Močno slinjenje pri 3 mesecih (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


kimica86 -> Močno slinjenje pri 3 mesecih (6.5.2012 21:06:45)

Mi imamo danes full velik problem.. Tamala se je zbudila ob 7:30, dihala kot mops in neki požirala.. Sem imela občutek kot, da se ji bo kaj zataknilo.. Penila se je nenormalno- sem skozi brisala njeno slino..
Pa sem ji vkapala v obe nosnici pol fiziološke raztopine (5ml) in potegnila ven z aspiratorčkom.. Nekaj je sicer šlo ven, ampak vseeno skozi nekaj požira in se slini..
Čim jo dam v ležeči položaj, je groza.. Prejle mi je po hranjenju zaspala in se čez 20min zbudila, ker ji je ponovno šlo nekaj po grlu..
Pa se je toliko razburila, da je polila ven vsaj 10ml in skozi metala ven neki sirastega (usirjeno mleko najbrž)..

Zdaj pa ne vem kaj bi lahko bilo narobe??!! A je možno, da se ji pripravljajo dlesni za zobke in se toliko slini??? Ampak ne vem kaj toliko požira- ji vse hodi v grlo [sm=zmeden.gif][sm=zmeden.gif][sm=zmeden.gif]
Ne vem kako bo ponoči, če je prehlajena.. Se bo vsake pol ure zbujala.. Pa sem jo skozi normalno oblačila- ne vem kako bi se lahko prehladila [sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif]




kimica86 -> RE: Močno slinjenje pri 3 mesecih (6.5.2012 21:44:55)

Smo ugotovili, da ji rastejo zobki [sm=zmeden.gif][sm=zmeden.gif]
Danes ima komaj 14 tednov in že je pokukala prva TROJKA ven, pa tudi tadruga ni več daleč..
Ufaaaa, prezgodaj se mi to zdi [sm=smiley13.gif][sm=smiley13.gif]




Najin_pikec -> RE: Močno slinjenje pri 3 mesecih (6.5.2012 22:17:02)

Hja, eni res zgodaj dobijo zobke. Naš je prvega dobil pri 4 mesecih, drugi je sledil takoj za tem. Zdaj nas pa že en mesec matra (dlesni ima čist zadebeljene), pa še kar čakamo...

Je pa zanimivo, da bo najprej trojka ven prišla, ponavadi so spodnje enke prve zunaj.




josephine27 -> RE: Močno slinjenje pri 3 mesecih (7.5.2012 7:12:08)

Moji niso bili tako zgodnji ampak prijateljica je rodila punčko z enim zobkom že zunaj....




2sneg13 -> RE: Močno slinjenje pri 3 mesecih (7.5.2012 13:39:53)


IZVIRNO SPOROČILO: kimica86

Smo ugotovili, da ji rastejo zobki [sm=zmeden.gif][sm=zmeden.gif]
Danes ima komaj 14 tednov in že je pokukala prva TROJKA ven, pa tudi tadruga ni več daleč..
Ufaaaa, prezgodaj se mi to zdi [sm=smiley13.gif][sm=smiley13.gif]


Si prepričana. da ni to samo trda lojnica na dlesni? Moja mala ima to že od rojstva, vidi se pa res kot da je zobek.[sm=smiley36.gif] Pa tudi sicer so 3-ke zadnje, ki pridejo ven, zato težko verjamem da je to 3-ka zobek. Drugače pa v 3 mesecu starosti začnejo dojenčki pospešeno proizvajat slino in ker nimajo še razvitih mišic požiranja , jim teče kot v potokih.




Stran: [1]