RE: do kdaj košara? (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


nusi -> RE: do kdaj košara? (13.7.2012 21:19:40)

če imaš voziček, ki se lahko uporablja od rojstva dalje - se pravi se čisto spusti, potem ni nobenega razloga, da ne bi 1 mesec starega notri prevažala, še posebej sedaj, ko je poletje in je toplo. meni je sicer bolj praktična košara za tamale, ampak so res hitro utesnjeni, vsaj moj nima kam rok dat [sm=smiley36.gif]




Soncnica Sandra *** -> RE: do kdaj košara? (19.7.2012 9:51:49)

Osebno mislim, da ni važno kako velik je otrok in podobno, ampak kdaj otroku ne paše več biti v košari oziroma v popolnoma ležečem položaju. Pri prvem otroku sem prešaltala na športni del po 3,5 mesecih, saj je bilo samo dretje, ko sem jo dala v košaro in dobesedno nisva mogli od hiše. Mali je sedaj star 2,5 meseca in mislim, da gre zelo po sestrinih stopinjah.
Ko sem starejšo dala v športni vozek in samo malček dvignila je bila veliko bolj umirjena in potem sva lahko šli na sprehod, kar je bilo prej praktično nemogoče.




ursap -> RE: do kdaj košara? (18.8.2012 8:54:23)

naša bo čez dober teden dopolnila 4 mesece in jo še vedno vozim v košari. prov uživa v njej in ni popolnoma nič utesnjena. pri 3 mesecih je imela 62 cm in 6 kg. če hoče gledat okrog, ji zložim strehico in tako lahko gleda drevesa. ker pa potem nima sence, hodimo na sprehod zvečer, ko je sonce dovolj nizko, da ne sveti po njej. pa še naša kužica tko ne trpi po soncu. košaro pa bom uporabljala dokler bo dovolj velika in ne bo pritožb.




Nila20 -> RE: do kdaj košara? (18.8.2012 9:01:38)


IZVIRNO SPOROČILO: ursap

naša bo čez dober teden dopolnila 4 mesece in jo še vedno vozim v košari. prov uživa v njej in ni popolnoma nič utesnjena. pri 3 mesecih je imela 62 cm in 6 kg. če hoče gledat okrog, ji zložim strehico in tako lahko gleda drevesa. ker pa potem nima sence, hodimo na sprehod zvečer, ko je sonce dovolj nizko, da ne sveti po njej. pa še naša kužica tko ne trpi po soncu. košaro pa bom uporabljala dokler bo dovolj velika in ne bo pritožb.



se podpisem.

sem mu pa zdej dvignila zgornji del lezisca, da tako ima glavico dvignjeno in lahko fibrca ven skozi kosaro tudi ce gremo ven kdaj ko je sonce in je strehica sestavljena.




honey -> RE: do kdaj košara? (27.8.2012 10:19:23)

Očitno sem tudi jaz ena tistih "groznih" mamic, ki je otroka zelo hitro preselila v športni del vozička in to pri dobrih 3 mesecih. Zakaj? Ker je bilo v košari eno samo dretje, samo videl jo je. Pa sem mu naklon v košari dvignila, kolikor se je dalo, pa je bilo še vedno dretje. Tako da sem ga preselila v športni del, ki se popolnoma poleže in mu ga zravnala z dekico, da je bilo popolnoma ravno. Sestra je svojega v tej isti košari vozila do 7. meseca - mu je bilo všeč, našemu pa ne. Tako da mislim, da je to po občutku. Enkrat sem brala ravno na RR, da otrok do skoraj 1 leta naj ne bi bil v vozičku v sedečem položaju [sm=zmeden.gif] Naš je, ko je enkrat začel sedeti (pri 6. mesecih) bil v vozičku samo še v sedežem položaju. Vsak otrok je drugačen in že tako majhni otročki nam kažejo svojo voljo, ki jo - vsaj jaz - skušam do neke meje upoštevati.




Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]