HM oblačila (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


Anonimen -> HM oblačila (7.5.2012 17:58:59)

Večkrat zasledim  mnogo mamic hvaliti HM, hvala bogu da sem oddaljena več kot 40 km od najbližjega, saj bi sicer verjetno več ali manj cunj kupila tam ker so full cute. zdej pa sledi tisti moj AMPAK. poleti sem si kupila 2 majci in bila prekleto razočarana že po cca 5 pranjih, ampak ok, naj jim bo, se pač zgodi. No nazadnje pa sem prav tam kupila 2 pižamce in en bodi, ena pižama je še vedno ok, oziroma jo je nosil samo 3krat tista druga pa ima po na uč rečen za seboj 8 pranj, no in tale ima luknjo. Tisti bodi mu je še vedno malo prevelik in nosil ga je 2krat tudi ta ima luknjo. Sama sem zelo picajzlasta kar se tiče pranja in vedno previdna, kar pomeni da nisem nič sama za j....... da bi zaradi tega ratale luknje, mi lahko kdo pove je to samo slučaj da se vse to meni zgodilo, ali je pač tale HM šel v maloro? no kakorkoli moje osebno mnenje je da kar se tiče otroških cunj je kik še vedno zakon in ravno tako cute, Mana, NKD itd. tudi Mother care je kul, meni sicer oddaljen čist preveč ampak če sem v lj je ok, čeprav so cene mau visoke in zaenkratb še nism naletela na slabo robo




sazi -> RE: HM OBLAČILA (7.5.2012 18:03:48)

Pri nas nekaj H&M cunj nosi že 4. otrok zapored, pa so še vedno originalne oblike in barve.
Ne vem zakaj si imela tako smolo, ampak mi smo z njihovimi oblačili zadovoljni. Mi pa trgovina ni idealna zato, ker ko stopim vanjo zgleda, kot da imajo ful stvari, všeč mi jih pa ni tako veliko. Sploh za fante se mi zdui, da je vse po istem kopitu. Od njih nam prav pridejo večinoma hlače, mali pa z veseljem nosi tematzske majice, ki jih prodajajo - sploh noče drugih...

Sem pozabila napisat, da vse cunje tedensko perem po več sezon in vse se sušijo še v sušilcu - čeprav na večini piše, da niso za v sušilca.




tajtaja -> RE: HM OBLAČILA (7.5.2012 18:05:15)

Se je tudi meni zgodilo, da sem po par pranjih na pajkicah od punčke opazila luknjice, ki so se pojavile od ničesar[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image].
In sem tudi sama pomislila, če ni to kakšen star zaležan material? So pa bile od HM-a.




alda -> RE: HM OBLAČILA (7.5.2012 18:07:57)


IZVIRNO SPOROČILO: tajtaja

Se je tudi meni zgodilo, da sem po par pranjih na pajkicah od punčke opazila luknjice, ki so se pojavile od ničesar[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image].
In sem tudi sama pomislila, če ni to kakšen star zaležan material? So pa bile od HM-a.


enako! Predvsem pri majčkah s potiskom njegovih super junakov [sm=zmeden.gif].
razen liknjic pa so še vedno zelo lepih barv in tudi oblike so še čist fajne!




Arwenko -> RE: HM OBLAČILA (7.5.2012 18:22:06)

Večino cot za tamalo ia iz H&M, še noeben luknje nismo imeli, se pa tu pa tam kakšna stvar relativno hitro spere, ampak bolj izjemoma kot po pravilu.




Najaa -> RE: HM OBLAČILA (7.5.2012 19:22:14)

Ogromno stvari imamo iz HMa, s tem da so nekatere podedovane, pa moram rečt, da so zelo kvalitetna roba.




