Dežela dinozavrov (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


Klarita -> Dežela dinozavrov (3.6.2012 11:03:53)

je to še aktualno? Mislim, da je bilo nekje v avstriji. Naš tavečji je čist navdušen in je sedaj toliko velik, da bi ga lahko peljali gledat.




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (3.6.2012 11:25:03)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




krtek 1 -> RE: Dežela dinozavrov (3.6.2012 14:23:15)

Ne znam Nemško,pa me zanima v katerem kraju v Avstriji je to?




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (3.6.2012 15:49:24)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Barik@ -> RE: Dežela dinozavrov (3.6.2012 16:37:47)

Mi smo bili, imeli smo slovensko vodenje (tam je ena SLovenka) in smo se ustavili pri vsakem dinozavru, povedala nekaj malega, tami majo še igrala, ampak na žalost so igrala na soncu.
v glavnem, mi smo uživali.
Je pa malo smotano za najdit.




liliana -> RE: Dežela dinozavrov (3.6.2012 20:53:36)


IZVIRNO SPOROČILO: Barik@

Mi smo bili, imeli smo slovensko vodenje (tam je ena SLovenka) in smo se ustavili pri vsakem dinozavru, povedala nekaj malega, tami majo še igrala, ampak na žalost so igrala na soncu.
v glavnem, mi smo uživali.
Je pa malo smotano za najdit.



Najlažje je najti, da se gre čez v Gornji Radgoni in potem se sledi po lokalni cesti cesti table za Bad Gleichenberg......Styrassic park je pa lepo označen, tako da se zgrešiti skoraj ne more......




dreamhorse -> RE: Dežela dinozavrov (15.6.2012 10:31:04)

Mi se tudi že dolgo spravljamo it. Se splača? Sem čakala na razstavo letos, pa je bila v planetu tuš, v mb... no, ko smo se mi spravili, dinozavrov več ni bilo nikjer... datum je bil pravi... le da sem na licu mesta ugotovila, da je bila letnica lanska... raje ne govorim, kako mi je bilo nerodno.




Julija08 -> RE: Dežela dinozavrov (15.6.2012 10:44:57)

Jaz bom tudi letos peljala sina verjetno za 4. rojstni dan (takrat imamo vedno cel dan zase;;;))

Je zadnje čase čisto obseden z dinozavri ;)))




dreamhorse -> RE: Dežela dinozavrov (15.6.2012 11:41:38)

Pa to je neka dino manija. Moja pupa je tudi nora na njih




sazi -> RE: Dežela dinozavrov (15.6.2012 12:30:11)

Tudi mi imamo v planu enkrat obiskat styrassic park. Je 6-letnik že več kot 3 leta čisto v dinozavrih. Jih imamo doma za cel jurski park, pa knjig ogromno...
V Tušu so bili razstavljeni tudi letos, samo ne vem kdaj so bili v MB - mi smo bili letos in lani v Tušu v Kranju. Pa v Arboretumu so letos imeli (mogoče imajo še), morske pradavne živali - sta bila maladva čisto navdušena nad ihtiozavrom in predniki morskih psov.

Zdaj je če vse bolj kot ne na soncu, se bomo raje odpravili kak vikend v septembru.

Tisto s spričevali pa nekaj ne bo v redu z zgornjimi podatki, saj 25. junij ni četrtek...




Stran: [1]