Kokosovo maslo pod fondatom??? (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


Paštetka -> Kokosovo maslo pod fondatom??? (12.6.2012 18:20:13)

A bi bilo dobro, če premažem torto s kokosovim maslom + sladkor in dam potem čez marshmallov fondat?

Dajte mi še povedat s čim v sredino premazati torto (brez mleka, jagod, jajc)




PinaNina -> RE: Kokosovo maslo pod fondatom??? (12.6.2012 18:56:23)

Namaži raje z marmelado.


Sredino pa namaži s pudingom skuhanim na kompotu. Nekaj sadja zmiksaj, nekaj pa ga nareži na koščke. Zraven, če lahko, če se ne motim se dobi riževa oz. sojina smetana.

Pecivo pa lahko npr. narediš tole

LP




blaža -> RE: Kokosovo maslo pod fondatom??? (12.6.2012 19:35:29)


IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

A bi bilo dobro, če premažem torto s kokosovim maslom + sladkor in dam potem čez marshmallov fondat?

Dajte mi še povedat s čim v sredino premazati torto (brez mleka, jagod, jajc)



Kaj si že delala tole masleno kremo z kokosovim maslom? Kje ga pa kupiš oz kako ga zmehčaš?

Ker, če ga segreješ se utekočini in rata olje, nisem pa še poštudirala, da rata mazavo ,.. A če ga pustiš na sobni temperaturi je mehko?

Če ti rata iz tega maslena krema, komot premažeš torto.

Z marmelado jaz ne maram obmazovat za pred tičino maso, ker je packasto, pa nobene oblike ti ne drži, se ne da popravljat oblike torte pred oblačenjem,..




Paštetka -> RE: Kokosovo maslo pod fondatom??? (12.6.2012 19:59:03)

Tisto kokosovo maslo sem mislila, ko je v kockah kot čokolada. Sem mislila dodat sladkor v prahu oz. Kot, če bi delal z maslom.
Marmelade ne mislim pacat, ker se mi potem umaže skoz masa, ki bo bela poleg tega si o nekak ne predstavljam pod fondatom.

Katera margarina ne vsebuje mleka?




blaža -> RE: Kokosovo maslo pod fondatom??? (12.6.2012 20:21:08)


IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

Tisto kokosovo maslo sem mislila, ko je v kockah kot čokolada. Sem mislila dodat sladkor v prahu oz. Kot, če bi delal z maslom.
Marmelade ne mislim pacat, ker se mi potem umaže skoz masa, ki bo bela poleg tega si o nekak ne predstavljam pod fondatom.

Katera margarina ne vsebuje mleka?


pa se pol zmehča, da je mazavo?

Sprašujem, ker meni z unim v kosu ni ratalo ;)




tinkamarinka -> RE: Kokosovo maslo pod fondatom??? (14.6.2012 13:28:45)

Margarino brez mleka dobiš v Kalčku v BTC-ju, pa mogoče še v kaki trgovini specializirani za vegetarjance.




Stran: [1]