RE: določanje spola - zmota :) (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Čvekanje v pričakovanju



Sporočilo


Piščanka -> RE: določanje spola - zmota :) (29.6.2012 17:22:19)

[sm=smiley36.gif] Jaz bom tudi takrat vedela. No,...najbrž [sm=smiley36.gif]




*miska.mcc* -> RE: določanje spola - zmota :) (29.6.2012 17:25:19)

pol pa bodi raje nad nerojenim otrokom razočarana. ker se ne pokaze v vsej svoji velicini.
alpa predlagaj, naj te obrnejo na trebuh, pa čez hrbet UZ delajo.

ok....sarkazem.
ampak, ce bi se G zdelo, da je fantek, pol pa bi rodila punciko.....kolko bi bila sele pol razocarana?
mislim, da noben G ne pove za 100% spola, ampak rece kaze na fantka ali obratno.
tako, da......časa je itak se dovolj. zadrzi se in kupuj nevtralne cunjice. pol ko pa bos izvedela za 60% spol, pa si daj duska. samo da ne bos pol se bolj razocarana.




ZARA -> RE: določanje spola - zmota :) (29.6.2012 17:26:23)

Piščanka. A ni fajn, če bo presenečenje? Men je bilo pa tolk fajn. Čeprav sem vedela da bo punčka, resnično sem bila 100% prepričana, ravno tako ne bi bila razočarana, če bi bil fantiček. Pa vsi so mi govorili, da bo fant. Vsiii.


I proved them wrong! [sm=jezicek.gif]




ninocka26 -> RE: določanje spola - zmota :) (29.6.2012 17:27:56)

Piščanka midva sva za spol izvedela šele v 34. tednu. Takrat se je namreč obrnil in se je videlo kaj je (tudi na 3D UZ se ni videlo, kaj bo - da ne boš razočarana, če nič ne bo).




*miska.mcc* -> RE: določanje spola - zmota :) (29.6.2012 17:28:34)

ja, nas srednji se je tudi skrival. do 14 dni pred rokom. da sem bila res zivcna malo. :) pol pa maleeeeeeeenkost razocarana za ene 5 sekund. ker bo s5 kao fant! a vsi so mi govorili, da bo pupa! [img]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/img]




*miska.mcc* -> RE: določanje spola - zmota :) (29.6.2012 17:31:33)

lahko pa pogledas na kitajski koledar za dolocanje spola.




ZARA -> RE: določanje spola - zmota :) (29.6.2012 17:31:56)

Jst pa nisem hotela vedet. Želela sem si pupo in tu je bila zame zadeva zaključena. Ko sem se že fajn kotalila, proti koncu, sem imela en UZ in me je vprašala, če hočem vedet. Sem rekla OK, poglejva, pa mi po 30 minutah vožnje po trebuhu ni znala povedat spola, ker se je tako obračala, kot bi se hotela skrit, hehe... zanimivo...




ZARA -> RE: določanje spola - zmota :) (29.6.2012 17:32:23)


IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*

lahko pa pogledas na kitajski koledar za dolocanje spola.


Bulšit.




*miska.mcc* -> RE: določanje spola - zmota :) (29.6.2012 17:34:41)

jaz pri prvem nisem zelela vedet. in ....mater..... privljecejo na UZ 2 studentki. in se meni G vozi [img]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/img] po trebuhu....:
G: a vidite?
Š: neeeeeeeeeee!
G a zdaj vidite?
Š: neeeeeeeeeee!
G ze jezno : A ŠE ZDAJ NE VIDITE??????
Š: jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa......!!!!! iiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!! zdaj pa sva vidle!!!!!


in sem izvedela spol.




ZARA -> RE: določanje spola - zmota :) (29.6.2012 17:36:02)

[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




Anonimen -> RE: določanje spola - zmota :) (29.6.2012 17:53:30)

Meni je na drugem UZ že povedala, da bo punčka, sem imela kasneje pri drugem ginekologu tudi da bo punčka, teden dni pred rokom sem imela pregled pa pravi ginekologinja ooo vi boste pa imeli fantka...kaaaaj? ne so mi povedali da bo punčka, ja nevem čudno se mi zdi k je tako umirjen srčk kot ponavadi pri fantkih[sm=smiley1.gif] no naslednji sem rodila punčko in se je frajlica že na porod prpravljala [sm=jezicek.gif]




tamaalaa -> RE: določanje spola - zmota :) (29.6.2012 17:54:53)

naslednji dan* manjka[sm=smiley36.gif] no jaz sem pisala pod anonimna [sm=smiley36.gif]




biba_leze* -> RE: določanje spola - zmota :) (1.7.2012 17:40:17)

Prvič sva izvedela za spol šele v 38. tednu, ker je do takrat bila v medenični legi. Zdaj v drugo je pa že na nuhalni rekla, da bo najverjetneje fantek, potem mi je še dr. Pušenjak na morfologiji rekel da bo zagotovo fantek. Obakrat so zadeli. Bolj kot spol so zdaj v drugo zgrešili velikost, saj so mi na vsakem UZ povedali da bo majhen, pa se je rodil kar konkreten.




JerR -> RE: določanje spola - zmota :) (3.7.2012 10:10:33)

Nama so na nuhalni rekli, da skoraj ni dvoma - fantek. Tudi nama se je obema zdelo, da vidiva lulčka že preden je GIN sploh kaj rekla. Znova in znova gledam posnetke in bi rekla, da ga res vidim. In tudi moj občutek je tak - 100% fantek. Sem že kupila par cunjic, zdaj pa berem vaše poste in se sprašujem, če nisem morda malce prehitra s tem nakupovanjem. Ampak, če se pa tako težko uprem! No ja, čez 3 tedne imamo morfologijo in bomo videli, če bo kakšna sprememba...




ronja -> RE: določanje spola - zmota :) (3.7.2012 10:17:34)

UZ je tako kot vsaka druga slika - če slikaš pravi del in ta ni pokrit, potem lahko določiš spol. Če je del pokrit s popkovnico ali ga skriva med nogami in noče pokazat, potem pa pač ne. Tudi sama pri Ronji nisem vedela do 35. tedna, pri mlajšihdveh se je pa že na NS videlo tako dobro, da ni bilo dvoma. Odvisno predvsem od otroka, malo tudi od kakovosti UZ aparata in spretnosti tistega, ki to dela (ampak toliko spretni so bolj ali manj vsi) - tako kot lahko nekdo, ki je zelo nespreten zablura sliko ali slab fotkič ne bo naredil dovolj natančne slike, da bi lahko videl, kaj je gor.




Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]