|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Še pomnite tovariši?
28.5.2012 22:47:45   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*

ma ja,no!

daj požrite se, ker sem mlada!


user posted image  Na temo za tovariše si prišla... nisi mlada user posted image  Ne sekiraj se... pač v vaši trgovinici niso prodajali Gringota.

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Še pomnite tovariši?
29.5.2012 8:28:35   
skuštrana
Jaz se pa ful spominjam ko sem morala it v trgovino po mleko v teh vrečkah, pa je vse ven teklo, pa pokale so fulll
user posted image

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Še pomnite tovariši?
29.5.2012 8:50:12   
liliana
Jaz pa se spominjam, da smo se igrali igrico raz par baraba čik.....

Pa v osmem razredu smo šli na dvodnevni izlet "Po poteh Avnoja"......user posted image , pa še nismo prišli pošteno iz Murske Sobote in smo že vsi na avtobusu začeli piti Pingo sokove in jesti sendviče s čajno salamo......user posted image

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Še pomnite tovariši?
29.5.2012 10:39:58   
Hope2

IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

Jaz se pa ful spominjam ko sem morala it v trgovino po mleko v teh vrečkah, pa je vse ven teklo, pa pokale so fulll
user posted image


Pa čokoladno mleko je tudi bilo v takih vrečkah. Jogurt pa je bil v že mal bolj kompaktni embalaži- tetrapak v obliki piramide

Drugače pa čokoladne kokice, njami kak so bile dobreuser posted image .

Glede trgovine se spomnim, da so bile steklenice za olja stekleneuser posted image in če si vrnil steklenico, si dobil nekaj dinarčkov nazaj, je bilo glih za navadno lučkouser posted image . RAzen če nisi pazil in si razbil steklenico po poti in si pol ostal brez lučkeuser posted image - joj se mi je to parkrat zgodilouser posted image

Pa črnemu kruhu smo rekli socialni kruhuser posted image in je bil 2x cenejši kot beli.

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Še pomnite tovariši?
29.5.2012 10:42:59   
Hope2

IZVIRNO SPOROČILO: liliana
pa še nismo prišli pošteno iz Murske Sobote in smo že vsi na avtobusu začeli piti Pingo sokove in jesti sendviče s čajno salamo......user posted image


haha, enako, le da sem jaz imela vedno z govejo salamo in zeleno papriko notuser posted image , joj sem sovražila, da so ostali imeli boljše sendvičeuser posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Še pomnite tovariši?
29.5.2012 10:46:23   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Jaz pa se spominjam, da smo se igrali igrico raz par baraba čik.....

Pa v osmem razredu smo šli na dvodnevni izlet "Po poteh Avnoja"......user posted image , pa še nismo prišli pošteno iz Murske Sobote in smo že vsi na avtobusu začeli piti Pingo sokove in jesti sendviče s čajno salamo......user posted image
.

enako. Samo da smo šli iz Kopra, sendviče jedli v Rižani.Po vseh tistih ovinkih na Črnem Kalu user posted image  smo pri galejah že bruhali user posted image

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Še pomnite tovariši?
29.5.2012 15:52:06   
ZARA
Ja, Saj drugih ni bilo kot Pingo in suha. Še danes jo voham. user posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Še pomnite tovariši?
29.5.2012 19:32:09   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

haha, enako, le da sem jaz imela vedno z govejo salamo in zeleno papriko notuser posted image , joj sem sovražila, da so ostali imeli boljše sendvičeuser posted image

Meni se je tudi vedno zdelo, da imajo drugi boljše sendviče. Potem pa sem fehtala in pajse drugim delala user posted image
Pa meni so vedno sendvič naredili iz kruha, ta velikega... taaak sem vedno hotla imeti žemlje. Ampak mati me ni šljivila 5% user posted image
Za njo je bil vsak dober. Saj, danes ji dam prav... kaj pa čem user posted image

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Še pomnite tovariši?
29.5.2012 20:58:33   
ronja
Meni se je tudi vedno zdelo, da imajo drugi boljše sendviče. Potem pa sem fehtala in pajse drugim delala user posted image
Pa meni so vedno sendvič naredili iz kruha, ta velikega... taaak sem vedno hotla imeti žemlje. Ampak mati me ni šljivila 5% user posted image
Za njo je bil vsak dober. Saj, danes ji dam prav... kaj pa čem

