|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   električna ponev
9.5.2012 10:49:22   
livia
Živjo,
za kampiranje iščem kako električno ponev, ne preveliko, za pečenje mesa, rib in rižot.
S katerimi ste zadovoljne?
Lani smo kupili eno poceni, pa se nam ne obnese najbolje, ker ne greje enakomerno.

Pozna kdo model Matrix MPP3038 ali Astral super pizza mann 7000?
Ful zanimiva stvar se mi zdi tudi Tefal Astuci, samo ga ni več v prodaji.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: električna ponev
9.5.2012 11:06:18   
3jeMi
mi imamo od Matrixa, model sicer ne vem kater je, smo pa super zadovoljni... obvezna oprema za dopust user posted image

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: električna ponev
9.5.2012 11:43:31   
Najaa
Mi imamo tudi od Matrixa ampak za doma in sem zelo zadovoljna.

(odgovor članu 3jeMi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: električna ponev
9.5.2012 13:08:43   
Damjana1
Se podpišem pod tole... :)

IZVIRNO SPOROČILO: 3jeMi

mi imamo od Matrixa, model sicer ne vem kater je, smo pa super zadovoljni... obvezna oprema za dopust user posted image


(odgovor članu 3jeMi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: električna ponev
9.5.2012 20:34:51   
onka
IZVIRNO SPOROČILO: livia


Lani smo kupili eno poceni, pa se nam ne obnese najbolje, ker ne greje enakomerno.




Kolikor jaz vem so vse ponve narejene tako, ker imajo spodaj eno zavito spiralo za gretje. Vem, da so bile v prodaji v Merkurku tudi ponve z več spiralami in s tem je tudi bolj enakomerno gretje. Ima mogoče kdo tako in kako je zadovoljna?

< Sporočilo je popravil onka -- 9.5.2012 20:35:41 >

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: električna ponev
9.5.2012 21:12:34   
Anonimen
Mi smo to ponev kupili lani v Mercatorju (bila okol 17€) in je navaden pofl ... res ne priporočam, ker ne greje enakomerno ... termostata pa nima, ampak samo bimetal in al nič ne greje al pa dela na polno. Tako da res dajte raje kak € več pa da bo res ok.

(odgovor članu onka)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: električna ponev
10.5.2012 11:42:13   
livia
Otika, kateri model imaš?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: električna ponev
10.5.2012 11:45:24   
Anonimen
Sem gledala pa nikjer ne piše ... imeli so jih lani junija skoraj na kilograme, bila sta pa dva modela: manjši in večji ... mi imamo večjega, v.d. tašča manjšega, pa nobena ni zadovoljna ... s tem da se je z našega še teflon po uporabi gobice (ne žičnate) dol zdrgnil user posted image

(odgovor članu livia)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: električna ponev
11.5.2012 13:23:32   
livia
user posted image

A ima kdo tole?
http://trgovina.vendo.si/kuhinja-1/ecoline-elektricna-ponev-s-keramicno-prevleko-36x36cm-as-0079.html

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: električna ponev
11.5.2012 13:32:56   
Anonimen
Glede na izkušnje s keramično ponvijo iz Spara, se je jaz nebi upala kupit ... pa "termostat" ima točno isti kot naša pofl električna ponev user posted image

Ja ja ... pozabila sem pogledat katero imamo mi user posted image ... ti javim, ko pridem domov ...

(odgovor članu livia)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: električna ponev
11.5.2012 21:13:05   
livia
Kakšne pa so tvoje izkušnje s keramično ponvijo?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: električna ponev
11.5.2012 21:25:55   
Anonimen
Pregledala celo ponev pa dejansko nikjer ne piše kdo je proizvajalec user posted image

Keramična ponev je kljub pravilni uporabi postala po 3-4ih uporabah ko magnet za vso hrano. Vse se hitro prime pa zelo težko odstrani ...

(odgovor članu livia)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: električna ponev
11.5.2012 21:26:55   
Anonimen
Eto tole ponev imamo: http://trgovina.mercator.si/m/tehnika/gospodinjski-aparati/aparati-za-pripravo-hrane/elektricni-zari/elektricna-ponev-vnm-429-726580

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?