Neuspela biopsija horionskih resic (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Čvekanje v pričakovanju



Sporočilo


janka33 -> Neuspela biopsija horionskih resic (13.6.2012 18:51:47)

Pozdravljene punce,

danes sem bila na BHR, ki mi je niso mogli narediti, ker niso mogli priti do plodovnice. Niso mogli prodreti. Sedaj sem prenaročena na amniocentezo čez en mesec. Sem popolnoma razočarana, ker mi je do takrat, ko bom dobila izvide, predolgo in prepozno, da bi izvedela, če je vse ok. Bojim se, da mi tudi te preiskave ne bodo mogli narediti.
Je katera imela že podobne izkušnje?

Lepo se imejte,

Janka




Anonimen -> RE: Neuspela biopsija horionskih resic (13.6.2012 19:56:03)

Kako pa to?
Nikoli nisem slišala, da komu niso mogli narediti.




janka33 -> RE: Neuspela biopsija horionskih resic (14.6.2012 9:18:17)

Ni uspel predor v maternico. Če bi pa pritisnili premočno, bi lahko bilo prenevarno za plod. Škoda no. Imam pa danes kar čudne bolečine, samo da ne bo kaj narobe.

Tudi sama še nisem zasledila takega primera, ampak meni je je pač zgodilo [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]

Lp




Anonimen -> RE: Neuspela biopsija horionskih resic (14.6.2012 20:47:30)

Živjo!

Ne morem verjet. Kot da bi sebe poslušala kak mesec nazaj. [sm=jezicek.gif] [sm=jezicek.gif]

Meni se je namreč zgodilo popolnoma isto pred dobrim mesecem. Zdaj je za mano že opravljena amniocenteza. Ni bilo težav s prebadanjem maternice.... in tudi postopek je praktično neboleč, glede na to, da je mene BHR bolela, pa nimam nizkega praga bolečine. Mogoče, ker je bilo že čez samo mišico težko prodret.[sm=zmeden.gif] In tudi predrta mišica je mene bolela še 2-3 dni, posebej ob vstajanju, usedanju, dvigovanju trupa, hoji.

Upam, da sem ti kaj pomagala. Je pa po moje redko, da ne morejo predreti.




janka33 -> RE: Neuspela biopsija horionskih resic (15.6.2012 9:10:54)

Zdravo,

ne moreš verjeti, kako sem vesela, da si se oglasila. Danes sem tretji dan, pa imam še vedno bolečine, samo ne več tako močne.

Malo si mi polepšala dan, hvala.

Želim ti lepo nosečnost še naprej,

lp




Anonimen -> RE: Neuspela biopsija horionskih resic (15.6.2012 9:30:59)

Janka, ne skrbi. Glavo gor. Verjetno je tudi pri tebi mišica, se bo že porihtala. Z oročkombo pa tudi v redu.

Hvala za lepe želje in lepo nosečnost tudi tebi. Pa veselo crkljanje čez par mesecev.




Stran: [1]