lakiranje in tekočina (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


J.L. -> lakiranje in tekočina (28.6.2012 20:50:48)

kaj je to za ene tekočine in kje jo kupit, da lahko vanjo pomočim nohte in si jih obarvam. zgleda kot razlite barve?




susica -> RE: lakiranje in tekočina (28.6.2012 22:08:26)

prilepi eno sliko ali link kaj misliš :) mogoče misliš odlitek, ko v vodo kaneš dva barvna laka in potem pomočiš noter nohet, mogoče je to :)




ajataja -> RE: lakiranje in tekočina (29.6.2012 6:32:57)

Jaz vem samo da so zdaj laki taki ko ti pride pol na nohtu tak razpokan videz,ampak to si čist normalno nalakiraš nohte ko pa se posuši pa spremeni videz.




nyna84 -> RE: lakiranje in tekočina (29.6.2012 9:15:30)

To so marmorirani nohti. To ni tekočina v katero pomočiš nohtke, ampak mešanje več lakov med sabo v vodi: postopek
Jih še nisem delala, sem jih pa videla. Je kar dosti packanja (imaš obarvano vse okrog nohtov), je pa res lepo za videti. Še ena slikica: marmorirani nohtki
Cracle oz laki za razpokan videz se pa lahko kupijo kjerkoli (Barry M , pa BYS so videti zelo cute - bolj fini). [sm=bravo.gif]

Danes imaš pri nohtih neomejene možnosti, tako da kar poguglaj in uživaj [sm=smiley2.gif]
Maja pri ličilih ima ogromno vrst lakov in pa vzorčke za nohte (konad),... Jaz ponavadi pri njej iščem, kaj imajo lepega (imajo tudi fb stran z ogromno slikami zadovoljnih uporabnic).

Zame je važno, da je postopek hiter in enostaven.[sm=smiley36.gif]




Medea10 -> RE: lakiranje in tekočina (29.6.2012 9:15:35)

http://www.youtube.com/watch?v=OO3NO29L50U&feature=relmfu




J.L. -> RE: lakiranje in tekočina (29.6.2012 12:37:38)

ja to bo to:) marmorinani nohti.




Stran: [1]