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (7.5.2012 19:32:36)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




kajalin* -> RE: HM OBLAČILA (7.5.2012 19:38:48)

to je preparel bombaž, to se mi je zgodilo tudi z majčkami tally wally[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image] glede na ceno, se ni za sekirat, sama kupujem v h&m samo kar je v akciji drugo zelo redko, tudi zaradi tega, k ima vsak drug otrok iste cote...




aknela123 -> RE: HM OBLAČILA (7.5.2012 19:49:07)

otrokom največ kupujem v H&M in C&A, zadovoljna sem s kvaliteto in ceno. Nikakor se pa ne morem strinjat s tabo, ko si napisala, da so ti zakon cunje iz Kika, Mane in NKD. Tak po resnici ti povem, da če že zavijem v katero izmed teh trgovin, upam da me kdo ne vidi tam.[sm=smiley1.gif]




liliana -> RE: HM OBLAČILA (7.5.2012 20:08:54)


IZVIRNO SPOROČILO: aknela1

otrokom največ kupujem v H&M in C&A, zadovoljna sem s kvaliteto in ceno. Nikakor se pa ne morem strinjat s tabo, ko si napisala, da so ti zakon cunje iz Kika, Mane in NKD. Tak po resnici ti povem, da če že zavijem v katero izmed teh trgovin, upam da me kdo ne vidi tam.[sm=smiley1.gif]


Tisti, ki te vidi tam je itak tudi tam, tako da te ne rabi biti sram....[sm=jezicek.gif]

Drugače pa jaz v Kik in NKD večkrat zavijem.....imajo zelo kvaliteten bombaž, predvsem za spodnje perilo in pižame....in otroku, če kaj kupim kupim večinoma v Kiku in NKDju.....(precej cot namreč dobi)....in vse je zdržalo tisto sezono, dokler so ji cunjice bile prav......in še posojam naprej te cunjice iz Kika in NKDja....

V H&M ne kupujem dosti, tu in tam kako modno cunjico, trenirke in bluzice za vrtec pa kupim v prej omenjenih dveh štacunah, prav tako spodnje perilo in pižame.....

Tudi sebi kupim kaj v teh dveh trgovinah....še posebno kake oblekce, bluzice in krila, ki jih nosim samo na dopustu, ker pač v službo ne hodim v kratkih oblekah in z globokim dekoltejem[sm=smiley1.gif] in se mi zdi brez veze dajati bogastvo za cunjo, ki jo oblečem nekajkrat na leto, naslednje leto pa itak kupim kaj novega, ker so mi te pisane oblekce in bluze z naramnicami tako zelo všeč.....

In ni me sram, da me nekdo vidi zaviti v NKD ali Kik, ali pa v Hoferja.....[sm=jezicek.gif]




K_a_t_i -> RE: HM OBLAČILA (7.5.2012 20:58:56)

H&M ima po defaultu luknjice tam kjer dajo na cunje varovalo proti kraji. Ko sem nazadnje nesla takšno oblačilo zamenjat, sem na to opozorila in mi je prodajalka samo sarkastično odgovorila, da VEJO - da vodstvo ve in da pač tako morajo delati, čeprav so potem na bombažu luknje. SUper. Bomo pač vsako stvar, preden bo romala v vrečko, pogledali, če ima luknjo...




Raho -> RE: HM OBLAČILA (7.5.2012 21:03:27)

Tudi na Benettonovih majčkah se zna zgodit, da "dobijo" luknjice... tako, da... Je H&M čist OK.




nananaja -> RE: HM OBLAČILA (7.5.2012 21:22:14)

Mene je pa zelo razočaral nakup kratkih majic prejšnjo sezono v modiani. Obema hčerkama smo kupili en model roza majčke s skoraj plastičnim potiskom. V pranju je roza blago vedno znova barvalo na umazano sive fleke, zraven pa sta to barvo pobirali še dve majčki, kupljeni v takko ter dva bombažna kompletka prav tako iz modiane, pa občasno še kakšna druga bombažna majica, torej oblačila, ki se ob ločenem pranju niso mazala. Sem imela nekaj akcij drgnjenja z raznimi odstranjevalci madežev.

Luknjice pa so se letos naredile na bombažnem puloverju iz lidla. Z oblačili h&m, c&a, mana, takko, kik pa sem se naučila prebrati, kaj in za kakšno ceno kupit. Saj res, da mi je spodnje perilo od h&m zelo zanimivo, a se mi zdi v primerjavi z mano tudi malo dražje.

