|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zvečer sama doma
1.6.2012 21:37:42   
PeggyBundy
Kaj počenjate, ko ste zvečer same doma?

Po dolgem času imam ta luksuz, pa si ne morem najti dela.

< Sporočilo je popravil PeggyBundy -- 1.6.2012 21:38:14 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zvečer sama doma
1.6.2012 21:53:53   
josephine27
jaz največkrat berem, ker drugače nimam časa. včasih sem na FB, včasih si kak film pogledam, včasih si privoščim malo razvajanja v kopalnici. danes sem pa šivala. jaz sem rada zvečer sama in mi nikoli ni dolgčas.

_____________________________



(odgovor članu PeggyBundy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zvečer sama doma
1.6.2012 21:54:53   
ronja
Posveti se svoji strasti, ki ni tvoj mož - pač karkoli imaš: ne vem, kateri hobi tebi požene adrenalin po žilah ali relaksacijo, če ti to bolj sede. Jaz bi 1 večer brez vseh 4ih počela - uf - marsikaj: trenutno me je potegnil "fotošop", sicer pa šivanje, ustvarjanje, slikanje na majce, kuhanje, peka,... kaj pa sicer rada počneš?

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu PeggyBundy)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zvečer sama doma
1.6.2012 22:21:39   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: PeggyBundy

Kaj počenjate, ko ste zvečer same doma?

Po dolgem času imam ta luksuz, pa si ne morem najti dela.

Oh... jaz sem bila prejšnji vikend prvič sama. Noč s petka na soboto je bila priskrbljena zabava, iz sobote na nedeljo pa tema.
Da pa je vse lepše nisem imela ne tv-ja, ne interneta. Totalni tvajlajt zone user posted image  Nisem vedla kam se naj dam. Stanovanje dovolj čisto, sem razmišljala, da bi šla po dolgem času v kino, sama... bi bilo tudi zanimivo in nekaj novega... in tak cel dan študiram, neko revijo sem prelistala in sploh ne vem kak in kdaj je bil večer in tv in internet priklopljen. Potem pa malo na net, in še Evrovizija je bila... pa se je dan končal.
Zelo nezanimivo in sem kar razočarana, glede na to, kako sem čakala kak tak dan/večer in imela tisoč planov.
Ni mi bilo ok.
Ampak zdaj vem, da si moram bolj planirat take dneve, ker se bodo še zgodili. Ni pa mi vedno nekam k prijateljicam ali z njimi ven. Nekaj novega bi, pa sem takrat čisto zabluzla user posted image
Danes mi je to res smešno, ko se spomnim, kak sem bila zgubljena brez otrok in zelo osamljena user posted image

(odgovor članu PeggyBundy)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zvečer sama doma
1.6.2012 22:58:40   
kajalin*
Js sm vedn osamljena, če sem sama doma...nobene prave volje nimam.2 uri je že preveč za mene.user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Zvečer sama doma
1.6.2012 23:05:24   
ronja
Kajalin, jasno, da je bolj fajn bit s tistimi, ki jih mamo radi, ampak zadevo najlažje rešiš tako, da delaš kaj zanjeuser posted image . POtem misliš nanje in je fajn, ker jim lahko narediš presenečenje, ki ga ne bi mogla, če bi bili zraven:) Probaj kdaj - pa še veseli so:)

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu kajalin*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Zvečer sama doma
1.6.2012 23:22:31   
TomTaylor
Pri meni je to večkrat (ko je moj na nočni). Kaj počnem? Pogledam film po mojem okusu. Popijem deci, dva, tri,.. kvalitetnega vinčka. Pozdravim kolege na fb, prečekiram RR, pregledam bolho (btw iščem dobro ohranjene tevice št. 29-30....kaj no?! Recesija je! user posted image )...nalakiram nohte, oblikujem obrvi, obrijem mednožje (a dejte no, nehat se zgražat!), izdelam kkšen obesek (to že kkšno leto nisem, amapk imam že celo leto dober namen to storiti....)...Hočem rečt: Prileže se mi, biti sama zvečer doma. user posted image

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Zvečer sama doma
1.6.2012 23:27:55   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

(btw iščem dobro ohranjene tevice št. 29-30....kaj no?! Recesija je! user posted image

user posted image  Te sem imela še shranjene med priljubljenimi, ko sem malo čekirala za takim čevlji... mogoče kaj koristi.

http://www.bolha.com/otroski-sandali/otroski-sandali-oglas1276148216

http://www.bolha.com/fantovski-cevlji/otroski-cevlji-oglas1280360651

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Zvečer sama doma
1.6.2012 23:31:33   
TomTaylor

