sirup črna redkev in med (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


Anonimen -> sirup črna redkev in med (26.5.2012 15:40:25)

Zanima me ali je to sirup za lažje izkašljevanje ali,da pomiri kašelj?




štrumfek -> RE: sirup črna redkev in med (26.5.2012 16:06:19)

http://www.lekarnar.com/izdelki/sirup-s-crno-redkvijo-in-medom




šrimpf -> RE: sirup črna redkev in med (26.5.2012 17:18:33)

tok teksta, pa še kar brez odgovora na vprašanje [sm=smiley36.gif]




Anonimen -> RE: sirup črna redkev in med (26.5.2012 17:24:02)

tok teksta, pa še kar brez odgovora na vprašanje


šrimpf-zelooo smešno[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]

Sprašujem ,ker mi je v lekarni rekla,da je za izkašljevanje[sm=smiley13.gif]




mateyka -> RE: sirup črna redkev in med (26.5.2012 17:34:26)

meni pomaga da neham kašljat.




TomTaylor -> RE: sirup črna redkev in med (26.5.2012 18:47:00)

Za pomiritev kašlja.

Moj mož je 3 mesece kašljal kot utrgan (neka viroza z dolgotrajnim kašljem) in to tako zelo, da ga je naglušni tast ponoči slišal dol do pritličja..Res grdo kašljal. In sem kupila ta sirup od medexa + čaj pljučnik. Rezultat - v 1 tednu je popolnoma nehal kašljat. Naslednji mesec pa, takoj, ko je spet staknil to kašljajočo virozo, sem mu takoj spet kupila sirup in je bil v 3-eh dneh dober. Priporočam zelo.

Sodelavkina hči je tudi imela to virozo in ji je kar sama pripravila ta sirup: domača črna redkev v katero izdolbeš luknjo v katero naliješ med (lahko tudi sladkor če ni medu). To pustiš stati nekaj časa (pol ure? ne vem točno) in potem iz vdolbinice na žlico naliješ nastali sirup (med se prepoji s sokom črne redkve oz. sladkor postane tekoč kot sirup). In baje je bila njena hči v dveh dneh ozdravljena kašlja.




Anonimen -> RE: sirup črna redkev in med (26.5.2012 19:47:52)

Jaz sem šla v lekarno in sem ji rekla,da mi naj da sirup za lažje izkašljevanje pa mi je dala tega črna redkev in med.
Potem pa sem na googlu odtipkala in prebrala ,da je za pomiritev.Zato sem še tukaj vprašala,da vidim kakšne izkušnje imate kaj ve.

Hvala vsem za odgovore[sm=smiley1.gif]




mateyka -> RE: sirup črna redkev in med (26.5.2012 20:16:20)

pomiri kašelj in ne omejuje, če rabiš kaj izkašljat. mi smo kašljal brez veze, z eni TBC-jajrji, zato smo redkev vzeli. je pa redkev zdrava in ti pomaga tudi na splošno, tudi ko rabiš kaj še izkašljat.




Stran: [1]