V Mani kupim tudi zase kaj, predvsem mi je to super, da jo imamo v svojem kraju in mi ni treba it v nakupovanje po službi.  Pa ni me sram kupovati v takih trgovinah, mene bolj moti menjanje mode, ker bi z veseljem dala malo več za kvaliteto za svoja oblačila, da mi ne bi bilo treba toliko nakupovati :)




tajtaja -> RE: HM OBLAČILA (7.5.2012 21:30:13)

zakon cunje iz Kika, Mane in NKD

v teh trgovinah meni tako zelo smrdi po kemikalijah, da me že pri vhodu odvrne od morebitnega vstopa[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley13.gif[/image]
če pomislim, da do oblečem otroku ali pa tudi sebi....ne hvala.
Saj vem, tudi ostale cote se ena sama kemija, ampak vsaj smrdijo ne tako....

Kar se tiče spodnjega otroškega perila....pred kratkim sem kupila komplet za hčerkico v Takko in sem zelo prijetno presenečena. Pa še cene se tu nekje, če ne celo malo ceneje od HM-a. Imajo pa tudi vse te lepe otroške junake...




tajtaja -> RE: HM OBLAČILA (7.5.2012 21:34:21)

IZVIRNO SPOROČILO: Raho

Tudi na Benettonovih majčkah se zna zgodit, da "dobijo" luknjice... tako, da... Je H&M čist OK.


V Benettonu sem si kupila ene take lahke hlače (mešanica lan-bombaž), huda mečkanka, ki prav zgleda grdo zmečkano, poleg tega pa so tako grobe, da jih imam lahko oblečene največ par minut. Če bi se z njimi kam odpravila, bi mi ziher rit in bedra zdrgnilo do krvi[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]. Ne moreš verjet, kakšen dr.k vse nam prodajajo.




Urska09 -> RE: HM OBLAČILA (7.5.2012 21:55:12)


IZVIRNO SPOROČILO: lott

Večkrat zasledim  mnogo mamic hvaliti HM, hvala bogu da sem oddaljena več kot 40 km od najbližjega, saj bi sicer verjetno več ali manj cunj kupila tam ker so full cute. zdej pa sledi tisti moj AMPAK. poleti sem si kupila 2 majci in bila prekleto razočarana že po cca 5 pranjih, ampak ok, naj jim bo, se pač zgodi. No nazadnje pa sem prav tam kupila 2 pižamce in en bodi, ena pižama je še vedno ok, oziroma jo je nosil samo 3krat tista druga pa ima po na uč rečen za seboj 8 pranj, no in tale ima luknjo. Tisti bodi mu je še vedno malo prevelik in nosil ga je 2krat tudi ta ima luknjo. Sama sem zelo picajzlasta kar se tiče pranja in vedno previdna, kar pomeni da nisem nič sama za j....... da bi zaradi tega ratale luknje, mi lahko kdo pove je to samo slučaj da se vse to meni zgodilo, ali je pač tale HM šel v maloro? no kakorkoli moje osebno mnenje je da kar se tiče otroških cunj je kik še vedno zakon in ravno tako cute, Mana, NKD itd. tudi Mother care je kul, meni sicer oddaljen čist preveč ampak če sem v lj je ok, čeprav so cene mau visoke in zaenkratb še nism naletela na slabo robo

Ne, ni slučaj. To se je dogajalo tudi meni, zato sem nehala kupovat cote v H&M. Tak poden od kvalitete, da ni za govort. Ampak to velja samo za H&M v Sloveniji. Preden se je pojavil pri nas, sem kupovala cote v Beljaku v Avstriji in nisem imela teh problemov.