Enako, samo da še danes rajši vidim sendvič iz "malega kruhka" in tudi dostikrat delamo raznorazne oblike kruhkov (evo, posldice "traume iz detinstva"user posted image ). Mami je vedno delala "sendviče" iz dveh debelo odrezanih kosov kruha in not recimo debel kos sira ali pa na tanko namazana pašteta ali maslo (ali ali ali) - zame mora bit pa sendvič sočen, da je not več različnih stvari in nujno nekaj sočnega... Nimava glih enakega okusa, skratka. Navadno nisem pojedla tistega do konca in sem bila rajši lačna;). Še danes veliko dam na hrano, mora bit lepa in okusna, samo da zdaj si jo lahko tako naredim, hehe. Zato pa včasih malo kompliciram pri malicah za tamale in jima delam razne "metuljčke" za na izlet, pa kruhke gosenice ipd...user posted image Moj notranji otrok prav uživa, hehe. Zunanji otroci pa tudiuser posted image

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Še pomnite tovariši?
29.5.2012 21:22:09   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Zato pa včasih malo kompliciram pri malicah za tamale in jima delam razne "metuljčke" za na izlet, pa kruhke gosenice ipd...user posted image Moj notranji otrok prav uživa, hehe. Zunanji otroci pa tudiuser posted image

Še dobro, da niso bile takrat moje sošolke... bi lačne ostale, jaz pa z opomini in ukori... user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Še pomnite tovariši?
29.5.2012 23:16:09   
posh
tele risanke sem se spomnila
http://www.youtube.com/watch?v=bjCrf2rrvTk

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Še pomnite tovariši?
30.5.2012 7:06:23   
*miska.mcc*
jst pa tele:

http://www.youtube.com/watch?v=1C8eYfpiuSk&feature=results_video&playnext=1&list=PL96B7055169261072


o, šit....kaksna grafika! user posted image


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu posh)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Še pomnite tovariši?
30.5.2012 9:02:27   
alda
jaz pa se spomnim, da smo več al manj vsi na izletu imeli zašite torbice /večina mam je bilo zaposlenih v Muri/ ,nekaj jih je imelo navadne vrečke in prav zavidali smo unim srečkičem, ki so imeli "ta prave" torbe in nahrbtnike za izleteuser posted image user posted image

Pa seveda bomboni v tistih steklenih posodah in pol ti je stehtala za unih nekaj par, kar si imel...

pa nalivke ko si moral črnilo "tankat"...bombice so bile skoraj luksuz!!user posted image user posted image

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Še pomnite tovariši?
30.5.2012 9:08:38   
ronja
o, šit....kaksna grafika!

all flat colorsuser posted image

Sicer pa mi že takrat nismo meli tvja in nisem mogla prav dostikrat gledat risank. Sem jih pa imela vedno rada (in jih še vedno imam rada) - tadobre, seveda:).

jaz pa se spomnim, da smo več al manj vsi na izletu imeli zašite torbice /večina mam je bilo zaposlenih v Muri/ ,nekaj jih je imelo navadne vrečke in prav zavidali smo unim srečkičem, ki so imeli "ta prave" torbe in nahrbtnike za izlete

joj, tega se jaz ful bojim, kadar malima kaj delam... Potem me pa čudno gledajo (in tamali in odrasli), ko se sprašujem, če jima bo zoprno, ker mata homemade (ali pa če nesemo homemade darilo na rd...). Zdaj je pa to večji luksuz - svet se spreminja:).

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Še pomnite tovariši?
30.5.2012 9:35:03   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

joj, tega se jaz ful bojim, kadar malima kaj delam... Potem me pa čudno gledajo (in tamali in odrasli), ko se sprašujem, če jima bo zoprno, ker mata homemade (ali pa če nesemo homemade darilo na rd...). Zdaj je pa to večji luksuz - svet se spreminja:).

