One question? (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


mojamura -> One question? (2.7.2012 12:45:52)

me je doletela ''čast'' daoddam vlogo za uveljavljanje pravic iz javnih sredstev....zdaj pa pri IV točki moram napisati tudi vsa varčevanja etc....ja zdaj to pomeni konkretno zame če mam jaz pa moj sklenjeno varčevanje vsak mesečno vplačuje 40€ ?




petea -> RE: One question? (2.7.2012 13:02:27)

Mislim, da za slovenska varčevanja ni potrebno vpisovati ničesar, saj sami dobijo podatke.
Nimajo pa dostopa do varčevanj, sklenjenih v tujini.




poli* -> RE: One question? (2.7.2012 13:23:17)

mojamura- ma nič ne piši, ker bodo sami dobili vse podatke.
Ne mislim, da bi jih zaradi tega zavajala, ampak če nisi prepričana kaj je treba vpisati, potem raje ne piši nič. Bodo vse dobili, brez skrbi.

Eno vprašanje, ker je ravno možnost. Meni velja OD do 31.8.12 Torej, kdaj ga moram vložit? V juliju ali v avgustu?




mojamura -> RE: One question? (2.7.2012 13:23:41)

aha...
kopiram točko 4:
IV. PODATKI O MATERIALNEM POLOŽAJU VLAGATELJA IN OSEB, KI SE UPOŠTEVAJO PRI UGOTAVLJANJU   MATERIALNEGA POLOŽAJA VLAGATELJA1. Ali imate vi in/ali katera izmed oseb, ki se upoštevajo pri ugotavljanju materialnega položaja, dohodke, prihranke ali premoženje, ki ni razvidno iz uradnih evidenc (življenjsko zavarovanje, lastništvo nepremičnine, ki ni vpisana v zemljiško knjigo, nepremičnina v tujini, vozilo, registrirano v tujini…)?




liliana -> RE: One question? (2.7.2012 14:09:28)

Vsa varčevanja in zavarovanja v Sloveniji so razvidna iz uradnih evidenc.....

Zato se ne vpisujejo....




mojamura -> RE: One question? (2.7.2012 14:31:38)

ok




mojamura -> RE: One question? (2.7.2012 14:43:44)

poli* verjetno čimprej....ker so v zaostanku z reševanjem vlog...baje





petea -> RE: One question? (2.7.2012 15:02:21)

poli*,
v mesecu pred potekom odločbe;
torej do 31. julija




poli* -> RE: One question? (2.7.2012 21:06:03)

Tenkju bejbe [sm=smiley1.gif]




Stran: [1]