Nojevo meso (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


katipi -> Nojevo meso (30.5.2012 23:21:28)

A je katera že poskusila nojevo meso ali jajce? Kje se ga dobi? Pa cena? Predvidevam, da je stegno cenejše kot prsi, podobno kot pri puranjem mesu. [sm=smiley1.gif]




loremi -> RE: Nojevo meso (1.6.2012 10:07:47)

Jaz sem ga enkrat poizkusila v eni restavraciji, ampak je bilo zadeve tako malo, da se niti okus ne mora dobnro izrazit v ustih. Bi ga pa tudi sama kupila, amapk ne vem, če se ga sploh dobi pri nas.




petea -> RE: Nojevo meso (1.6.2012 14:06:56)

jedla meso, dosti let nazaj, v restavraciji

okus spominja na piščančje




Hope2 -> RE: Nojevo meso (1.6.2012 14:15:02)


IZVIRNO SPOROČILO: loremi

Jaz sem ga enkrat poizkusila v eni restavraciji, ampak je bilo zadeve tako malo, da se niti okus ne mora dobnro izrazit v ustih. Bi ga pa tudi sama kupila, amapk ne vem, če se ga sploh dobi pri nas.


Probaj na rami nojev. Mislim da j ekar nekaj v slo. Malo poguglaj

lej recimo tu http://www.terme-dobrna.si/razvedrilo-sport/turisticna-ponudba-v-okolici/farma-nojev/




Felicita -> RE: Nojevo meso (1.6.2012 18:50:51)

jajce je pač - jajce. Meso (sem jedla zrezek iz stegna, pečen na žaru) je pa mene spominjal na mlado govedino ali pa res starega piščanca. meni je blo ful všeč.




trnuljčica -> RE: Nojevo meso (1.6.2012 22:31:45)

Jedla sem oboje. Prvič v tujini, na farmi nojev. Po tem sem 1 mesečno kupovala v Sparu nojevo meso iz JAR, iz pokrajine kjer je teh farm ogromno. Bilo je super, a ga že vsaj dve leti, če ne tri, ni več za dobit.

Probaj na farmi pri nas.




Stran: [1]