|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   otroške kopalke
4.5.2012 23:29:03   
ruby19
Kakšne kopalke je bolje kupiti za 6-letnico, enodelne ali dvodelne?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
5.5.2012 0:09:48   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ruby19)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: otroške kopalke
5.5.2012 8:02:35   
Špacka
Odvisno, naša ima za na bazen vedno enodelne, na morju pa dvodelne, s tem da vsak dan se lepo uredi, zjutraj kopalke zgornji in spodnji del, kiklca, gre na plažo, ko prvič pride iz vode si preobleče kopalke, vendar obleče samo spodnji del, za ostalo nima časa, se ji ful mudi, da kaj ne zamudi user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: otroške kopalke
5.5.2012 9:03:34   
Anonimen
Jaz bom vsekakor navijala za enodelne (najraje samo hlačke ali pa cele) ... majhne punčke v dvodelnih kopalkah se mi zdijo enostavno groteskne.

(odgovor članu Špacka)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: otroške kopalke
5.5.2012 9:10:04   
benika

IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Jaz bom vsekakor navijala za enodelne (najraje samo hlačke ali pa cele) ... majhne punčke v dvodelnih kopalkah se mi zdijo enostavno groteskne.


user posted image Fajn, ja, da se ti otroci zdijo groteskni. Jaz 6-letnico ne bi nikoli dala samo v hlačke. In tudi dvodelne kopalke so mi lepe na deklicah.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: otroške kopalke
5.5.2012 9:14:03   
Anonimen
Nisem rekla da so mi otroci groteskni, ampak dvodelne kopalke na majhnih deklicah.
In ja tako je moje mnenje, ki sem ga podala, ker je nekdo vprašal.

(odgovor članu benika)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: otroške kopalke
5.5.2012 9:24:19   
LuLu
Kaj pa bo 6-letnica pokrila z zgornjim delom? user posted image  Jaz bi/bom tudi dala samo spodnji del. Meni so tudi smešne, ko imajo zg. del. Me spominjajo na male miss Amerika.
Sicer pa še marsikatera odrasla ženska nima zg. dela, pa čisto v redu izgledajo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: otroške kopalke
5.5.2012 9:30:35   
Najaa
Meni tudi niso všeč take male punčke v dvodelnih kopalkah, enodelnih celih pa sploh videt ne morem. Jaz kupujem za enkrat še sam spodnje dele, saj zgoraj nimajo še kaj pokazat.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: otroške kopalke
5.5.2012 10:27:07   
sazi
Otika, Lulu, Najaauser posted image , da po nepotrebnem ne tipkam.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: otroške kopalke
5.5.2012 22:12:49   
K_a_t_i
Samo hlačke. Tudi meni so male punčke z modercem smešne. Enodelne so pa čudovite edino, če želiš, da se prehladi. No, razen če se striktno preobleče, ko pride iz vode - samo si ne predstavljam tako disciplinirane 6 letnice, ki bi bila samo v vodi ali pa zunaj. Običajno skačejo noter in ven.

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: otroške kopalke
5.5.2012 22:26:13   
Belen
haha se strinjam z wečino.... samo hlačke....
ampak kaj ki prodajajo v večini dvo delne ?! kaj čejo tako malim deklicam dvodelne?! user posted image
ko vidim tamale 2,3,4 letne v dvodelnih me prav na smeh daje.....nanka ne vejo zakaj imajo dvodelne kopalke?!user posted image user posted image user posted image


_____________________________

*** Live life with no regrets, it's to short to wine for past, live for now, and don't look back! NEWER!!!! ***


(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: otroške kopalke
6.5.2012 9:03:19   
sonjababic55
se strinjam z Otiko in Lulu

(odgovor članu Belen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: otroške kopalke
6.5.2012 11:11:41   
mateyka
jaz sem kupila en kup spodnjh delov v smrkolinu.
drugače pa jaz tud ne vidim smisla predšolskim in prvošolskim punčkam modrce natikat. naša jih po moje sploh ne bi hotla gor dat. enodelne se mi zdijo pa sicer lušne, samo met skoz uno mokro coto na torzu, ko se nekrat zmoči, ne vem no.. zaenkrat imamo samo spodnje dele.

(odgovor članu sonjababic55)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
ABC Šport: Migamo, igramo in fino se imamo...
photo
ABC Šport že 25 let ponuja pestre in netekmovalne vadbe za otroke od 1. do 16. leta. Programi so prilagojeni starosti in...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?