Hiška Čatež (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


leteča -> Hiška Čatež (7.5.2012 8:25:25)

Rabim inf. katere firme imajo vse zidane hiške v Čatežu? Vem sam za enih par, ampak imajo samo za zaposlene in ne tudi za zunanje osebe. Tak da če katera vse kej več[sm=smiley1.gif]




Pia* -> RE: Hiška Čatež (7.5.2012 9:05:19)

Iskra, Sava, Jelovica, Cestno podjetje,... To je to kar imam v glavi.

Pa si prepričana, da podjetja oddajajo tudi drugim ne samo svojim zaposlenim? Kajti jaz prvič slišim, da je to tudi v obciji!




leteča -> RE: Hiška Čatež (7.5.2012 9:10:10)

Ja oddajajo tudi drugim, ker smo lani tko šli. Je pa tko, da morš počakat da je konc razpisa in če imajo potem kej prosto, lahka dobijo zunanji. Ni pa tko v vseh firmah, ker neketari imajo pa striktno sam za svoje. Tak da zato spr. da pokličem mal okrog. Hvala za inf.[sm=smiley1.gif]




lenika83 -> RE: Hiška Čatež (7.5.2012 9:50:02)

Jaz vem da daje Sava svoje proste hiške v najem tudi drugim, ne samo zaposlenim. Drugače pa sem že večkrat slišala, da se lahko dobi v najem tudi apartma od kakšne manjše pretežno neznane firme. Mislim, da je moja svakinja tako našla in da je iskala preko googla.




dayya -> RE: Hiška Čatež (7.5.2012 20:03:43)

nekje sem zasledila da jih ima tudi Peko in da jih oddaja tudi zunanjim, ni blo dolg nazaj kje pa se ne spomnim, najbol da pokličeš kar v Peko




poli* -> RE: Hiška Čatež (7.5.2012 20:07:58)

Jaz sem jih prejšnja leta rezervirala kar od Čateža, ker jih tudi imajo.




TomTaylor -> RE: Hiška Čatež (8.5.2012 11:55:21)

MNZ jih ima tut, pa glede na krizo, sem sigurna, da oddajajo tudi "zunanjim". 




nyna84 -> RE: Hiška Čatež (8.5.2012 13:24:01)

Tudi Soške elektrarne jo imajo, smo bili s starši pred leti (beri 10 leti [sm=smiley36.gif]) v njej. Ni bil nihče od staršev tam zaposlen - če je prosta na želeni termin, jo oddajo tudi zunanjim. Spomnim se, da so starši takrat govorili, da je bila zelo ugodna .
Pri najemu hiške je treba biti pozoren na to, da so karte za bazen že v ceni najema hiške, ker je to veliko ceneje, kot če se karte kupuje posebej.




leteča -> RE: Hiška Čatež (8.5.2012 15:11:12)

Hvala vsem za inf. smo rezervirali. Res pa je da nekateri ponudniki nimajo v ceni apartmaja vključenih kart. Tako da potem še karte nanesejo.




nananaja -> RE: Hiška Čatež (8.5.2012 23:01:11)

Glede kart me je sodelavec presenetil lani. Mislim, da je šlo za Tehnik, da niso imeli v ponudbi kart, vsaj tako naj bi dejal njegov oče, njihov upokojenec, posledično pride dopust kar drag. Mi smo bili v Domelovi hiški, pa smo imeli vštete karte za pet oseb.  




gsatalema -> RE: Hiška Čatež (10.5.2012 12:51:04)

čitam in me kar navdošujejo te hiške... Smo bili že večkrat v Čatežu, ampak vedno v hotelu. Lahko izvem kaj več o tem....[sm=jezicek.gif]
Cena, lokacija,(odaljenost od bazena), možnosti v posezoni....




Stran: [1]