Padla mi je s postelje (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


sarči -> Padla mi je s postelje (5.9.2005 16:23:27)

ŠOK!
Ponoči spi moja punčka v svoji sobici,čez dan pa v najini postelji,saj se crtamo prej kot zaspi in se ji zdi bolj fajn,danes ravno tako zjutraj se zbudi,popije mlekce in gre nazaj spat v najino sobo!Jest lepo pridno pečem kuglof,nato nesem smeti,si vključim v pisarni bejbi phone,da bi malo prečekirala RR in nato slišim grozno dretje po bejbi phonu,tečem gor v stanovanje in v sobi dobim otroka kako kleči,se drži z rokcami za posteljo in neusmiljeno joka,drage moje jst vam povem da me je menda kap za eno minuto,ker se ne spomnem nič,samo objela sem jo in u sekundi je bla tiho!
Zgodilo se ji ni nič,le ustrašla se je.Smotka plazi rikverc in pade potleh,groza,od zdaj naprej bo vedno spala le še v svoji posteljci!
Si ne morem zamiselt,da bi se lahko udarla z glavco v nočno omaro al pa bilo kam!





sabini -> Padla mi je s postelje (5.9.2005 16:26:14)

Joj joj samo da se je srečno končalo boga   




Primoza -> Padla mi je s postelje (5.9.2005 16:31:09)

sarči je napisal/a:

ŠOK! Zgodilo se ji ni nič,le ustrašla se je.Smotka plazi rikverc in pade potleh,groza,od zdaj naprej bo vedno spala le še v svoji posteljci!


Saj če se plazi rikverc je pa šla prav dol s postelje, takrat enkrat sem Žana začel trenirati pravilno sestopanje z visokih predmetov. Do enega leta še ni bil prav zanesljiv oz. je sestopal pod nadzorom, od takrat pa sam pleza.




sarči -> Padla mi je s postelje (5.9.2005 16:38:47)

Ja primoza verjetno je res lepo šla dol,sam ne daj bože d se mi loti plezat ,jo bom dala kr potleh spat




Primoza -> Padla mi je s postelje (5.9.2005 16:42:30)

Bolje da pleza 2pametno" kot "neumno".

Neumno = z glavo naprej.

Pametno = z nogami naprej.

Neumno zna praktično vsak.




sarči -> Padla mi je s postelje (5.9.2005 16:54:23)

Primoza
V mojem primeru:pametno;z nogami nazaj




Primoza -> Padla mi je s postelje (5.9.2005 16:57:08)

Potem pa se nimaš kaj posebno sekirati - slej ko prej začno plezati, to je šele začetek. V vrtcu je Žan najprej poskusil splezati skozi okno, potem je prinesl stolček in odprl vrata ipd.




dix -> Padla mi je s postelje (5.9.2005 23:23:42)

Naj te potolažim, če bi videla kako pada bi ti bilo še hujše.

Prvi sin mi je tudi butnil iz postelje dol, kako in kam je padel ne vem ker nisem viela, sem ga našla na tleh. Ko pa mi je drugi padel pa sem se skoraj posrala v hlače ker sem ga iz 50 cm gledala kako leti direkt iz postelje na glavo dol na trda tla. Če ne bi videla bi mi bilo lažje. Pol je še skoraj salto prek glave naredil...




soncece24 -> Padla mi je s postelje (5.9.2005 23:27:02)

Meni je 2 leti star bratranec enkrat ko sem ga pazla prevale delal in na glavo padu s postle.... me je skoraj kap, mali pa se mi je režal in v 2 minutah je spet delal isto. jaz pa en teden nisem mogla spat od šoka. res je boljše, da nisi bla zraven.




Anonimen -> Padla mi je s postelje (6.9.2005 6:56:56)

Vsak pade, na žalost. Moj vsako večer, ko zaspi. Iz postelje direkt v šotor in tam dalje spi.
Prvič ko sem nekaj slišala, da je dogaja, sem šla pogledati...skor me je kap. Otroka nikjer...nočna mora vam povem, eno minutko sem potrebovala, da sem ugotovila, da Nejca ni nihče odnesel ampak da se je preselil v šotor .
Prestrašila sem se do konca, ker ga tisti trenutek nisem našla.




Soncnica -> Padla mi je s postelje (6.9.2005 11:09:05)

Joj! Ampak ni kaj; to se lahko zgodi čisto vsakemu! Daj punčki še enega tolažilnega lubčka v mojem imenu




Stran: [1]