RE: Zabava rasistične elite (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


posh -> RE: Zabava rasistične elite (21.4.2012 20:51:43)

zavajajoč naslov? je bila zabava? je. je bila prisotna elita? je. in na koncu..vsa zahodna elita je rasistična. kar tudi ta bolan performance lepo prikaže.




mateyka -> RE: Zabava rasistične elite (21.4.2012 21:15:18)

lubi, temu se reče otvoritev razstave. vprašaj kakega kustosa iz moderne galerije in ti bo povedal kako zgledajo. na vseh umetniških otvoritvah se zbirajo ljudje iz določenih krogov, ki se s tem področjem ukvarjajo in posledično imajo več vpliva kot ti, laik, ki nikoli ne zaideš tja ali v vode te tematike.

pa poglejmo; po tvoji definiciji lahko rečemo, da so otvoritve razstav na gospodarcu tudi zabave rasistične elite. hmm, zabave rasistične elite so zgleda zelo pogoste med nami. mogoče jo ima kdo celo, ko pripravi zabavo za svoj rojstni dan? zabava - check, povabljenci zabave so elita - check, vsa elita je rasistična - check. [sm=jezicek.gif] kdo ve, mogoče je celo cela slovenija rasistična?




posh -> RE: Zabava rasistične elite (21.4.2012 21:20:12)

mateyka ne šizi. prid raje povedat kaj bi delala na svoj zadnji dan.




LuLu -> RE: Zabava rasistične elite (21.4.2012 21:24:50)

IZVIRNO SPOROČILO: posh

mateyka ne šizi. prid raje povedat kaj bi delala na svoj zadnji dan.

[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




mateyka -> RE: Zabava rasistične elite (21.4.2012 21:46:16)

šizit? ti pa si občutljiva.. [sm=jezicek.gif] samo apliciram tvojo definicijo "zabave rasističe elite" v realnost kjer se pokrije.

drugega stavka pa ne razumem - a me sprašuješ o mojem zadnjem dnevu na zemlji? a moram it na avion in ti prit osebno povedat, al kaj maš v mislih?




posh -> RE: Zabava rasistične elite (21.4.2012 22:05:55)


IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


drugega stavka pa ne razumem - a me sprašuješ o mojem zadnjem dnevu na zemlji? a moram it na avion in ti prit osebno povedat, al kaj maš v mislih?



ja, o tvojem zadnjem dnevu na zemlji[sm=smiley36.gif]
in zdaj samo reci, da na svoj zadnji dan ne bi priletela v Slovenijo[sm=smiley36.gif]
luluina..lulina..tema od Lulu!! jutri je zadnji dan[sm=smiley1.gif]




liliana -> RE: Zabava rasistične elite (21.4.2012 23:26:36)


IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: liliana
In naslov je povsem zavajajoč (kot običajno na tej strani[sm=jezicek.gif])......ker če bi napisali, da gre za performance, kjer se želi opozoriti na genitalno obrezovanje 12 letnih deklic, prispevka ljudje ne bi prepirali tako množično, kot če daš naslov "Zabava rasistične elite" in komaj v 3. ali 4. odstavku zapišeš (ko že pol ljudi neha brati), zakaj se v bistvu gre.....totalna manipulacija......


ja, isti so kot umetnik ki ga šimfajo..



Ja.....bizarni.....[sm=jezicek.gif]




Rožica I -> RE: Zabava rasistične elite (25.4.2012 20:20:14)

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

lubi, temu se reče otvoritev razstave. vprašaj kakega kustosa iz moderne galerije in ti bo povedal kako zgledajo. na vseh umetniških otvoritvah se zbirajo ljudje iz določenih krogov, ki se s tem področjem ukvarjajo in posledično imajo več vpliva kot ti, laik, ki nikoli ne zaideš tja ali v vode te tematike.

pa poglejmo; po tvoji definiciji lahko rečemo, da so otvoritve razstav na gospodarcu tudi zabave rasistične elite. hmm, zabave rasistične elite so zgleda zelo pogoste med nami. mogoče jo ima kdo celo, ko pripravi zabavo za svoj rojstni dan? zabava - check, povabljenci zabave so elita - check, vsa elita je rasistična - check. [sm=jezicek.gif] kdo ve, mogoče je celo cela slovenija rasistična?


[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley20.gif[/image]

Se strinjam, kolikor sem na hitro preletela tale kratki RR linč [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley2.gif[/image].


Drugače pa mi je prav dvolično to, o čemer pravi Lilijana, češ le kako se lahko jedo kruhki ob fotografijah lačnih otrok- me zanima, ali je kdo tu gor, ki še v življenju ni kaj grickljal ob poročilih, kjer v 25 minutah pokažejo cca 10-20 trupel?!




Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]