Je katera pred kratkim kupila ali prodala hišo oz nepremičnino? (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


pridna*punčka -> Je katera pred kratkim kupila ali prodala hišo oz nepremičnino? (27.5.2012 19:47:26)

Nekaj me zanima glede pogodbe...
Če je katera predkratkim prodajala...oz kupila...nepremičnino.




pridna*punčka -> RE: Je katera pred kratkim kupila ali prodala hišo oz nepremičnino? (27.5.2012 19:50:18)

Po novem naj bi bil izvod pogobe le eden...?




Cassiopeia -> RE: Je katera pred kratkim kupila ali prodala hišo oz nepremičnino? (27.5.2012 22:59:46)

dvomim...ampak za ziher ti lahko povem v torek, ko bomo pri notarju podpisali pogodbo.




LuLu -> RE: Je katera pred kratkim kupila ali prodala hišo oz nepremičnino? (27.5.2012 23:01:27)

IZVIRNO SPOROČILO: pridna*punčka

Po novem naj bi bil izvod pogobe le eden...?

Kdo pa ga dobi?




dayya -> RE: Je katera pred kratkim kupila ali prodala hišo oz nepremičnino? (27.5.2012 23:22:54)

v 4 izvodih
1. kupec
2. prodajalec
3. agencija ali posrednik, če je
4. zemljiška knjiga in le ta je notarsko uverjena original




Hope2 -> RE: Je katera pred kratkim kupila ali prodala hišo oz nepremičnino? (28.5.2012 5:15:12)

Prodali pred 1 mesecem. 6 izvodov, ker sva bila 2 prodajalca in 2 kupca. Notarsko se je overil 1 izvod.




Hope2 -> RE: Je katera pred kratkim kupila ali prodala hišo oz nepremičnino? (28.5.2012 5:15:51)

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: pridna*punčka

Po novem naj bi bil izvod pogobe le eden...?

Kdo pa ga dobi?


Očitno tisti, ki bi rad nategnil[sm=zmeden.gif]. Prvič slišim za le 1 izvod. Razen, če so se narobe razumeli in mislili za overitev pogodbe.




LuLu -> RE: Je katera pred kratkim kupila ali prodala hišo oz nepremičnino? (28.5.2012 9:08:27)

IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: pridna*punčka

Po novem naj bi bil izvod pogobe le eden...?

Kdo pa ga dobi?


Očitno tisti, ki bi rad nategnil[sm=zmeden.gif] . Prvič slišim za le 1 izvod. Razen, če so se narobe razumeli in mislili za overitev pogodbe.

Bo tak verjetno... ker, če sem jaz ali kupec ali prodajalec, hočem imeti svoj izvod. Brez papirov me v nobenem primeru ne bi pustli.




Stran: [1]