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (7.5.2012 22:04:19)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (7.5.2012 22:06:03)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




LuLu -> RE: HM OBLAČILA (7.5.2012 22:14:16)

IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

a dej no [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]  sm pa tud ze jz to opazila, da delajo luknje s temi varovali - pa a jih ne morejo na notranjo etiketo namestiti, kot vsi normalni ljudje [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]

Etiketo lahko odrežeš pa s tem varovalo... najbolj ziher je blago.
Jaz tudi iz H&M dobre in slabe izkušnje.




josephine27 -> RE: HM OBLAČILA (7.5.2012 22:19:31)

Jaz sem začela kupovati v HM pred približno 5 leti. Na začetku sem bila zelo zadovoljna in sem za malega tam res veliko kupovala. Nikoli ni bilo nobene luknjice in tudi barve so ostale. Zdaj te stvari nosi drugi in so še vedno ok. Zdaj ne kupujem več veliko tam ampak kar sem v zadnjem času kupila niti približno ni več enaka kvaliteta. Kavbojke so se naprimer začele cufat že po prvem pranju.




kajajaka -> RE: HM OBLAČILA (7.5.2012 23:14:08)

Naši punci imata cunje večinoma podedovane od kolegice,
(tako da dajo precej pranj skozi že preden pridejo do nas),
nekaj pa tudi kupim in moje izkušnje so naslednje:

H&M (bodiji, majice, kavbojke, spodnje perilo) - zadovoljna
C&A (bodiji, majice, trenirke) - zadovoljna
NKD - srednje zadovoljna (nekatere majice se zapotegnejo- zasukajo, pajacki iz pliša so pa ok)
MANA - zadovoljna (imam nekaj bodijev in pajkic)
Leclerc (bodiji, pižamice, majčke, poletne oblekice, jaknice, pajkice -potrošni material za eno sezono [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]  pa vseeno lahko ponosi več otrok) - zadovoljna
Kik - zelo razočarana. Pri prvi punci sem tam kupila par majic in niti ena ni več uporabna. Po par pranjih so vse izrazito široke in kratke - nekvalitetno blago najbrž, ker jih naša suhica pač ni mogla raztegnit :)
Spar (Sparki pajacki, bodiji, trenirke, pižame) - zadovoljna, le na velikosti se ni za zanesti
Lidl in Hofer (trenirke, bodiji, majice, spodnje perilo) - zadovoljna

Nikoli pa še niso nastale luknjice [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]
Mogoče so res od pištole za etiketiranje ali od varoval... glede tega imam očitno srečo.




kajajaka -> RE: HM OBLAČILA (7.5.2012 23:18:09)

IZVIRNO SPOROČILO: josephine27

Jaz sem začela kupovati v HM pred približno 5 leti. Na začetku sem bila zelo zadovoljna in sem za malega tam res veliko kupovala. Nikoli ni bilo nobene luknjice in tudi barve so ostale. Zdaj te stvari nosi drugi in so še vedno ok. Zdaj ne kupujem več veliko tam ampak kar sem v zadnjem času kupila niti približno ni več enaka kvaliteta. Kavbojke so se naprimer začele cufat že po prvem pranju.


Naj dodam, da so tudi naše H&M cunje stare nekaj let in da nimam nobenih novejših, morda je res padla kvaliteta... Škoda, ker stare cunje so krasne [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image]




aprilčica07 -> RE: HM OBLAČILA (8.5.2012 7:17:50)

No, jst sem pa še vedno zadovoljna z kvaliteto. Veliko kupujemo tam, pa tudi v C&A.  Pa je vedno ok. Za razliko od tega, da sem ta velikemu kupila spodnje dele trenirk v  Benettonu in so se namuckale že po dveh pranjih........[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley13.gif[/image]




divna -> RE: HM OBLAČILA (8.5.2012 7:55:50)

IZVIRNO SPOROČILO: aprilčica07

Za razliko od tega, da sem ta velikemu kupila spodnje dele trenirk v  Benettonu in so se namuckale že po dveh pranjih........[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley13.gif[/image]


Za našega veliko večino stvari kupim v Benettonu in sem ekstra zadovoljna. Majice, sploh tiste iz debelejšega bombaža, so krasne.
Ampak nikoli pa ne kupim trenirk, ker so obupne in se v sušilcu skrčijo vsaj za 10 cm po dolžini. Ostale stvari so prenesla nenehna pranja in sušenja do sedaj že vsaj dveh otrok.

