Osebna izkaznica (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


takotako -> Osebna izkaznica (26.6.2012 11:54:08)

Rabim pomoč: prejšni ponedeljek sem šla delat osebne izkaznice za otroke. Praviloma naj bi bile izdelane v 4 delovnih dni. Ampak jih še nisem dobila. Kam bi lahko poklicala da vidim kje se je zataknilo?
GRemo v letrtek na morje tako da jih nujno rabim.




uškinamama -> RE: Osebna izkaznica (26.6.2012 11:55:49)

Na upravno enoto, kjer si vložila vlogo za izdajo?




takotako -> RE: Osebna izkaznica (26.6.2012 11:57:04)

PRi nas imamo samo ob ponedeljkih, na občnini pa nič ne vejo o teh stvari.




uškinamama -> RE: Osebna izkaznica (26.6.2012 12:04:46)

IZVIRNO SPOROČILO: takotako

PRi nas imamo samo ob ponedeljkih, na občnini pa nič ne vejo o teh stvari.


A? Upravne enote imajo skupen delovni čas tako kot vsa državna uprava. Se pravi pon., tor., sreda, petek -  tako , da le pokliči (po 13).

Ne vem zakaj občino omenjaš ....seveda, da ne vejo nič o tvoji osebni izkaznici (to je isto kot , da bi napisla, da geodetska uprava ne ve nič o komunalnem odloku občine x)




saska27 -> RE: Osebna izkaznica (26.6.2012 12:07:23)

Na Cetisovi strani objavljajo podatke, katere vloge so obdelali oz. kaj so odposlali. Piše, da so v petek dali na pošto osebne dokumente, za katere so dobili vloge do 15. junija, za danes pa še ni podatkov, a po logiki bi morali iti vaši dokumenti danes na pošto.
Jaz bi poklicala na Cetis.




enea -> RE: Osebna izkaznica (26.6.2012 12:40:33)

jaz sem jo delala za tamalo, na torek, na petek sem jo že dobila,...[sm=smiley1.gif]
je pa res, da so že povedali, da so v tem času potekle nx osebne in da je gužva, tako da pokliči tja, koder si dala vlogo za osebno,..




petea -> RE: Osebna izkaznica (26.6.2012 13:02:26)

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

IZVIRNO SPOROČILO: takotako

PRi nas imamo samo ob ponedeljkih, na občnini pa nič ne vejo o teh stvari.


A? Upravne enote imajo skupen delovni čas tako kot vsa državna uprava. Se pravi pon., tor., sreda, petek -  tako , da le pokliči (po 13).



UE že imajo enak delovni čas po vsej državi; takotako pa je verjetno mislila krajevni urad - ti pa imajo različne delovne čase, sploh sedaj, ko so jih začeli še bolj racionalizirat zaradi varčevanja




takotako -> RE: Osebna izkaznica (26.6.2012 17:08:06)


IZVIRNO SPOROČILO: petea

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

IZVIRNO SPOROČILO: takotako

PRi nas imamo samo ob ponedeljkih, na občnini pa nič ne vejo o teh stvari.


A? Upravne enote imajo skupen delovni čas tako kot vsa državna uprava. Se pravi pon., tor., sreda, petek -  tako , da le pokliči (po 13).



UE že imajo enak delovni čas po vsej državi; takotako pa je verjetno mislila krajevni urad - ti pa imajo različne delovne čase, sploh sedaj, ko so jih začeli še bolj racionalizirat zaradi varčevanja



Ja to sem mislna, pardon. Na občino sem pa klicala sam zato da bi mi povedal kam naj obrnem glede nato da sem pri nas oddala.
Hvala za info.upam da jutri dobim.




arabela* -> RE: Osebna izkaznica (26.6.2012 20:28:23)

jaz sem danes dala delat za obe tamali osebno in mi ni garantirala da bom dobila v roku sedmih dni niti...zato sem dala pod nujno..doplačala za vsako še 5 eurov in baje čez dva dni dobim..je pa ziher[sm=smiley1.gif]




takotako -> RE: Osebna izkaznica (27.6.2012 12:31:42)

Dobila. Uf.... [sm=smiley1.gif]
Sej če bi meni rekla da ne ve če bom dobila bi dala pod nujno. Sam mi je rekla da do petka dobimo...




sazi -> RE: Osebna izkaznica (27.6.2012 13:53:13)


IZVIRNO SPOROČILO: arabela*

jaz sem danes dala delat za obe tamali osebno in mi ni garantirala da bom dobila v roku sedmih dni niti...zato sem dala pod nujno..doplačala za vsako še 5 eurov in baje čez dva dni dobim..je pa ziher[sm=smiley1.gif]


Jaz sem pred dvema letoma oddala v petek ob 12. uri - tik pred zaprtjem UE in doplačala za nujnost. V soboto zjutraj je poštar že prinesel izkaznici.

Če je pa huda panika, se je treba pa v Celje zapeljat in jo dobiš v nekaj urah.




Stran: [1]