To se pa strinjam. Homemade je že tako redko, da je res postal luxuz... za tiste seveda, ki to cenijo. Večina jih itak ne razume, kaj so doma, na šivalni stroj zašite stvari. Jaz sem celo mladost imeta unikatna skoraj vsa oblačila, ko sva jih z mamo šivali. Potem je to postalo že skoraj cenovno isto, kot kupljene... ampak natančno in dobro zašito obleko pa res redko najdem v trgovinah. So zelo površni, tudi pri dražjih znamkah.
Sicer še nekje v kleti, pri kolegici imam šivalni stroj in vsake tolko se spomnim, da morama narediti prostor doma za njega in spet začet šivat. Za hčero bi lahko zelo lepe stvari šivala.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Še pomnite tovariši?
30.5.2012 9:40:50   
liliana
Pa v osnovni šoli smo imeli vsako leto en obrambni dan....od 5. ali 6. razreda naprej....in po obrambnem dnevu smo jedli partizanski gulaš s socialnim kruhom.....njam, je bil dober.....v tistih svetlečih lončkih......in vedno ga je bilo dovolj za repete.....

V srednji šoli pa obrambnega dneva več nismo imeli, imeli pa smo predmet obramba.....in smo v parku metali bombe (te niso bile ta prave), na strelišče smo pa šli streljat s ta pravo puško M48....za oceno.....sem imela vso ramo vijočno od udarcev, ker je puška precej težka, dobilo pa je 90 % razreda (itak je bila velika večina punc) oceno 1.....smo si pa lahko popravili oceno tako, da smo v kleti srednje šole streljale potem z zračnimi puškami.....user posted image .....in tam sem pa dobila 5, ker sem doma v sadovnjaku teden dni vadila streljanje......

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Še pomnite tovariši?
30.5.2012 9:43:26   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

joj, tega se jaz ful bojim, kadar malima kaj delam... Potem me pa čudno gledajo (in tamali in odrasli), ko se sprašujem, če jima bo zoprno, ker mata homemade (ali pa če nesemo homemade darilo na rd...). Zdaj je pa to večji luksuz - svet se spreminja:).

To se pa strinjam. Homemade je že tako redko, da je res postal luxuz... za tiste seveda, ki to cenijo. Večina jih itak ne razume, kaj so doma, na šivalni stroj zašite stvari. Jaz sem celo mladost imeta unikatna skoraj vsa oblačila, ko sva jih z mamo šivali. Potem je to postalo že skoraj cenovno isto, kot kupljene... ampak natančno in dobro zašito obleko pa res redko najdem v trgovinah. So zelo površni, tudi pri dražjih znamkah.
Sicer še nekje v kleti, pri kolegici imam šivalni stroj in vsake tolko se spomnim, da morama narediti prostor doma za njega in spet začet šivat. Za hčero bi lahko zelo lepe stvari šivala.


Jaz in mama pa nisva šivali....sva pa precej štrikali.....mama je še kvačkala, tega se jaz nisem naučila.....mi je pa mama ogromno pulovrov naštrikala....kasneje sem si jih pa sama.....

Res pa je, da zdaj pa več ne štrikam......

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Še pomnite tovariši?
30.5.2012 9:49:35   
ronja
Potem je to postalo že skoraj cenovno isto, kot kupljene

Zdaj je pa že dražje (vsaj če delaš iz kupljenega blaga...)

lilijana, jaz se ne bom več nikoli kregala s tabouser posted image , mi z zračko od nekod priletiš...

Jaz se od moje mami in ustvarjanja spomnim samo barvanja oblek - tie-dye - pač sem rojena v zelo poznih 70ihuser posted image ... Mi je pa tie-dye še vedno zelo simpatičen, samo da si zdaj stvari precej bolj zakompliciram (pač morajo bit vzorčki kakršne hočem itd...)

Plest me je pa babi (tadobra) naučila:). kar znam (leve in desne) me je ona naučila:). Kvačkat sem se pa sama, ko sem bila ful bolana v 1. razredu oš in mi je bilo dolgčas doma. Sem mela eno klopko volne in kvačko in eno mamino knjigo sem našla nad posteljo - potem sem pa skoz parala nazaj, da sem lahko drug vzorček probala:D.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Še pomnite tovariši?
30.5.2012 9:55:00   
skuštrana
Joj, jaz pa sem bila vedno jezna ko vrag na svoje dolge noge, ker nisem nikoli mogla dobit dovolj dolgih hlač user posted image Če so mi bile zgoraj ok so mi bile spodaj prekratke in obratno.

Meni je babi vedno štrikala, zokne, copate, puloverje, kape, rokavice. Vse home made.user posted image Pa za punčke oblekice. Pa lutke iz krp mi je delala....

