mozoljčki po obrazu (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


divans1 -> mozoljčki po obrazu (18.5.2012 6:24:25)

Moj [sm=duda.gif] bo v nedeljo star 4 tedne in ima slab teden samo po obrazu kar veliko rdečih pikic oz. mozoljčkov, se pa polno dojiva, ali se to čisti koža?




lily32 -> RE: mozoljčki po obrazu (18.5.2012 7:07:54)

Da, čez teden ali dva bo minilo. Srečno.[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




divans1 -> RE: mozoljčki po obrazu (18.5.2012 9:47:06)

Pa fulll jih ma....:(




HHH -> RE: mozoljčki po obrazu (18.5.2012 10:48:49)

Lahko traja tudi malo dalj, ampak brez panike.




divans1 -> RE: mozoljčki po obrazu (18.5.2012 10:52:51)

Hvala vam za tolažbo, sej jih je moj prvi sinček tud mel...je pa res, da vsak dan jem activio in čokolino, a mislite, da je možno, da mu je to naškodilo? Bom takoj nehala...:(
A to se že zdj lahko recimo pokaže kakšna alergija na mleko, ki ga mamica poje, ko dojim? Aj je to še prezgodaj, je bolj verjetno, da gre za čiščenje kože? A mu lahko namažem s čim?




HHH -> RE: mozoljčki po obrazu (18.5.2012 10:54:29)

IZVIRNO SPOROČILO: HHH

Lahko traja tudi malo dalj, ampak brez panike.




divans1 -> RE: mozoljčki po obrazu (18.5.2012 10:55:36)

Hvala!! Sam še to, kateri hrani se naj res raje izogibam, k vsak mi drgač reče....ka ne bi jedla niti sadja, zelenjave, zdj pa še mleka in jajc ne...?




HHH -> RE: mozoljčki po obrazu (18.5.2012 10:56:02)

Mislim, da res ne rabiš skrbet. Tole bo minilo in ne obremenjuj se z alergijami.... Posebne nege tile mozoljčki tudi ne rabijo. Uživaj in ne skrbi.




HHH -> RE: mozoljčki po obrazu (18.5.2012 10:57:54)

IZVIRNO SPOROČILO: divans1

Hvala!! Sam še to, kateri hrani se naj res raje izogibam, k vsak mi drgač reče....ka ne bi jedla niti sadja, zelenjave, zdj pa še mleka in jajc ne...?


Jaz sem jedla vse. Moj mali je imel težave (krče) samo, ko sem pila jabolčni sok. Jabolka niso bila problem. Če opaziš, da ga po kakšni hrani črviči, se ji pačizogibaj.




divans1 -> RE: mozoljčki po obrazu (18.5.2012 12:27:30)

Hvala HHH!!![sm=smiley1.gif]




2sneg13 -> RE: mozoljčki po obrazu (18.5.2012 12:43:32)

Če so mazoljčki res gnojni, svetujem obisk pri pediatru. Naša je dobila antibiotično kremico zaradi tega.




divans1 -> RE: mozoljčki po obrazu (18.5.2012 13:29:30)

Zaenkrat niso gnojni, mamo pa itak v pon pregled, ker bo star 1 mesec.




_ada_ -> RE: mozoljčki po obrazu (18.5.2012 19:15:38)

Moja jih je imela in sicer v zelo grdi obliki in me je patronažna lih prestrašla s to alergijo in sem šla po mleko za alergike,ker ji dodajam,a je tamala po tem mleku cel dan jokala in imela krče,naslednji dan sem šla h pediatrinji,ki me je potolažila da ni to alergija ampak čiščenje kože,ker ima še dosti mojih hormonov v sebi in to zna trajat do konca 2.meseca otrokove starosti.Tako da je dobila potem eno res mastno kremico na recept namešano v lekarni in pa obkladki s fiziološko 2-krat na dan,v parih dneh je bilo vidno izboljšanje.
Drugače pa se alergije ugotavljajo šele pri 3 mesecih menda,oz.če bi bili te izpuščaji po celem telesu.In do takrat naj se ne bi lih izogibal hrani,jej vse ker potem je še slabše z alergijami ko začneš uvajat hrano.




Stran: [1]