Električna ponev (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


katipi -> Električna ponev (17.6.2012 13:51:53)

V kleti sem našla veliko električno (pizza) ponev, ki sem jo dobila lani, pa je še nisem uporabljala. Pozna katera kakšen recept za kaj dobrega, ki bi se dalo pripraviti v njej? [sm=smiley1.gif] Vzela bi jo tudi na kampiranje, pa bi prosila še izkušnje s tem. Kaj sploh pripravljate v njej in česa ne?




enea -> RE: Električna ponev (17.6.2012 17:18:54)

mi jo imamo vsako leto s seboj na morju,... delamo pa večinoma zrezke, piščančje noge, ta boljše je pa pečen krompir,..
pizze nisem nikoli še delala, eni pa pravijo da naj bi najprej testo iz ene strani malo zapekli, potem obrnejo in nafilajo gor, kar pač daš na pizzo in pokriješ, da se zapeče še ostalo,.. nisem probala, tako da to je samo iz druge roke,...




Felicita -> RE: Električna ponev (17.6.2012 18:42:53)


IZVIRNO SPOROČILO: enea

mi jo imamo vsako leto s seboj na morju,... delamo pa večinoma zrezke, piščančje noge, ta boljše je pa pečen krompir,..
pizze nisem nikoli še delala, eni pa pravijo da naj bi najprej testo iz ene strani malo zapekli, potem obrnejo in nafilajo gor, kar pač daš na pizzo in pokriješ, da se zapeče še ostalo,.. nisem probala, tako da to je samo iz druge roke,...


Meni edina stvar, ki mi ni ratala v tej ponvi je pica... ker je na robu in na sredini surova (ker je pač tko grelnik nameščen)... sicer se pa odlično notr spečejo ribe, kalamari (lignji - celi), krompir; meni je super za paello delat (ali navadno rižoto) v večjih količinah; praktično katerokli meso...




Lunca1 -> RE: Električna ponev (18.6.2012 9:00:19)

Pri nas je to obvezna prema za kampiranje. Je prav super zadeva. Noter pa pečemo predvsem meso, krompir, lahko delaš tudi zelenjavo ali kaj podobnega.




benika -> RE: Električna ponev (19.6.2012 8:13:59)

Ni to za pico pečt, res ne.

Jaz sem včeraj spekla žar meso noter, pa je bilo ful dobro. Moja mami pa noter dela skoraj vse (rižoto, meso v omakah, krompir, razne omake...).




psaša -> RE: Električna ponev (19.6.2012 9:02:45)

Pri nas pečemo tudi palačinke.




nyna84 -> RE: Električna ponev (19.6.2012 13:12:20)

Mi jo uporabljamo za pečeno zelenjavo pa polento, pa krompir pečemo v njej, pa ribe,... Zakon je :)




Peli -> RE: Električna ponev (19.6.2012 14:30:00)

Mi imamo tisto ponev, ki je malo višja in poleg že naštetega v njej skuham tudi golaž.




ZmajTolovaj -> RE: Električna ponev (19.6.2012 15:36:45)

A mate teflonsko al keramično? Zdaj gledam, da obstajajo tud take ..




Stran: [1]