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Še pomnite tovariši?
30.5.2012 10:09:15   
LuLu
O ja.. štrikanja ogromno, pa kvačkanja tudi... pa veliko goblenov je bilo. Najboljše mi je bilo, ko sem kupla prazen goblen, pa gor skopirala nekaj in potem dokončala. Dosti je bilo tega... danes pa nič več. Škoda...
Mogoče pa spet na stara leta v gugalniku z mačko na kolenih... user posted image

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Še pomnite tovariši?
30.5.2012 11:24:48   
Hope2

IZVIRNO SPOROČILO: alda

jaz pa se spomnim, da smo več al manj vsi na izletu imeli zašite torbice /večina mam je bilo zaposlenih v Muri/ ,nekaj jih je imelo navadne vrečke in prav zavidali smo unim srečkičem, ki so imeli "ta prave" torbe in nahrbtnike za izleteuser posted image user posted image



Moja mami delala v muri, doma pa nama torbice, kikle, majčke, hlače šivala... ma sme na torbice bila vedno tako ponosno. Nimam pojma od kod je privlekla kroje... vedno po zadnji modi naredila, ap bleščice je še pol gor zalepla ali kake knofe, nalepke, ma so bolj meni zavidali drugi, kot jaz njimuser posted image
Ja, sem si pa želela pol že proti koncu nahrntnik, to pa ja, pa ga nisem dobila, razen pol ko sem šla v SŠ.


(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Še pomnite tovariši?
30.5.2012 11:37:12   
AKP
Sem bila ful vesela, ko sem našla to temo in se spomnila na stare čase. Smo se pa ravno zadnjič doma spominjali teh starih čokolad in pakiranja mleka user posted image .
Kvačkale in štrikale so pa pri nam v familiji skoraj vse ženske. Ko sem bila mala so ponavadi prišle k babici kakšne družinske kolegice in sosede, pa tete in so štrikale in klepetale mi otroci pa smo se igrali. Res imam lepe spomine na otroštvo user posted image .

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Še pomnite tovariši?
30.5.2012 11:40:54   
ZARA
Pismo ... jst sem tudi štrikala en šal. Malo sem malo nisem, ene 10 let je potem stal z unimi štanšcami v omari. No, potem sem ga f.uknila v smeti. Mati še dons ne vedo, pssssssst.... in ne, ne znam štrikat več.

< Sporočilo je popravil ZARA -- 30.5.2012 11:41:10 >


_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu AKP)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Še pomnite tovariši?
30.5.2012 11:55:39   
ronja
Joj, jaz pa sem bila vedno jezna ko vrag na svoje dolge noge, ker nisem nikoli mogla dobit dovolj dolgih hlač user posted image Če so mi bile zgoraj ok so mi bile spodaj prekratke in obratno.

haha, podpis, še 1xuser posted image . Pa proporci - pas in rit (mam bolj osjo postavo)...

Pa lutke iz krp mi je delala....

Nama jih je pa mami par naredila, jaz pa seveda tamalima, hehe.

Moja mami delala v muri, doma pa nama torbice, kikle, majčke, hlače šivala... ma sme na torbice bila vedno tako ponosno. Nimam pojma od kod je privlekla kroje... vedno po zadnji modi naredila, ap bleščice je še pol gor zalepla ali kake knofe, nalepke, ma so bolj meni zavidali drugi, kot jaz njim

Ja, to tudi jaz ugotavljam, da je precej odvisno od izdelaveuser posted image . Moja mami ni glih komplicirala, jaz pa seveda ful kompliciram:D in mata potem punci recimo ruzak mucko, pa torbico s psičkom itd...

Pismo ... jst sem tudi štrikala en šal. Malo sem malo nisem, ene 10 let

Haha, jaz sem takole par let štrikala šal za lubija - ampak mi ga je potem ratalo končat in ga je celo nosil:D. Na srečo nisva šla narazen tačas, ker je res trajalo par letuser posted image

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Še pomnite tovariši?
30.5.2012 11:59:29   
AKP
Zara jaz sem tudi tako štrikala user posted image . Sem nekaj začela pa se mi ni več dalo, pa sem po par mesecih zopet nadaljevala. Pa občasno tudi kaj dokončala, določene stvari so tudi skrivnostno izginile user posted image pa mami nikoli ni izvedela kam. Pa cele dneve smo bili na dvorišču, kjer smo se igrali ravbarje in žandarje, gumitvist, zemljo krast, kasneje ko so nam pa naredili igrišče pa košarko in pink ponk.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?