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

(btw iščem dobro ohranjene tevice št. 29-30....kaj no?! Recesija je! user posted image

user posted image  Te sem imela še shranjene med priljubljenimi, ko sem malo čekirala za takim čevlji... mogoče kaj koristi.

http://www.bolha.com/otroski-sandali/otroski-sandali-oglas1276148216

http://www.bolha.com/fantovski-cevlji/otroski-cevlji-oglas1280360651



user posted image
hvala, iščem "punčkaste". user posted image

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Zvečer sama doma
1.6.2012 23:33:55   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor


user posted image
hvala, iščem "punčkaste". user posted image

Aaaa... kaj pa te? user posted image
Meni so ful lepe... Niso pa Teva
http://www.bolha.com/otroska-obutev-prosti-cas/otroski-sportni-cevlji-oglas1280246861
Prehitro dala gor... te tudi niso punčkaste user posted image  Ne bom več user posted image

< Sporočilo je popravil LuLu -- 1.6.2012 23:35:35 >

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Zvečer sama doma
1.6.2012 23:42:36   
LuLu
TomTaylor, 
Vsake tolko prečekiram kaj imajo, pa sem zdaj šla skozi... no te sem že vidla in so lepi...

http://www.bolha.com/otroska-obutev-prosti-cas/teva-sportni-sandali-st-30-oglas1280177534

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Zvečer sama doma
2.6.2012 9:02:56   
TomTaylor
LuLu, une goex so tudi meni všeč, samo pomojem je barva oranžna/siva (ne vidi se dobro, če bi bila roza/siva, bi jih prec vzela). Ženska pa ne odgovarja na mail.

Zdej sem našla ene punčkaste tevice, čakam na odgovor user posted image

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Zvečer sama doma
2.6.2012 11:35:36   
Anonimen
Sem velikokrat sama doma, ker moj pač veliko dela ... kaj počnem? Internet mi je fajn družba, potem pogledam kaj po TVju ... kaj pospravim ... včasih me zagrabi in kaj zašijem, likam ... nikoli mi ni dolgčas, bi pa vseeno raje videla, da bi bil moj več doma ... ampak tak pač je ...

(odgovor članu TomTaylor)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Zvečer sama doma
2.6.2012 11:50:17   
ronja
Pošlji mu kak pogrešajoč sms - če mu seveda sodelavci ne berejo smsov (ne prašiuser posted image )

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Zvečer sama doma
2.6.2012 12:07:31   
loremi
Jaz sem zdaj pol leta samska in sem se ubadala z vprašanjem, kaj bom sama ob večerih. Gledam tv, sem na računalniku, če je sem in tja možnost, kdaj s kom klepetam prek neta, popoldan grem na kak sprehod, da sem potem malo zmatrana in se paše malo odpočit, prelistam kakšno revijo, vglavnem pa tv. Pa minejo dnevi, sem pregurala zimo.

_____________________________

Po dolgih letih truda ... dvakrat noseča, dvakrat z dvojčki in dvakrat ostala brez njih. :*(

Mogoče mora pa ena izmed velikih želja ostali le želja :(.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   [Brisano sporočilo]
2.6.2012 12:43:39   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu loremi)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   [Brisano sporočilo]
2.6.2012 14:08:48   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Zvečer sama doma
2.6.2012 14:52:21   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: MILLEENA

Uh to je pa že luksuz... Prelevim se v osemnajsta...

Jaz sem tudi mislila, da se bom, pa sem istočasno z nedostopni internetom in tv-jem... še jaz zablokirala user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Zvečer sama doma
3.6.2012 11:53:42   
PeggyBundy
Jaz pa sem zaspala, brez neta ob nekem dolgočasnem filmu.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Zvečer sama doma
3.6.2012 12:02:28   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: PeggyBundy

Jaz pa sem zaspala, brez neta ob nekem dolgočasnem filmu.

Luxuz si izkoristla do onemoglosti user posted image
Kdaj drugič, pa te vsaj kak dober film poglej... do konca user posted image

(odgovor članu PeggyBundy)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Zvečer sama doma
3.6.2012 21:14:24   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: PeggyBundy

Jaz pa sem zaspala, brez neta ob nekem dolgočasnem filmu.


Ja, to je pa ponavadi tako....ko imaš možnost pogledati nek film med 150 programi ne najdeš nič pametnega.....user posted image user posted image

(odgovor članu PeggyBundy)
Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Rok ali Jaka?
Admin

Katero ime je vam lepše?

Rok. (38%)

Jaka. (43%)

Nobeno od teh dveh. (20%)


Število vseh glasov: 407

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!