jasnika

Zanima me kdo ima izkušnje z kakšnimi ortopedwskimi natikači ali pa crocksi,....imam pa stoječe delo in najbolj me bolijo pete,,,,,,spr5ašujem pa za to, ker menim, da če vprašam v ortopedski trgovini mi bojjo tak hoteli prodati bilo kaj,.......zato me zanimajo predvsem izkušnje,...

lp

Crocksi mi nekak sploh ne spadajo v to temo. Ni nič ortopedskega na njih. Plastik fantastik... ti predlagam par dobrih starih trgovin Borovo, Alpina,... idi kaki starejši prodajalki in naj ti svetuje. Mislim, da bi tam tudi najdla cenejše ort. čevlje, kot pa v specializirani trgovini.
Mogoče na pogled ne bodo po zadnji modi, ampak bolj razmišljaj na peto, podplat in seveda celo hrbtenico in telo. Se splača imeti prave čevlje za tvojo nogo. Kak povdarek na petnem delu.
Sem imela ene par let, dokler se niso čisto strgali. Noro dobra obutev, navadni beli natikači, taki za čistilke in kuharice npr.  - drugače jih ne znam opisat [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]. Vredne vsakega centa.




Arwenko -> RE: ortopedski natikači (7.7.2012 21:39:12)

No, jaz imam ful težave s potenjem nog in Crocsi original so edina obutev, kjer mi noga ne švica, v danes primeru bi zato ozbrala crocse.




LuLu -> RE: ortopedski natikači (7.7.2012 21:58:42)

Ponavadi je res tako, da so dobri čevlji dragi. V teh okoliških trgovinah so cene od 100 eur pa gor. Ampak, če se išče obutev za službo, kjer se pretežno stoji in čevelj ni tako na udaru, da bi modno pasal k obleki, potem se da najti tudi ceneje. Pred 2 letoma sem kupla ene, ki so bile parkrat znižane, pa zadnji par in sem dala za njih 17 eur. So natikači, doma pa ugotovila, da so za v vodo. Ampak nima veze, so vseeno lepi na pogled, v njih pa bi lahko spala, tak jih ne čutim na nogi, zelo udobni. Dneve v njih preživela, pa še na plažo sem jih lahko vzela [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]
Zdaj so znižanja, razprodaje,... se najde ziher kaj.
Za mene je dober čevelj tak, da ko pridem domov, ga celo lahko pozabim sezuti, ker ga sploh ne čutim na nogi.




tlb -> RE: ortopedski natikači (7.7.2012 22:43:45)

Oj. Jaz imam poklic, kjer smo večino dneva na nogah, veliko sodelavk ima baldo natikače, take s fedro v peti. In so izjemno zadovoljne! samo so rable nekaj dni, da so se na njih privadle in večina trdi, da jih noge več NE bolijo (prej pa so jih). Jaz sem jih poizkusila, pa sem bila kar pijana :) čeprav -niti ni bil švoh občutek :)))))

Sama imam cokle od Kopitarne, pa sem zadovoljna, me noge ne bolijo. Sam se mi zdi, da imam vedno tršo kožo na podplatih, ker je cokl pač lesen. tile Baldo pa so kar zelo dragi, ampak naše punce jih kupijo na razprodajah; ko ena kako razprodajo zvoha, pokupijo vse :) mislim, da v sano laborju al nekaj podobnega, trgovina z medicinskimi pripomočki. Idi kakšne poskusit! potem pa piši Dedku Mrazu :)
LP! T




Peli -> RE: ortopedski natikači (8.7.2012 15:44:22)

Sama sm si kupila tele ful zadovoljna. Seveda pa moramo sedaj v službi nosit čevlje, ki jih tam dobimo, drugače za kakršnokoli poškodbo odgovarjamo sami, imamo pa en klump...[sm=smiley29.gif].




Shorty_ -> RE: ortopedski natikači (9.7.2012 7:49:55)

http://www.cevlji-alegria.com/kolekcije-obutve-alegria/collection4-classic/ jaz imam tele in so super :)




Stran: [1]