lp




Tutan -> RE: HM OBLAČILA (8.5.2012 8:06:39)

Do sedaj se nam je to zgodilo samo pri eni pižamici iz HM-a, ker sem zanalašč vzela tanjšo - malemu je konstantno vroče, no pa je zdržala 2meseca, potem pa se je strgala na kolenu (čeprav je lahko razlog tudi njegovo puzanje po kolenih za avtomobilčkih - ja, bad mother, naš je v soboto in nedeljo v pižami tudi do 10h [sm=smiley36.gif]).
Drugače sem z njihovimi stvarmi zadovoljna, kupim tudi stvari na znižanju, pa se to ne dogaja, niti se ne sperejo.
Se mi je pa zgodilo z tremi majicami iz Berschke (mojimi) - vse tri basic, super fine za nosit, po parih pranjih pa luknjice - očitno je bil preprel bombaž, ker sem jih kupila istočasno. Še vedno pravim, da so majčke bile zakon, pa še zdaj jih nosim za doma - ampak žal je njihov bombaž v **** [sm=smiley36.gif]

Otroških stvari nikoli ne kupujem v Kiku, Nkdju, Mani, pa sebi tudi ne. Ker mi pač cena ni sprejemljiva s kvaliteto. Kratke majčke so nekje tam do 5€, pa se hitro sperejo. V H&Mu kupim majčko za 4,5€, pa jo nosi in jo damo naprej, pa je lepa. V Adidasu dobim 3pack majčk za 12€, pa je Adidas brezčasen - po enem letu so še vedno lepe. Ne maram niti vonja iz Kika (recimo redno kupujem tam kakšne lističe za zapiske, pa tiste tavelike liste za risat, kakšen selotejp, kakšne perlice - pač stvari, ki ne rabijo bit kvalitetne in se jih dobi za mali denar) - tisti vonj se kar zažre, mešanica plastike in kemikalij. NKD ima nenormalne številke, prav tako Takko - 1x kupiš majčko velikosti 110, pa bo kot vlita, naslednjič bo pa ta 110 premajhna/prevelika, enkrat prekratki rokavi, drugič predolgi, ramena čudno postavljena. Bombaž je OK, ampak kaj ko nikoli ne vem, ali bo otroku prav ali ne - kot drugo pa cena - Mana ima otroške stvari načeloma dražje od H&M, pa niso nič bolj kvalitetne - na znižanju pa tako ali tako ni nikoli nič v naši velikosti. [sm=smiley36.gif]

Tako da če potegnem črto, se najcenejše in kvalitetne stvari dobijo za otroka prav v H&Mu - pa redno pobrskam tudi med znižanimi artikli, kupim majčke za 4,5€, kavbojkice za 9,90€.

Enako sem pred leti vrgla črno piko na Zaro - ko je bil tamali še majhen, so na vseh, ampak res vseh majčkah šli gneti. Majčke prelepe, ampak totalno neuporabne, če ni tistih gnetkov za zapirat. Zdaj ko je zrastel, sem spet vzela nekaj zadevščin in sem noro zadovoljna s kvaliteto - edinole malo velike številke imajo, ampak pri Zari sem navajena, da pač vzamem številko manjše, kot sicer, ker je vse veliko.

Za otroke se splača pobrskat še v Benettonu (njihove basic majčke in trenerke imajo isto ceno kot recimo zara, pa so fine), M&S ima luštne in kvalitetne stvari (sploh za dojenčke so super ugodni njihovi 10pack bodiji), Mothercare - za dojenčke ogrooomnoo [sm=smiley1.gif], Next - 2x letno naročim, zadovoljna z vsemimi njihovimi zadevščinami, najbolj pa sem zadovoljna z Adidasom za otroke - pereš in pereš, odstraniš vse fleke, pa je še vedno lep [sm=smiley1.gif]




Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>